Дистанційне навчання у школах триватиме до 31 травня

Навчальний рік у загальноосвітніх навчальних закладах по всій країні завершиться дистанційно

Дистанційне навчання у школах триватиме до 31 травня

У зв’язку із продовженням загальнонаціонального карантину до 22 травня, навчальний рік у школах по всій країні завершиться дистанційно. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

Календар навчання та завершення навчального року:

  • до 31 травня триватимуть заняття;
  • до 1 липня має бути завершений навчальний рік;
  • до 15 червня школи завершують оформлення: свідоцтв про здобуття базової середньої освіти; свідоцтв досягнень та табелів навчальних досягнень;
  • упродовж червня школи на педагогічних радах розглядають питання про переведення учнів до наступного класу.

Випускники 11-х класів отримають документ про здобуття освіти після складання ДПА у формі ЗНО. Якщо учні 1-8, 10 класів не планують навчатися в іншому закладі освіти, школи надсилатимуть копії документів учням електронною поштою, а оригінали документів будуть видані у вересні 2020/2021 навчального року.

Нагадаємо, що державна підсумкова атестація для учнів 4-х та 9-х класів скасована.

Для запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 у 2019/2020 навчальному році МОН рекомендує утриматися від проведення масових заходів, зокрема – останніх дзвоників та випускних вечорів.

Нагадаємо, що учасники, які проживають в іншій області або на відстані понад 150 кілометрів від закладу освіти, зможуть змінити місце складання ЗНО.

Освіта.ua
05.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Даниил
А что делать тем кто учиться у ВНЗ? Будем ли мы ехать на учёбу или тоже закончим дистанционно? Просто как бы уже грубо говоря июнь месяц и толку ехать если там уже ничего не будет все зачёты и экзамены дистанционно уже сдаём
Svitlana
Шановні урядовці! Ви можете видати чіткий наказ стосовно семестрового оцінювання? Ви просто віддаєте нас ,педагогів, на поталу місцевим чиновникам! Це вже крик душі!!!
Людмила
Як оцінити ведення зошита вчителям - філологам та вчителям математики? Так як це обов’язкова оцінка в кінці місяця.
Мясное печенье
В Росіі навчання в перевідних класах завершують 15 травня. Вони не бояться визнати, що дистанційне навчання - це фікція... Може б і нашим варто було б задуматись і в такій стресовій ситуації припинити це шоу... Адже немає технічних можливостей для дистанційного навчання. Оцінювання це взагалі - треш... Про яку академічну доброчесність можна говорити в таких умовах(тільки не говоріть мені про завдання, обмежені в часі - учні навчились їх обходити). Чесніше буде оцінити учнів за оцінками, що отримали до карантину, але ці волання не доходять до наших керівників...s
Дмитро
Нафіга нам ріанятись на агресооа? У нас не громадянська , фомальньно гібридна, але насправді повноцінна російсько-українська. Рашка почала війну. Якщо кажете, що це брехня, то я вам скину докази, але тут ні, бо тут фото/відео прикріпити неможливо. Дивіться під іншим кутлм, тобто на інші країни, або поцілуйте в сраку свого мертвечука чи когось подібного.
Коментувати
Олександр
Батьки учнів 11—х класів ЗНЗ І—ІІІ ступенів «Гімназія №34 «Либідь» ім. Віктора Максименка» Подільського району м.Києва звернулися з відкритим листом до Міністерства освіти і науки України з проханням переглянути рішення щодо проведення ДПА в умовах загальнонаціонального карантину. Абсолютно аргументувані пропозиції, які не дозволять створити правову колізію та знімуть соціальну напругу. Міністерству варто взяти до уваги звернення 94 батьків випускників нашої гімназії. https://www.facebook.com/100001488756662/posts/3158378327555095/ https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3158378327555095&id=100001488756662
Olga
Для Олександр: Батьки, ви вирощуєте соціальних імпотентів, оберігаючи своїх дітей від найменших труднощів. Діти не виконують громадських робіт, не прибирають класи, не допомагають дома. Всі їхні вміння - це тримати в руках смартфон. А потім, зіткнувшись з труднощами, покінчують з життям, бо не вміють самі вирішувати проблеми. Діти з дитинства повинні мати стресостійкість, тільки так вони виживуть у суспільстві.
Олександр
Для Olga: Керуючись вашою "логікою" дітей можна, а то навіть й треба, віддавати на фронт. Ну щоб мали гарну стресостійкість. Така собі школа життя.
Оксана
Порівняння фронт і ДПА у формі ЗНО для учнів - це не сумісне порівняння.
Коментувати