Міністр: Нова українська школа має три основні компоненти

НУШ передбачає новий зміст освіти, методики навчання та нове освітнє середовище

Міністр: Нова українська школа має три основні компоненти

Нова українська школа передбачає три основні компоненти – це новий зміст освіти, нові методики навчання та нове освітнє середовище. Про це, під час презентації онлайн-курсу для підвищення кваліфікації вчителів перших класів, сказала міністр Лілія Гриневич.

За її словами, одним з найсуттєвіших викликів сьогодні є надання вчителям нових знань.

Вона також повідомила, що у межах підвищення кваліфікації педагоги мають отримати інформацію про суть реформи, знання та навички використання сучасних методик, вміння навчати через інтегроване навчання, а також дізнатись про сучасні підходи до управління класом.

Як відомо, 1 лютого на платформі EdEra стартує навчання на обов’язковому «Онлайн-курсі для вчителів початкової школи», які навчатимуть учнів перших класів з вересня 2018 року.

Освіта.ua
30.01.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
хочузнати
Хотілося б більше знати що є "новим освітнім середовищем"?
Volodymyr
Мені чомусь видається, що "найсуттєвішим викликом" наразі є "нове освітнє середовище". Можливо, це тому, що у кабінеті інформатики для молодших школярів стоять комп’ютери 2004 року виготовлення?
Людмила
Чи можна буде набирати 1 клас цьогорічним випускникам університету,адже вони зараз можуть і не знати про курси для вчителів ? У моїй школі три вакансії в майбутніх перших класах , як бути?
Поясніть!
Як можна отримати практичні навички використання сучасних методик на курсах підвищення кваліфікації, послухавши лекцію, або прочитавши статтю на онлайн платформі ??