Osvita.ua ЗНО Все про ЗНО Пробне зовнішнє оцінювання (ЗНО) 2018 року
Пробне зовнішнє оцінювання (ЗНО) 2018 року

Пробне ЗНО – це добровільне платне тестування з метою ознайомлення з процедурою ЗНО у 2018 році

Пробне зовнішнє оцінювання (ЗНО) 2018 року

Проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання здійснюється регіональними центрами оцінювання якості освіти.

Головна мета проведення пробного тестування – відтворення умов та технології проведення ЗНО для психологічної підготовки майбутніх абітурієнтів до участі у зовнішньому незалежному оцінюванні.

Оскільки метою пробного ЗНО є ознайомлення майбутніх абітурієнтів з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, воно буде проведено з дотриманням процедур і технології проведення ЗНО в 2018 році.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проводиться тільки для зареєстрованих на нього осіб. Реєстрація на пробне ЗНО 2018 року триватиме з 9 до 31 січня 2018 року.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проводиться на платній основі. Вартість пробного ЗНО визначає кожний регіональний центр оцінювання якості освіти окремо. У цьому році вона становитиме від 129 до 137 грн в залежності від регіону проживання учасника за 1 предмет .

Реєстрація на пробне незалежне оцінювання здійснюється тільки в он-лайн режимі на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти (вибір регіонального центру залежить від місця проживання учасника, посилання на регіональні центри див. нижче).

Графік проведення пробного тестування:

  • 24 березня 2018 року - українська мова і література;
  • 31 березня 2018 року – історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

Учасник пробного ЗНО може скласти максимум два пробних тести (українська мова та література та один предмет на вибір). Запрошення на пробне тестування, у якому буде вказано інформацію про пункт та час проведення тестування, учасники ПЗНО зможуть роздрукувати з власної персональної сторінки на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Допуск на пункти пробного тестування здійснюватиметься при наявності:

  • квитанції про сплату вартості послуг за проведення пробного тестування;
  • запрошення (реєстраційної картки);
  • паспорта (або свідоцтва про народження).

Визначення результатів пробного тестування

Після виконання тестових робіт усім учасникам пробного зовнішнього незалежного оцінювання буде видано тестовий зошит із відповідями на тестові завдання та схемами підрахунку тестових балів.

Для визначення результату за шкалою 100-200 балів необхідно буде скористатися спеціальним сервісом, розміщеним на інформаційній сторінці «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО» (за наявності такого сервісу на сайті відповідного регіонального центру оцінювання).

Реєстрація на пробне ЗНО здійснюється регіональними центрами оцінювання якості освіти:

Звертаємо увагу, що реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання не зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестацію та не використовуються для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.

Освіта.ua
03.01.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Yevhen
Чому на сайті немає завдань пзно 2018 з географії математики фізики??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????7??????????????????????????????????????
z
Для Yevhen: Географія уже є))
Коментувати
Нонна
Якщо оплату пробного зно було проведено без видачі квитанції, в програмі банкінг онлайн, що робити? Адже наявність запрошення є результатом оплати.
Олександр
Як мені дізнатися скільки балів я набрав на ПЗНО?
Аліна
обов’язково брати квитанції про сплату вартості послуг за проведення пробного тестування?
Інна
Для Аліна: так
Макс
Не обов‘язково
Коментувати
babystars.com.ua
ЗНО це одна з перших важливих подій у вашому житті. саме то, я бажаю вам, молоді Українці, успіхів під час складання цього іспиту
Оля
Допоможіть!!! Чи можна оплатити пробне зно зараз? Бо не було можливості оплатити тоді
Ростислав
Для Оля: оплата пробного ЗНО відбувалася до 6 лютого.
Коментувати
Анна
Що робити якщо ге було можливості оплатити пробне зно, чи можна оплатити пробне зно зараз?
Сергій
Що робити, якщо зарееструвався на пробне зно, прийшло запрошення та картка, але там не вказано місце проведення. Написано ,,відсутня,, ,,відсутній,, . Як це зрозуміти?
Grinder
Якщо я на реестрації переплутав емейл.Можна ,якось повернути гроші
Аня
Для Grinder: Можна в особистому кабінеті учасника змінити емейл.
Коментувати
Валентина
А якщо в заявці ти вказав інше ім’я є така ймовірність що тебе не допустять до ЗНО пробного?
Люба
как вернуть кабинет пробного ЗНО? регистрировалась на телефон потеряла пароль.
Ростислав
Зареєструвався на пробне історія України, вже оплатив.Чи можна замінити на математику?
Анастасия
Для Ростислав: нет,нельзя. Вы же оплатили за предмет история Украины, менять уже поздно,потому что регистрация на пробное Зно завершилась!
Коментувати
Ігор
Добрий вечір! Скажіть будь-ласка, якщо я випускник 5-го курсу ВПУ (атестат про повну загальну середню освіту отримав на 3-му курсі) , то при реєстрації на ПЗНО у графі 4 ,,Місце навчання’’ - ,,тип учня’’ мені вказувати ,, учень/студент профтехосвіти’’ чи ,,випускних минулих років’’. Дякую за відповідь.
Таня
Якщо я не оплачу квитанцію на пробне ЗНО то заявка згорить?
Таня
Якщо я не оплачу квитанцію то моя заявка згорить?
Vasilisa Dyakivnich
Чому немає правильних розв’язків, а лише відповіді? У мене питання по задачі №27 з тесту по фізиці. Правильна відповідь 4 Н, а в ключах вказана 2 Н. Де можна з’ясувати причини невідповідності?
anton2000
Для Vasilisa Dyakivnich: Правильный ответ 2Н. Проанализируйте, будут ли двигаться тела? Вспомните, что сила трения покоя не является постоянной.
Коментувати
Αртем Τерентьев
Завдання та власні відповіді до всіх завдань пробного ЗНО 2017 (математика, біологія, англійська, географія, хімія та інші) https://erudyt.net/category/pidgotovka-do-zno
Іра
Для Αртем Τерентьев: Дякую, що ви є !..
Коментувати
Віталія
Я зареєструвалася на пробне ЗНО але і я оплатила квитанцію,але мені не прийшло запрошення.Що робити?
Назар
что делать не заходит на сайт пробного зно?
Ира
Неуспела распечатать пригласительное письмо на пробное ЗНО по украинскому языку и литературе на 01.04.2017 г. и потеряла логин и пароль от личного кабинета.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!