Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти (ЛРЦОЯО)

Сфера відповідальності: Львівська, Рівненська та Волинська області

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти (ЛРЦОЯО)

Адреса: 79039, м.Львів, вул. Шевченка, 116, корп. 2.

Телефон: (032) 231-49-83.

e-mail: lvivtest@lv.testportal.gov.ua

сайт: www.lvtest.org.ua

Львівський РЦОЯО відповідає за проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) в таких регіонах:

  • Львівська область;
  • Рівненська область;
  • Волинська область.

Освіта.ua
31.08.2008

Популярні новини
Учасників ЗНО повідомили про адреси тестування УЦОЯО оприлюднив адреси проведення зовнішнього оцінювання для кожного учасника тестування
Визначено порогові бали тестів пробного ЗНО Визначено порогові бали тестів пробного зовнішнього оцінювання, що було проведено у квітні цього року
Оприлюднено дати додаткової сесії ЗНО у 2021 році Додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання триватиме з 29 червня до 14 липня
Додаткова сесія ЗНО розпочнеться 29 червня Додаткова сесія триватиме до 14 липня, результати тестування будуть оголошені до 23 липня
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Н.Дячук
Добрий день! Поясніть будь-ласка, профільний і академічний рівень - це однин і той самий термін, що використовується як синонім для називання типу тесту, чи це відмінні між собою поняття в контексті складання ЗНО. Буду вдячна за відповідь
Христина Яцула
Добрий день) хочу відновити сертифікат ЗНО з Української мови та літератури, чи можете ви переслати сертифікат в електронному вигляді?
Маринка
Доброго дня. Хочу знати, чи можу я скористатися додатковою сесією ЗНО. Я не реєструвалася на ЗНО планово, була у декретній відпустці і пропустила час подачі заявки. З 1 січня 2020 року поновилася на навчання і закінчила Володимир-Волинський педагогічний коледж. Чи можу я зареєструватися на додаткову сесію і що мені для цього потрібно. Дякую
Галина
Для Маринка: Ні. Дикретна відпустка не заважала вам зареєструватись на ЗНО. Реєстрація була довгий період і навряд чи Ви в цей час лежали весь час в лікарні.
Наталя
Для Маринка: Зможете, але наступного року. Додаткова сесія тільки для тих , хто був зареєстрований, але не зміг пройти тестування з поважних причин. Ви, наскільки я розумію, не реєструвалися. Отже, наступного року.
Коментувати
Хрен
что за хрен ?сегодня на 11:00 часов будет онлайн УЦОЯО но не работает вебсайте ! как это понимаю - кто должны отвечают ?
софія
Для Хрен:
Коментувати
Марія
Як зареєструватись на додаткоау сесію з української мови,якщо 23 травня учень загубив паспорт?
оля
коли я отримаю запрошення-перепустку на зно 2019? це має прийти поштою и потрібно десь скачувати і друкувати самостійно?
Світлана
При вході у особистий кабінет необхідно ввести секретний ключ. Що це за " ключ"?
Ігор
Я не можу зайти на свою інформаційну сторінку, пише що відсутній зв"язок з сайтом. Що робити? Не можу видрукувати запрошення.
Ігор
я не маю паспорта. ЗНО можливо буду здавати по свідоцтву. Чи можна мені буде після цього поступати в інститути
Іван
Чи можна зареєструватися на ЗНО за свідоцтвом про народження ,якщо паспорта нового зразка дитина брати не хоче (за релігійними переконаннями), а старого зразка їй не видають? Якщо можна, то як?
Павлович
Для Іван: Не знаю,як для пробного, а для офіційного ЗНО у виключних випадках (за клопотанням навчального закладу) можна зареєструвати за свідоцтвом про народження.
Галина
Для Павлович: не знаю які маються на увазі виключні випадки. зараз біометричний паспорт отримують з 14 років, тому навіть вік як раніше не може слугувати причиною. У нас в школі була дівчина в якої не було паспорту, тому що батьки не оформили громадянство, і школа допомагала прискорити процес оформлення всіх необхідних документів. Старого зразка паспорт вам все одно вже не дадуть, а жити, навчатись, влаштовуватись на роботу тощо без паспорту ви не зможете. Тому або отримуйте паспорт, або дитина не зможе отримати атестату про середню освіту.
Абітурієнт
Для Іван:Тільки за паспортом(так як його вже можна отримати у 14 років),а також ,на мою думку, нікого при реєстрації не будуть цікавити релігійні переконання ,правила для всіх однакові.
Коментувати
Павліна
що робити якщо втратили сертифікат про зно ujjhfgnmhxxbkogxt
Іванка Кушнір
Що робити коли загубила квитанцію про оплату? Чи можна явитися на пробне ЗНО без квитанції?
Каріна
Коли має прийти запрошення на додаткову сесію з української мови???
Наталя
Скажіть,будь ласка, якщо я зареєструвалася на ЗНО з укр.мови,математики і історії,а зараз виникла потреба ще в ЗНО з англ. мови. Чи можна мені зареєструватися на додаткову сесію з англ. мови?
Ковч Юлія
чи можна потрапити на пробне без квитанції про оплату????????????????????
Валерія
Як дізнатись, зареєстрована я, чи ні на ЗНО? Дуже хочеться знати, чи пройшли добре мої документи. Де можна подивитися?
Партика Андрій
Для
Партика Андрій
Для Партика Андрій:
Коментувати
іоі
я зареєструвався на ЗНО 22січня коли мені має прийти відповідь що все ок і що я є учасником тестування?
Марія
Якщо скласти ЗНО з української мови поглибленого рівня, чи можно потім використати лише базовий?
zno
Нашій школі вдалось домовитись з людьми які працюють в сфері ЗНО!! Що це значить: 1. Наша школа отримає завдання на день швидше! 2. 4 кращих вчителя з киїських шкіл швидко все вирішать 3. Ми поділимось відповідями і темами творів з нашими підписниками! 4. Місце на бюджеті вам гарантовано!
Ганна Василівна
Для zno: Дурнику, тебе обманули, грошей ще хоч не встиг заплатити. І яка ж це убога школа, маючи завдання ЗНО на день швидше, щоб їх розвязати буде шукати 4 кращих вчителя з київських шкіл? Втікай звідти швидше. Там працюють тупі брехуни.
Коментувати
Петро
я поробував заєреструватись на пробне ЗНО у львівський області сайт непрацюєє...
Женя
Для Петро: Так само
олег
cайт працює, треба читати текст до кінця і ставити "галочку" - с текстом ознайомлений і т.д.
Коментувати