В уряді розповіли про здобутки в реформуванні освіти

За словами прем’єра, уряд поступово впроваджує концепцію «Нової української школи»

В уряді розповіли про здобутки в реформуванні освіти

Уряд очікує ухвалення у другому читанні проекту закону «Про освіту» і поступово впроваджує концепцію «Нової української школи». Про це сказав прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання Кабінету Міністрів, на якому він представив звіт про роботу уряду за І півріччя поточного року.

За словами прем’єра, ріст економіки за І квартал року становив 2,5%, середня зарплата за підсумками першого півріччя перевищить 7 тисяч грн, і бюджет перевиконано за доходами.

«Цю роботу можна назвати капітальним ремонтом країни. Економічне зростання по першому кварталу на рівні 2,5%, реальна заробітна плата збільшилася на майже 20%, середня заробітна плата зросла на 13% - до 6 тисяч 840 грн, а в червні–липні вона перевищить 7 тисяч гривень. Обсяг капітальних інвестицій за січень-березень зріс на 20%, обсяг експорту товарів з України збільшився на 25%. Бюджет перевиконали (по доходах) на 29 млрл грн, а мали дефіцит. Це свідчить, що економіка оздоровлюється і відбувається реальна детінізація», - повідомив Гройсман.

Розповідаючи про досягнення у просуванні освітньої реформи, прем’єр підкреслив, що уряд очікує ухвалення у другому читанні проекту Закону України «Про освіту» і поступово впроваджує концепцію «Нової української школи».

«Розроблено проект нового державного стандарту початкової освіти, оновлено програми для основної школи, затверджено нові типові навчальні плани для старшої школи, розроблено проекти нових навчальних програм для 10–11 класів. Визначено 100 шкіл – учасниць «пілотного проекту» оновленої системи освіти. Додатково - розпочато реформу професійно-технічної освіти, утворено Національну раду з питань науки і технологій,  направлено 209 млн грн на формування середовища інклюзивної освіти», - сказав Володимир Гройсман.

Освіта.ua
20.07.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
тільки одне
Нові плани - це цілеспрямоване знищення національної освіти. В жодній країні з НТП такого не має. Що далі. Години на предмети зменшити, а підручники і держвимоги будуть такими самими?
webber
Смішно читати цю "лабуду". Для "пана" Гройсмана, який немає ніякої освіти, незроміло, що в освіті вже нема чого реформувати. Її вже не існує. Він по-совковому рапортує про те чого вже нема і ніколи не буде, бо все просрали.