Гриневич: онлайн-курс для вчителів став популярним

За словами міністра освіти, курс для вчителів початкової школи продовжує бути популярним

Гриневич: онлайн-курс для вчителів став популярним

Онлайн курс для вчителів початкової школи став популярним серед батьків. Про це у своєму Facebook повідомила міністр освіти Лілія Гриневич.

«Навіть після першого вересня онлайн курс для вчителів початкової школи продовжує бути популярним, і не лише серед вчителів початкової школи, а й серед батьків – його вже пройшло понад 100 тисяч осіб, а загалом зареєструвалось для проходження понад 175 тис. І це при тому, що обов’язковим цей курс був лише для 22 тисяч освітян, що брали перший клас цьогоріч», - зазначила міністр.

Вона також наголосила, що до неї неодноразово звертались вчителі, батьки і навіть журналісти, відзначаючи, що курс був цікавим для них і корисним для розуміння дітей молодшого шкільного віку.

«Це значний результат, і я пишаюсь тим, що в нашій країні з’являються такі сильні ресурси для навчання, що більше людей починають вчитися для себе. Задумайтесь, близько 80% осіб пройшли цей курс з власної цікавості, щоб покращити свої навички», – підкреслила Гриневич.

Вона також подякувала партнерам, що допомагали у створенні курсу.

Освіта.ua
14.11.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
вчитель
У нашому райметодкабінеті методист заявила відкрито, що пройти цей онлайн курс до кінця листопада і принести їй роздруковане свідоцтво. Так що про добровільність мова не йшла!!!
народний вчитель
А чому би і не стати популярними?!? Відрядження не платять, часто за курси треба платити, проживання в іншому місті+харчування за свої гроші. Може треба частіше в люди виїжджати.
Тарас Петренко
Якби ще пані міністерка знала як інститути післядипломної освіти змушували вчителів проходити ті курси, то враження було б зовсім інше.
Христя невмержицька
Для Тарас Петренко: правда - навіть кайдани надівали і били нагайкою. Пожалійте!!!
Коментувати