Стартувала реєстрація на пробне ЗНО

Пробне ЗНО проводитиметься з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою тестування

Стартувала реєстрація на пробне ЗНО

Реєстрація учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання розпочалась 09 і триватиме до 31 січня 2018 року.

Як і в попередні роки, пробне ЗНО проводитиметься з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу учасників до пункту тестування та робочого місця.

Участь у пробному ЗНО є однією зі складових підготовки до тестування. Завдання, що створюються у формі предметних тестів, відповідатимуть програмам зовнішнього оцінювання, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт, а процедура проведення є наближеною до процедури проведення основного ЗНО.

Зареєструватись для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Кожен зареєстрований учасник зможе взяти участь у пробному ЗНО з української мови та літератури (24 березня), а також у одному із запропонованих предметів за вибором (31 березня): історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької або французької мов.

Пробні тести з біології, географії, історії України, математики, фізики і хімії, з урахуванням реєстраційних даних учасників, можуть бути перекладені кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами.

Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною. Вартість одного тестування для одного учасника кожний регіональний центр оцінювання якості освіти визначатиме окремо. Цю інформацію буде розміщено на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання не зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестацію та не використовуються для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.

Освіта.ua
09.01.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
АМИНА
Что нужно сдать по зно ,что бы поступить на кондитера
Зареєструють
Для дана: Зареєструють. Але влада в цій ситуації має бути не катом, а йти за народом. Частина людей категорично не хоче щоб брали відбитки сітківки та пальця, інша готова тільки на сканування сітківки. Третя проти чіпа. Четверта взагалі вважає картку не документом, тобто паспортом. Поляки додумалися і у них звичаний паспорт, але з чіпом. Наші очевидно прийняли народ за худобу. І без перебільшень певна частина громадян так думає. Від 14 до 18 погоджуюсь може бути картка. А далі на руки паспорт. Щодо всього іншого в тому числі таємницями окутаного демографічного реєстру. Влада чому народові не роз’яснить, для чого і з якою метою його створюють. Кожен навіть безграмотний розуміє, права, паспорт, закордонний паспорт, візи усе на контролі правоохоронних структур. А буде влада шукати способів все прикривати і нічого людям не пояснювати. Самі себе заженуть у бузвихідне положення. Краще не варто як кажуть росіяни внезапно такі справи творити.
Софія
У мене немає ID картки,а звичайний паспорт.То що тепер переробляти щоб на ЗНО зареєструватися?Я випускниця минулого року.Буду дуже вдячна за інформацію.
troll
Для Софія: Нiчого , прийдеться на заробiтки в польшу тобi iти i пахати за 1500 евро в мiсяць , а не учитись 5 рокiв в унiверситетi щоб просрати дофiга грошей i так же виiхати на заробiтки но уже з дипломом який буде стояти в шухлядi без толку.
Таня
Для Софія: мой сын выпускник 2018 года и у него обыкновенный паспорт (нам 2 дня не хватило чтобы получить карточку ID, что радует) по этому поводу не паримся, паспорт действующий, а значит обязаны принять.
Коментувати
дана
А що без біометричного паспорта на зно не зареєструють?
Віруючі
Для дана: ID картка це вже біометричний паспорт. Ви там серйозно поцікавтесь що таке демографічний реєстр. І для чого він. Одним словом віруючу людину загнали у глухий кут.
Коментувати
Таня
Прошли регистрацию, только код для входа в особистий кабiнет так и не пришел, если что, то почта на i.ua и адрес почты ввели без ошибок. Все как всегда(
продолжение дискусии о ID
Единый демографический реестр Украины (биопаспорта и водительские права) http://www.tadviser.ru/ "20 ноября 2012 года Верховная Рада Украины приняла в новой редакции законопроект "О едином государственном демографическом реестре", который предусматривает введение биометрических паспортов. За соответствующий документ проголосовали 243 депутата при минимально необходимых 226 голосах." ЭТО ДЕТИЩЕ ЯНУКОВИЧА В.Ф. ВОТ И К НЕМУ ВОПРОСЫ. Я ВООБЩЕ НЕ ЗНАЮ, ПОЧЕМУ ВЛАСТЬ КОПИРУЕТ СИСТЕМУ РОССИ. НАДО БЫЛО ЕЩЕ ТОГДА, ОТМЕНИТЬ ЭТИ ЗАКОНОДАТЕЛЬСТВА. ПОТОМ СКАЖУТЬ ТО, ЧТО СКАЖУТ. "ОПАСНОСТЬ! Реестр населения и тотальный контроль." https://www.youtube.com/watch?v=q90xnlJPsrk&feature=youtu.be "Единый Демографический Реестр." https://www.youtube.com/watch?v=QBmy8IZrICI
ВІРУЮЧІ
Для продолжение дискусии о ID: Поверни владо старі паспорта. У 14 років заставляйте лукавому служити. В 11 класі без цього навіть не документа, на зовнішнє у школі завуч відмовляється реєструвати. Ми цього йдучи на Майдан не хотіли.
Коментувати
Таня
а якшо я навчаюсь у коледжі на 2 курсі в одному місті, а проживаю в іншому місці, то де мені потрібно проходити ЗНО???
Лілія
Скажіть, результат дпа впливатиме на зно і вступ до університету???
Олeся
Для Лілія: тільки як складова сeрeднього балу атeстату
Коментувати