Освітню реформу відкладено до вересня

Для розгляду реформи освіти парламентарям у четвер не вистачило робочого часу

Освітню реформу відкладено до вересня

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман закликав парламент розпочати восени нову сесію з розгляду найбільш актуальних питань, зокрема подальшої імплементації освітньої реформи. Про це глава уряду сказав під час «Години запитань до уряду» у Верховній Раді.

«Впевнений, що в цих стінах буде ухвалення трьох реформ – освіти, охорони здоров’я та пенсійної реформи», - сказав прем’єр.

У свою чергу, міністр освіти Лілія Гриневич, коментуючи неухвалення депутатами закону «Про освіту» наголосила на важливості підготовки усі необхідних документів та передбаченні необхідних коштів в бюджеті для старту реформи.

«Закінчується 6-та сесія ВРУ 8-го скликання – депутати не знайшли можливості проголосувати за надважливий для освітньої реформи новий #ЗаконПроОсвіту. Голосування перенесено на вересень. Не буду приховувати, підготувати усі необхідні документи, погодити їх, прослідкувати, щоб в бюджет були закладені всі необхідні для старту реформи у 2018 році гроші, буде важко. Але можливо», - підкреслила Гриневич.

«Міністерство освіти і науки України забагато вклало сил та часу у реформу, щоб спасувати перед цим викликом. Працюємо далі – в серпні презентація нового стандарту для початкової школи», - зазначила міністр освіти.

Як відомо, для розгляду реформи освіти парламентарям у четвер не вистачило робочого часу.

Освіта.ua
14.07.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчитель 22 роки стажу
Мені одній здається, що учителі бояться реформи, бо хвилюються, що доведеться виходити із добре знайомої колії і робити щось по-іншому?
вчитель 30 років стажу
Для Вчитель 22 роки стажу: якщо здається , то піди до церкви. Вчителі хоч і не хочуть, а завжди будуть робити так як потрібно.Багато хто вже це робить,але не має можливостей технічних, правової бази. Хто не зможе,або не захоче адаптуватися ,то піде із школи. Але я впевнена в одному, що розумнішими від оцієї метушні діти не стануть.Це зовсім інше покоління ,має інші характеристики. Вони ставлять інші завдання перед собою,а не просто запам’ятати дати, формули,т
Коментувати
марина
Как вы достали с этими реформами .Дайте спокойно работать,спокойно ходить на любимую работу и получать удовольствие от общения с детьми,зарплаты мизерные как можно прожить на нее. Гриневич живи на мою зарплату ,а я на твою .
іван
Я дуже віриа Гриневич на початку її роботи,однак,чим далі,бачив,що слова є просто словами. що обговорюватимемо у серпні коли за рік,що минув,нічого не зроблено? Слова,заклинання з екрану,знову слова.
Начальник управління освіти
Повністю з вами згідний, є все таки розумні люди, цю реформу взагалі не потрібно було починати, а то ми розвалимо до кінця той мізер який в нас є!!!
Капец
Для Начальник управління освіти: повністю з Вами згоден!!!
Коментувати
Валерій Дідух
Ця реформа лише зашкодить освіті української молоді, бо розроблена вона абсолютно некомпетентною міністеркою освіти і науки Гриневич. Замість того, щоб використовувати кращий світовий досвід, ця плагіатка руйнує навіть дрібки того хорошого, що зостається в нашій школі. Почитайте нові програми шкільних предметів з трудового навчання, музики тощо, і ви зрозумієте, до якого дна ці новації ведуть нашу школу.
Лебідь
Влада багачів не хоче освічених молодих людей. Знищують школу, університет! Приват- банк надув нарід на 160 млрд., а на дітей 10 млрд немає!! Ми заплатимо коломойському, а він рже із нас!
щира правда
Взагалі не бачу змісту у проведенні такої реформи. 1. Внести зміни до типового положення про атестацію; 2. Внести зміни до закону про загальну середню освіту; 3. Внести зміни до деяких розділів і офіційно узаконити опорні школи; 4. Запровадити ЗНО у 9 класі; 5. Модернізувати тести ЗНО; Та багато іншого. Так чи інакше новий закон повинен багато чого змінити.
N
Для щира правда: Яка мета ЗНО у 9му класі? Що є результатом цього тестування? Всі Ваші пропозиції суперечливі. Закон чи зміни до нього приймаються консенсусом, який у суспільстві з приводу освіти відсутній. Це означає, що навіть його прийняття не гарантує його успішну реалізацію.
Коментувати
Nev
Пролы потерпят... ________________________________________________________________________
Tep
Кращe цю.рeформу зовсім нe проводити, бо щe гіршe будe.
Просто вчитель
Для Tep: А що може бути гірше - зарплатня як у прибиральниці, всі матеріали потрібно купувати за свій рахунок!!!Ви дійсно думаєте, що може бути гірше? Гірше - це тільки клінічна смерть нашої освіти, я думаю саме цього чекає керівництво нашої держави - нікому не потрібні думаючі люди!!!Потрібно думати про благо дітей та покінчити з середньовіччям!!!
Учитель
якщо 7-8, 10-12 тисяч гривень - це зарплата прибиральниці, то просто вчитель - не просто вчитель, а техпрацівник школи
Вона працює
5 тисяч гривень, початкова школа, 22 роки стажу, 19 годин. Про які 10-12 тисяч іде мова, шановний або шановна?
Коментувати
Чого не вистачило?
Досить смішне пояснення. Якщо депутатам чогось дуже хочеться, то вони і вночі сидять-розглядають-голосують. А тут, просто грошей їм жаль на якісь там «освітні реформи»… Зараз на найнеобхідніше – на «відпочинок » треба десь взяти…
Кузьміч
Ну і слава Богу! А то я думав, що вже почнеться...
Підказка
Для Кузьміч: Краще «Освітні реформи» відкласти до червня 2018.
Вчитель
Або 2118
батьки
Діти бізнесменів, депутатів, мажорів будуть навчатися в елітних школах та отримувати гарну освіту, а для звичайних дітей простого люду у нас "Освітня реформа" , ЗНО після 9-го класу і т.п. Освічена українська нація простого люду вже нікому не потрібна?! Краще б Л.Гриневич розглянула питання, щодо викладання іноземних мов у школі. Чому вчителі, наприклад, викладають англійську мову з 1-го класу до 11 кл., а без репетиторів ніхто її не знає. Можливо треба переглянути програми навчання з іноземних мов?
Коментувати