EdEra презентувала модуль з дитячої психології

У межах онлайн-курсу відкрито модуль про вікові особливості психології дітей

EdEra презентувала модуль з дитячої психології

У межах онлайн-курсу, що обов’язково мають пройти всі вчителі, які набиратимуть 1-й клас у 2018 році, відкрито модуль про вікові особливості психології дітей.

За словами міністра освіти Лілії Гриневич, модуль зможуть переглянути усі бажаючі на відповідній сторінці у YouTube.

«Цей модуль буде цікавим та корисним не лише для вчителів, а й для батьків, вихователів дитсадків, лікарів та усіх, хто хоче краще розуміти дітей. Цьому не вчать ні батьків, ні навіть у наших педагогічних університетах. Враховуючи високий суспільний інтерес до курсу, було навіть вирішено одразу залити його не лише на сайт курсу, а й на YouTube», – зазначила міністр.

У свою чергу керівник студії онлайн-освіти EdEra Ілля Філіпов наголосив, що у модулі мова йде про роботу мозку дитини, про сприйняття, уяву, пам'ять, мову, мислення дитини, про конкретні приклади і вправи для того, щоб дитина вчилася із задоволенням, концентрувалася, підтримувала стійку увагу, вчасно відпочивала.

«Автори і лектор модулю, Оксана Шльонська і Катерина Сумарева, – практикуючі фахівці-психологи, які щодня працюють з дітьми. У модулі 10 відео з теорією і практикою, з живою зйомкою і реальними прикладами, додаткові матеріали, тести і форум для обговорення. Все повністю безкоштовно», – розповів керівник студії онлайн-освіти EdEra.

Лілія Гриневич також відзначила, що міністерство отримує схвальні відгуки про курс та за допомогою своїх партнерів підтримує зворотній зв’язок з його слухачами.

«За 3 місяці роботи онлайн-курсу отримано сотні відгуків через форум платформи EdEra, електронні листи та вчительські спільноти у Facebook. Курс оцінюють як корисний, своєчасний, практичний, доступно викладений. Більшість вчителів повідомляють, що одразу практикують вивчене під час курсу у своїх нинішніх класах, методики і підходи дітям дуже подобаються. Серед побажань – давати більше практичних відео, знятих під час реальних уроків, щоб дивитися, як методики використовуються в класі на практиці. Також є побажання викласти лекції в текстовому форматі для тих, хто краще засвоює матеріал під час читання. Хочу також додати, що ми дуже раді ажіотажу, який викликав курс, адже із 123 тисяч зареєстрованих слухачів лише 22 тисячі учителів початкової школи мусять проходити курс обов'язково. Тобто понад 100 тисяч слухачів зареєстровані та проходять курс з власної ініціативи. При цьому ми маємо дані про те, що 87 тис 413 слухачів вже повністю пройшли два перші модулі курсу, а 11 тис 427 осіб завершили 3 модуль», – пояснила міністр.

Онлайн-курс для вчителів

Освіта.ua
24.04.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів