МОН доручило підготувати освітян, які беруть участь у НУШ

Відомством затверджений перелік освітян, які мають пройти курси підвищення кваліфікації

МОН доручило підготувати освітян, які беруть участь у НУШ

Міністерство освіти доручило регіональним органам управління освітою та закладам післядипломної педагогічної освіти організувати підвищення кваліфікації освітян, які беруть участь у реформуванні галузі. Про це йдеться у відповідному наказі відомства, що підписаний заступником міністра Вадимом Карандієм.

Зокрема, до переліку освітян, які мають пройти курси підвищення кваліфікації включено педагогічних працівників, які є: учасниками експерименту із запровадження проекту Державного стандарту початкової освіти, учасниками експерименту із запровадження інтегрованого курсу природничих дисциплін, учасниками експерименту із запровадження електронних підручників.

Окрім цього, планується, що підвищення кваліфікації стосуватиметься вчителів початкової школи, асистентів вчителів шкіл з інклюзивним та інтегрованим навчанням, вчителів класів (груп), в яких діти навчаються мовами національних меншин, вчителів іноземних мов, які навчатимуть учнів початкової школи та фахівців інклюзивно-ресурсних центрів.

Також підвищення кваліфікації мають пройти директори та їх заступники з навчально-виховної роботи у початковій школі, директори та їх заступники з навчально-виховної роботи шкіл, які є учасниками експерименту із запровадження проекту Державного стандарту початкової освіти та експерименту із запровадження інтегрованого курсу природничих дисциплін, а також експерименту із запровадження електронних підручників.

Регіональні органи управління освітою та заклади післядипломної педагогічної освіти мають організувати підготовку тренерів-педагогів та супервізорів.

Освіта.ua
02.04.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тетяна
Підкажіть, будь ласка, як можна добитись чи допроситись цього підвищення кваліфікації у райво. Я 2 роки не можу мучусь! Туди навіть подзвонить не можна, бо " вони цього не люблять", а директор школи, як дізнається, то ще й " відчитає" по всіх правилах. Я маю 10 років стажу, на даний час працюю вчителем 1 класу НУШ, ні разу не була на курсах, не отримую ніяку доплату за НУШ і нікому нема до цього діла?
Правдолюб
Те навчання нічого не варте! Воно дало мені 2-3% знань що до НУШ (багато питань залишилося без відповіді), ще десь зо 20-25% я періодично "черпаю" з інтернету. 10-15%-спілкування з сьогоднішнім вчителем 1 кл. (у мене 4 кл.). От і рахуйте! Решту-буду надолуджувати серпень (підготовка) і вересень (практика)-іншого шляху не бачу! А сьогоднішні навчання вчителів 3 кл. до НУШ-це анекдот! По-перше, ще зарано, все забудеться за 1,5 роки, а по-друге, той, хто не володів комп’ютером до цього, тому молоді колеги за "мзду" пройшли "Едеру" і маємо "перевченого" вчителя, готового в 2020р. набирати 1 кл. Якийсь маразм, а не реформи!!!
N
А що ППО на це здатні?