Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти (ДпРЦОЯО)

Сфера відповідальності: Дніпропетровська та Запорізька області

Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти (ДпРЦОЯО)

Адреса: 49083, м. Дніпро, вул. Новоселівська, 27.

Телефон: +38 (056) 790-24-99, +38 (068) 151-16-43.

e-mail: [email protected]

Сайт: www.dneprtest.dp.ua

Дніпропетровський РЦОЯО відповідає за проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) в таких регіонах:

  • Дніпропетровська область;
  • Запорізька область.

Освіта.ua
04.11.2021

Популярні новини
НМТ 2023: алгоритм роботи з мультитестом в аудиторії Як працювати з онлайновим сервісом тестування під час проходження національного мультитесту
Для учасників НМТ створили відеоінструкцію Відеоінструкція допоможе ознайомитися з інтерфейсом онлайнової тестової платформи
Учасникам НМТ повідомлено про день та місце тестування Учасники основної сесії НМТ отримали можливість завантажити запрошення на тестування
Робота з тестовою комп'ютерною програмою на НМТ Учасник виконуватиме роботу на комп'ютері, в якому встановлена тестова програма
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ярослав
Як зареєструватись на пробне зно? Підкажіть будь ласка. Не бачу посилання для реєстрації ?
Анастасія
Як зареєструватись на пробне зно? Підкажіть будь ласка. Не бачу посилання для реєстрації ????
Іван
Как зарегистрироваться? Подскажите пожалуйста где найти ссылку для регистрации?
Крістіна
Доброго дня, якщо учень зареєструвався на ЗНО, але згодом передумав здавати, як правильно діяти в такій ситуації?
Катерина
Коментарій для поліпшення. Було б зручніше, якщо б при реєстрації на ЗНО, коли з’являється посилання на роздрукування реєстраційної картки, відправляти її ще й на вказану електрону пошту, за вимогою, коли не правильно заповнив картку чи ще що. Був доступ до швидкого повторного роздрукування. Адже на сайті, після отриманого посилання ти закриваєшь вікно із посиланням і більше не можешь скачати, а шукати десь на комп’ютері дуже важко.
Ольга Орлова
Добрый день. По какой причине не удается перейти по ссылке на сайт для регистрации?
Ольга
Здравствуйте. Если я не сдала укр.мова и укр.лит-не склав по результатам, могу ли я зарегистрироваться на дополнительную сессию ЗНО в этом году? Не смогла дозвонится чтобы узнать.
Галина
Для Ольга: Ні!
Коментувати
Den
Я тоже не могу зайти в личный кабинет. Раньше заходил, видел оплату. Сегодня пишет e-mail не зарегистрирован. Телефон не отвечает . Посоветуйте , что делать ? Как получить приглашение на пробное ЗНО. Оплаты ( распечатки с EDUPAY) есть.
Dima Martovskij
Что делать, если я оплатил пробное ЗНО. А в личный кабинет зайти не могу, якобы показует, что его не существует. Подскажите что мне делать???
898
Для Dima Martovskij: дзвоніть в центр оцінювання. пачите, вище написаний телефон?
Коментувати
Никита
Здравствуйте. Не могу найти приглашение на ПЗНО. В личном кабинете статус оплачено. Подскажите, куда зайти за приглашением?
Ольга
Здравствуйте. Сегодня 2.03 я не получила приглашение. В личном кабинете статус оплачено
Ольга
Здраствуйте ,я отдала документы о том ,что по состаянию здоровья освобождена от ЗНО,но преподавателе коледжа не знают ,что делать дальше. Подскажите куда дальше нужно здавать документы?
М
Для Ольга: не знаю чи моя відповідь чимось Вам допоможе?по стану здоров’я учень не здавав ЗНО і він не може поступити у ВНЗ (всюди вимагають ЗНО),хіба,що беруть в училище. (Новосад писала,діти-переселенці без ЗНО можуть поступати,значить-це ЗНО - не таке вже й важливе(я маю на увазі поступають кращі,бали мають бути),бо там професії були всі(наприклад,лікар-це відповідальна професія).
Коментувати
Анастасия
Здравствуйте, я хотела бы узнать, действует ли в 2019 году ЗНО, которое я сдавала в 2018 году? Смогу ли я поступить по нему в этом году?
Игорь
Подскажите пожалуйста, что делать если не успел вовремя подать документы? Находился на длительном лечении. Документы на руках а сегодня последний срок.
Ола
Для Игорь: сдавай 25.03. только заказным со штемпелем на конверте 25.03
Коментувати
Сергей
оплатили пробное зно и нет информации об оплате и нет приглашения.все квитанции об оплате естьюи что делать,не понятно. зачем это всё?очередной развод! это капец!!!
I
Для Сергей: зверніться завтра у свій регіональний центр. Запрошення має бути у Вашому особистому кабінеті. Запрошення потрібно роздрукувати самому. Деталі тут: http://testportal.gov.ua/2019/02/28/yak-diznatysya-adresy-punktiv-probnogo-zno/#more-11983 16 березня вже пробне ЗНО з української мови та літератури.
Коментувати
Валентина
В школі змінився Засновник та директор Як внести зміни до Інформаційної картки закладу?
Наталія Миколаївна
Навіщо створювати інформаційні сторінки, якщо вони не працюють? Результати переглянути неможливо!? А може це спеціально - щоб не подавали апеляцій ! Тоді сумнівна прозорість і чесність самого ЗНО
Наталия
Для Наталія Миколаївна: Як завжди, швидше за все, великий наплив - всів хочуть глянути свої бали. Все ж таки 229958 абітурієнтів.
Коментувати
Ярослав
можно сегодня приехать у ваш центр и восстановить сертификат? если да , то до скольки вы работаете?
Дарья
Не пришло приглашение и не могу зайти в личный кабинет.Что мне делать?Завтра пробное зно куда мне обратиться?
Светлана
Здравствуйте! Подскажите пожалуйста, если запишусь на четвертый дополнительный предмет по ЗНО и не приду на него по какой-то причине или сдам плохо, сильно повлияет на общие баллы?
Любов Володимирівна
Для Светлана: Бал за четвертий екзамен ЗНО в атестат не виставляється і не впливає на загальний бал атестата
Коментувати