Переможці конкурсу "Учитель року" зможуть стати тренерами

За словами міністра, успіх шкільної реформи безпосередньо залежить від учителя

Переможці конкурсу "Учитель року" зможуть стати тренерами

Міністерство освіти готове підтримати переможців конкурсу «Учитель року», які хочуть ділитись власним досвідом та поширювати сучасні практики. Про це сказала міністр Лілія Гриневич під час зустрічі з переможцями та лауреатами конкурсу «Учитель року - 2018».

«Зустріч з педагогами-практиками традиційно є можливістю почути про реалізацію освітньої реформи зсередини. Ваша об'єктивна оцінка новітніх методик та сучасного освітнього середовища допомагає нам вдосконалювати систему освіти і підвищувати її якість. Коли я бачу учителів, як ви, у мене відроджується надія, що ми зробимо реформу швидше, ефективніше. Ми зацікавлені в таких активних, світлих і професійних учителях, як ви», - наголосила Гриневич.

Під час зустрічі учасники обговорили питання підвищення якості вивчення української та іноземних мов, комунікативних методик, що допоможуть першачкам Нової української школи швидше адаптуватися до навчання. Також міністр і освітяни обговорили питання підготовки молодих учителів у вишах, підвищення інтересу школярів до фізичної культури, збереження здоров’я дітей тощо.

Лілія Гриневич наголосила, що саме вчителі-переможці та лауреати конкурсу «Учитель року» могли б стати тими, через кого поширюватиметься важлива інформація, у зв'язку з чим вона доручила залучати їх до підготовки матеріалів для підвищення кваліфікації вчителів.

Освіта.ua
02.10.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена
Навіщо тримати таку армію дармоїдів- чиновників, якщо постійно все перекладати на плечі учителів? Якщо вам хочеться щось проводити, а нічого іншого ви не можете, то проведіть конкурс"Чиновник року", "Міністр року", "Методист року". ДАЙТЕ УЧИТЕЛЯМ ЗАЙМАТИСЯ СВОЄЮ СПРАВОЮ!
Думки
Для Олена: На 100% з вами згодно*(**(*
exbntkm
100% згодна! Дуже цікаво було б спостерігати за конкурсом " Методист року"
Коментувати