Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти (ЛРЦОЯО)

Сфера відповідальності: Львівська, Рівненська та Волинська області

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти (ЛРЦОЯО)

Адреса: 79039, м.Львів, вул. Шевченка, 116, корп. 2.

Телефон: (032) 231-49-83.

e-mail: lvivtest@lv.testportal.gov.ua

сайт: www.lvtest.org.ua

Львівський РЦОЯО відповідає за проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) в таких регіонах:

  • Львівська область;
  • Рівненська область;
  • Волинська область.

Освіта.ua
04.11.2021

Популярні новини
В Україні затвердили новий зразок Сертифіката ЗНО Сертифікат може складатись з однієї (основної) або кількох (основної і додаткової) частин
Розпочалась реєстрація на пробне ЗНО-2022 Реєстрація відбуватиметься на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти 
Вартість пробного ЗНО становитиме від 213 до 309 грн Регіональні центри оцінювання якості освіти визначили вартість участі в пробному тестуванні
Твори ЗНО з літератури: скорочені тексти та стислі перекази Скорочений виклад і перекази програмових творів зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Галина
Доброго дня! Які потрібно потрібно зібрати документи, щоб відновити сертифікат ЗНо? За який термін часу це можливо? Дякую.
Катерина
Доброго дня скажіть будь-ласка як відновити сертифікат ЗНО оскільки я його загубила?
Анна
Доброго дня, Скажіть будь-ласка Як відновити свій сертифікат зно і чи можливо таке взагалі? Оскільки я його загубила Дякую)
Наталя
Яким чином подати документи до центу щоб зареєструватись на додаткову сесію ЗНО з математики
Лілія
Доброго дня ! Поясніть ,будь ласка , чому під час прослуховування текстів з англійської мови на ЗНО діти не мали можливості відмічати правильні відповіді у зошитах ? Прослухав за 30 хвилин великі та малі тексти різного змісту можна забути про що розповідалося в першому чи другому тексті . Їм дозволили взяти ручку лише через 30 хвилин.
Н.Дячук
Добрий день! Поясніть будь-ласка, профільний і академічний рівень - це однин і той самий термін, що використовується як синонім для називання типу тесту, чи це відмінні між собою поняття в контексті складання ЗНО. Буду вдячна за відповідь
Христина Яцула
Добрий день) хочу відновити сертифікат ЗНО з Української мови та літератури, чи можете ви переслати сертифікат в електронному вигляді?
Маринка
Доброго дня. Хочу знати, чи можу я скористатися додатковою сесією ЗНО. Я не реєструвалася на ЗНО планово, була у декретній відпустці і пропустила час подачі заявки. З 1 січня 2020 року поновилася на навчання і закінчила Володимир-Волинський педагогічний коледж. Чи можу я зареєструватися на додаткову сесію і що мені для цього потрібно. Дякую
Галина
Для Маринка: Ні. Дикретна відпустка не заважала вам зареєструватись на ЗНО. Реєстрація була довгий період і навряд чи Ви в цей час лежали весь час в лікарні.
Наталя
Для Маринка: Зможете, але наступного року. Додаткова сесія тільки для тих , хто був зареєстрований, але не зміг пройти тестування з поважних причин. Ви, наскільки я розумію, не реєструвалися. Отже, наступного року.
Коментувати
Хрен
что за хрен ?сегодня на 11:00 часов будет онлайн УЦОЯО но не работает вебсайте ! как это понимаю - кто должны отвечают ?
софія
Для Хрен:
Коментувати
Марія
Як зареєструватись на додаткоау сесію з української мови,якщо 23 травня учень загубив паспорт?
оля
коли я отримаю запрошення-перепустку на зно 2019? це має прийти поштою и потрібно десь скачувати і друкувати самостійно?
Світлана
При вході у особистий кабінет необхідно ввести секретний ключ. Що це за " ключ"?
Ігор
Я не можу зайти на свою інформаційну сторінку, пише що відсутній зв"язок з сайтом. Що робити? Не можу видрукувати запрошення.
Ігор
я не маю паспорта. ЗНО можливо буду здавати по свідоцтву. Чи можна мені буде після цього поступати в інститути
Іван
Чи можна зареєструватися на ЗНО за свідоцтвом про народження ,якщо паспорта нового зразка дитина брати не хоче (за релігійними переконаннями), а старого зразка їй не видають? Якщо можна, то як?
Павлович
Для Іван: Не знаю,як для пробного, а для офіційного ЗНО у виключних випадках (за клопотанням навчального закладу) можна зареєструвати за свідоцтвом про народження.
Галина
Для Павлович: не знаю які маються на увазі виключні випадки. зараз біометричний паспорт отримують з 14 років, тому навіть вік як раніше не може слугувати причиною. У нас в школі була дівчина в якої не було паспорту, тому що батьки не оформили громадянство, і школа допомагала прискорити процес оформлення всіх необхідних документів. Старого зразка паспорт вам все одно вже не дадуть, а жити, навчатись, влаштовуватись на роботу тощо без паспорту ви не зможете. Тому або отримуйте паспорт, або дитина не зможе отримати атестату про середню освіту.
Абітурієнт
Для Іван:Тільки за паспортом(так як його вже можна отримати у 14 років),а також ,на мою думку, нікого при реєстрації не будуть цікавити релігійні переконання ,правила для всіх однакові.
Коментувати
Павліна
що робити якщо втратили сертифікат про зно ujjhfgnmhxxbkogxt
Іванка Кушнір
Що робити коли загубила квитанцію про оплату? Чи можна явитися на пробне ЗНО без квитанції?
Каріна
Коли має прийти запрошення на додаткову сесію з української мови???
Наталя
Скажіть,будь ласка, якщо я зареєструвалася на ЗНО з укр.мови,математики і історії,а зараз виникла потреба ще в ЗНО з англ. мови. Чи можна мені зареєструватися на додаткову сесію з англ. мови?
Ковч Юлія
чи можна потрапити на пробне без квитанції про оплату????????????????????