МОН затвердило список тренерів для учителів перших класів

Відомством затверджений список регіональних тренерів для підвищення кваліфікації педагогічних працівників

МОН затвердило список тренерів для учителів перших класів

Міністерством освіти затверджений список регіональних тренерів для підвищення кваліфікації педагогічних працівників, які навчатимуть учнів перших класів. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

Планується, що визначені міністерством тренери займатимуться навчанням учителів, які працюватимуть з учнями перших класів у 2018/19 і 2019/20 навчальних роках.

Підвищення методичного та практичного рівнів професійної компетентності вчителів  відбуватиметься відповідно до Концепції «Нова українська школа».

Загалом, до переліку тренерів включено понад тисячу осіб, які є представниками усіх регіонів України.

Список регіональних тренерів

Освіта.ua
20.03.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
1
Пропоную вчителям молодших класів для тренерів організовувати реальні ситуації: всією групою розмовляти, горлати, валятися на підлозі, сидіти під столом, дивитися у вікно і мріяти, гратися іграшками, ходити по аудиторії (адже, за висловами монівців, в нуш не дисципліна потрібна, а зацікавлення), а потім у тренера запитати, чому ж він нічому не навчив, не зацікавив, не змотивував без погроз, а одними умовляннями і ранковими зустрічами. А то як починають теорію розказувати ті, хто й школу не бачив, аж гидко стає.