Старша школа стане трирічною в 2027 році

Низку трансформацій Нової української школи буде завершено до 1 вересня 2027 року

Старша школа стане трирічною в 2027 році

Старша школа стане профільною і трирічною з 1 вересня 2027 року.

Про це в коментарі Укрінформу повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

За його словами, реформа Нової української школи є тривалою та поетапною.

«Низку трансформацій ми плануємо завершити до 2027 року, після чого старша школа (10-12 клас) стане профільною і трирічною. Така система почне діяти з 1 вересня 2027 року, як це прописано в законах «Про освіту» та «Про повну загальну середню освіту», — зазначив міністр.

Також він повідомив, що рішення про створення мережі ліцеїв, у яких буде старша школа, згідно з чинним законодавством прийматимуть обласні або міські ради.

«Але це не означає, що профільні ліцеї створюватимуться лише в обласних центрах чи великих містах. Насправді створення ліцею залежатиме від спроможності такої обласної чи міської ради, засновників таких ліцеїв створити відповідну матеріально-технічну базу. Адже ми говоримо про єдиний підхід до стандарту і якості навчання, який має відбуватися в усіх закладах старшої школи одночасно і на єдиному рівні», - сказав Шкарлет.

Освіта.ua
01.02.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Валентина
Ми для них ніхто , а тим більше наші діти! Які не мають можливості вчитись за кордоном і здобувати освіту яку можна в житті використати у світі. Нам вже повідомили що з нового, тобто 2021-2022 будуть робити такі школи і діти не зможуть довчитися до 11 класу, і ми батьки розгублені, а діти зовсім ще не готові до дорослого життя !!!
Олена
Цікаво, пан Шкарлет поцікавився у суспільства, чи бажає суспільство таких змін, а шо робить школярам які навчаються у сільській місцевості? Виходить щоб їм закінчити профільну школу потрібно буде їхати до іншого району або міста.
Светлана
Какие идиоты это придумывают? Это просто бред. Конечно, зачем стране образованные люди, стадом легче управлять.
Наталя
То есть это для тех детей,которые пойдут в школу в первый класс в 2027 году?Или не дадут детям доучиться?
Ольга
То есть доступності к образования каждого иебенка розкрили и конституція на хрен
Навигатор
Развал образования набирает обороты. Это все Россия виновата, кто ж ещё. Скачем дальше и будет нам счастье.
Арсен
За інформацією ЗМІ, у Києві майбутнім гімназіям вже з цього року буде заборонено здійснювати набір учнів до 10-х класів. Вони мають лише довчити до випуску (до 2024 року) нинішніх старшокласників. Ну і що скаже міністр...Ліва рука не знає що робить права.Розвал освіти поглиблюється .
гід
...чому для обдарованих дітей не створити чудові школи-інтернати,там,де вони могли поглибити свої знання,вміння. Створити МТБ,спорт.комплекси,зони відпочинку. В них могли б навчатися діти з кількох р-ів, сусідніх обл. Укр.чиновники своїх дітей в такі заклади відправляють за кордон.В м Покровськ була вже готова така школа,спальний корпусправда призначення школи було інше В ТГ йде оптимізація шкіл. Можливо якась сільська школа і підійде.Залучити спонсорів, міжнародну спільноту.Так,все в коштах справа. Створюватимуться гімназії. А якже діткам після 9 класу? Необхідно дбати і про те ,щоб вони набувалм робітничу професію....
Роман
Для гід: Тому, що для цього потрібні кошти, ніякі спонсори в нашій країні не спостерігаються, не той менталітет. А таку реХворму, як зараз пропихають, можна проводити не витрачаючи при цьому ні копійки, навіть економити на освітній субвенції.
гід
Романе! Я з вами згоден.У нас краще легіонера купити,, ніж свого до ума довести
Коментувати