Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти (ЛРЦОЯО)

Сфера відповідальності: Львівська, Рівненська та Волинська області

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти (ЛРЦОЯО)

Адреса: 79039, м.Львів, вул. Шевченка, 116, корп. 2.

Телефон: +38 (032) 231-49-83, +38 (067) 673-49-78.

e-mail: [email protected]

сайт: www.lvtest.org.ua

Львівський РЦОЯО відповідає за проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) в таких регіонах:

  • Львівська область;
  • Рівненська область;
  • Волинська область.

Освіта.ua
04.11.2021

Популярні новини
Учасникам НМТ повідомлено про день та місце тестування Учасники основної сесії НМТ отримали можливість завантажити запрошення на тестування
Робота з тестовою комп'ютерною програмою на НМТ Учасник виконуватиме роботу на комп'ютері, в якому встановлена тестова програма
Учасники НМТ дізнаються про день та місце тестування до 26 травня Запрошення одночасно отримають усі вступники, зокрема й ті, які складатимуть тест за кордоном
Завдання НМТ кожного тестового дня будуть унікальними Завдання НМТ, що пропонуватимуться учасникам в різні тестові дні, не будуть повторюватися
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анна
Добрий день. Чи можливовідновити вхід в особтстий кабінет ЗНО та відновити документи? ЗНО 2020 року, документи втрачені
Наталія
Добрий день.Хочу ознайомитись з бланком відповідей сина вступника на мол.бакалавра, як це зробити?
Галина
Доброго дня. Хотіла би дублікат незалежно оцінювання, сина. Чи можна таке взяти?
Вікторія
Добрий день, чи можна на другому етапі реєстрації змінити країну з Польщі на Україну з місцем проведення тестування?
andrusiksavitlana1964@gmail.com
Добрий день, ми досі не отримали документи для випускників. Коли вони надійдуть? ЗЗСО "Бихівський ліцей" Любешівської селищної ради Камінь -Каширського району. Дякую
Світлана Ільюх
Добрий день відправили документи 01.03 які на даний час знаходяться на новій пошті телефони ваші не відповідають .Курєр ніяк не може вам доставити що робити????
Мар'яна
Добрий день, скажіть будь ласка, до якого числа необхідно подати документи на ЗНО, враховуючи дану ситуацію, тому що немає можливості подати документи до 09.03? Дякую.
Беспалова Ксенія
Для Мар’яна: до 09.04, слідкуйте за інформацією на сайті.
Коментувати
Людмила
Ми підготовили весь пакет документів на ЗНО, але не можемо відправити через те, що не працює жодна пошта. Що робити?
Беспалова Ксенія
Для Людмила: Чекайте, терміни подачі документів продовжили до 09.04. Далі буде видно.
Коментувати
Іванна
Добрий день, я зареєструвалась на зно за паспортом але так сталось що я його поміняла. Чи потрібно мені знов реєструватись тому що дані трішки змінились?Чи в цьому немає потреби?
Галина
Доброго дня! Які потрібно потрібно зібрати документи, щоб відновити сертифікат ЗНо? За який термін часу це можливо? Дякую.
Катерина
Доброго дня скажіть будь-ласка як відновити сертифікат ЗНО оскільки я його загубила?
Анна
Доброго дня, Скажіть будь-ласка Як відновити свій сертифікат зно і чи можливо таке взагалі? Оскільки я його загубила Дякую)
Наталя
Яким чином подати документи до центу щоб зареєструватись на додаткову сесію ЗНО з математики
Лілія
Доброго дня ! Поясніть ,будь ласка , чому під час прослуховування текстів з англійської мови на ЗНО діти не мали можливості відмічати правильні відповіді у зошитах ? Прослухав за 30 хвилин великі та малі тексти різного змісту можна забути про що розповідалося в першому чи другому тексті . Їм дозволили взяти ручку лише через 30 хвилин.
Н.Дячук
Добрий день! Поясніть будь-ласка, профільний і академічний рівень - це однин і той самий термін, що використовується як синонім для називання типу тесту, чи це відмінні між собою поняття в контексті складання ЗНО. Буду вдячна за відповідь
Беспалова Ксенія
Для Н.Дячук: Профільний рівень і рівень стандарту - це рівні складності екзамену, які відрізняються в залежності від рівня, на якому проходило навчання в школі. Якщо ми говоримо про ЗНО з математики, то різниця лише в тому, як завдання будуть оцінюватись, але це працює лише з ДПА, для ЗНО немає різниці. Наприклад, за однакову кількість помилок учень гуманітарного класу може отримати більше балів, ніж учень математичного класу. Якщо ми говоримо про ЗНО з англійської мови, то профільний рівень - це B2, а стандарт - B1+.
Коментувати
Христина Яцула
Добрий день) хочу відновити сертифікат ЗНО з Української мови та літератури, чи можете ви переслати сертифікат в електронному вигляді?
Маринка
Доброго дня. Хочу знати, чи можу я скористатися додатковою сесією ЗНО. Я не реєструвалася на ЗНО планово, була у декретній відпустці і пропустила час подачі заявки. З 1 січня 2020 року поновилася на навчання і закінчила Володимир-Волинський педагогічний коледж. Чи можу я зареєструватися на додаткову сесію і що мені для цього потрібно. Дякую
Галина
Для Маринка: Ні. Дикретна відпустка не заважала вам зареєструватись на ЗНО. Реєстрація була довгий період і навряд чи Ви в цей час лежали весь час в лікарні.
Наталя
Для Маринка: Зможете, але наступного року. Додаткова сесія тільки для тих , хто був зареєстрований, але не зміг пройти тестування з поважних причин. Ви, наскільки я розумію, не реєструвалися. Отже, наступного року.
Коментувати
Хрен
что за хрен ?сегодня на 11:00 часов будет онлайн УЦОЯО но не работает вебсайте ! как это понимаю - кто должны отвечают ?
софія
Для Хрен:
Коментувати
Марія
Як зареєструватись на додаткоау сесію з української мови,якщо 23 травня учень загубив паспорт?
оля
коли я отримаю запрошення-перепустку на зно 2019? це має прийти поштою и потрібно десь скачувати і друкувати самостійно?