Закон «Про освіту» мають ухвалити до Дня вчителя

До другого читання народними депутатами було подано понад тисячі поправок, які були опрацьовані

Закон «Про освіту» мають ухвалити до Дня вчителя

Текст нового Закону «Про освіту» повністю готовий до розгляду у другому читанні. Про це сказала міністр освіти Лілія Гриневич під час зустрічі з послом Румунії в Україні Крістіан-Леоном Цурканом.

«За моєю інформацією, новий Закон «Про освіту» має бути проголосований у парламенті до Дня вчителя – професійного свята наших педагогів. Його мали розглянути раніше – в останній тиждень попередньої сесії, але у депутатів не вистачило часу. До другого читання депутатами було подано понад тисячі поправок, але вони повністю були опрацьовані, і щодо них було досягнуто згоди», - розповіла Гриневич.

У Міністерстві освіти зазначають, що закон «Про освіту» є базовим у законодавчому забезпеченні освіти. Його ухвалення розблокує оновлення законів «Про середню освіту» та «Про професійну освіту», а також створення закону «Про національну систему кваліфікацій».

Освіта.ua
21.08.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчитель
Закон "Про освіту" сприятиме оптимізації малокомплектних шкіл, створенню опорних , що в свою чергу призведе до звільнення вчителів,частина яких могла б піти на пільгову пенсію, але пенсійна реформа 2017 року ліквідовує таку пенсію для вчителів, чи не доцільно було б перенести відміну пільгових пенсій для вчителів на 2020 рік, що дало б можливість вчителям 50-59 років отримати мінімальний дохід особливо в сільській місцевості, при тому що і так відбувається поетапне збільшення пільгового пенсіного віку.
Капец
Закон «Про освіту» мають проголосувати до Дня вчителя - вопрос - какого года ???
nice
Хіба новий закон повинен бути тільки для учителів? Наведу простий приклад. У школі навчається 430 учнів - це приблизно 900 виборців. Крім того родичі батьків, число виборців зростає десь в тричі. Їх навчає 40 учителів. Різницю бачите. Чому так рветеся за досвідом попередників? Спробуйте інакший варіант - працювати на батьків (Тільки не так щоб принижувати учителів). Навіть не на учнів. Адже у своїх 9 чи 13 вони мало чого розуміють. І їх батьки здебільшого теж так вважають. Категорично не наполягаю. Але може варто задуматися. Цікаво скільки разів представники району, області відвідали батьківські збори та цікавилися поточними проблемами навчання та виховання. Варто впроваджувати різні проекти. Почати вирішувати проблеми поборів у школах. Залучати представників влади відвідувати різні шкільні заходи саме тоді, коли присутні батьки. І якщо не присутні теж варто. Це стосовно освіти.
nice
Очевидно і неймовірно, але така правда владі непотрібна.
Коментувати