Затверджені програми підготовки вчителів іноземної

МОН затверджені програми підготовки вчителів іноземних мов, які навчатимуть першачків

Затверджені програми підготовки вчителів іноземної

Міністерством освіти затверджені типові освітні програми організації і проведення  підвищення кваліфікації вчителів іноземних мов, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/19 навчальному році. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

Передбачається, що організацію і проведення підвищення кваліфікації проводитимуть заклади післядипломної педагогічної освіти.

Загалом, підвищення кваліфікації стосуватиметься вчителів, які викладають англійську, німецьку та французьку мови.

Інститутам післядипломної педагогічної освіти доручено здійснювати підготовку вчителів іноземних мов до навчання учнів перших класів відповідно до Концепції «Нова українська школа», використовуючи затверджені програми підвищення кваліфікації.

Освіта.ua
28.02.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Lyudmila Soloninova
Вчителі іноземних мов дуже сподіваються на те, що в Новій українській школі на уроці іноземної не буде сидіти 25-27 учнів. Змініть, нарешті, ганебний норматив, згідно якого клас ділиться на групи, якщо в ньому 28 та більше учнів.
Вчитель іноземної
Про підвищення кваліфікації МОН уже подбало. Але дуже цікава позиція щодо поділу класів на групи. Із інтерв"ю пана Хобзея щодо спрямування освітньої субвенції заступник міністра заявляє, що у зв"язку з тим, що клас при вивченні іноземної мови ділиться на групи, то проводиться подвійна оплата, а нова формула розрахунку не враховує цього. А ще, бачте, є багато спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням. Виходить, що групи і такі школи взагалі позакривають. Отже, іноземної мови, як такої, вже не потрібно знати. Цікаво, чи знає про такі "шедеври"МОНу президент? Як тоді його установка на вивчення іноземних мов! От і дочекалися реформ! От і маємо владу! Ні за Союзу, ні за попередніх всіх, всіх влад такого "витвору мистецтва" не було!!! А що дальше???. Місцеві відділи освіти раді старатися і вже почали наступ на іноземну!! Браво, реформатори!! Ви " ввійдете в історію"! Але чи вивчили ви це питання з погляду цивілізованих країн? А хто ж тоді ми??? Люди, не мовчіть, не будьмо рабами в своїй країні,...
Аліна
Для Вчитель іноземної: Як ви вже задовбали своїм ниттям. Не подобається- валіть зі школи, все одно нічому путньому ви дітей не зможете навчити з таким "совком" у голові. Вже воно із з Союзом порівнює, і з попередньою владою, і реформи не такі. Таке враження, що найбільший відсоток ватників серед вчителів.
лікар
Ваш текст... З огляду на ваш стиль спілкування, рівень культури та інтелекту, здатності розуміти і аналізувати елементарні речі, якщо дитина отримала ваші гени, її не зможе нічому "путньому" навчити жоден вчитель на цій планеті.
Коментувати