Директори шкіл можуть вимагати звіт за дистанційне навчання

Звітність про проведені уроки з учнями школа може організувати у прийнятній формі

Директори шкіл можуть вимагати звіт за дистанційне навчання

Директор школи має право вимагати від вчителя звіт про організацію дистанційного навчання.

Про це повідомила в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій, відповідаючи на запитання вчителів.

За її словами таке право виникає у керівника школи, оскільки він відповідає за організацію освітнього процесу в закладі.

«Звітність про проведені заняття з учнями з використанням дистанційних технологій школа може організувати у прийнятній формі. Ми рекомендуємо школам мінімізувати звітність учителів про проведені заняття», - повідомила Мандзій.

Разом з тим, вона повідомила, що місцеві органи влади не мають права вимагати звітування від педагогічних працівників про організацію освітнього процесу з використанням дистанційних технологій.

«Ні. Звіт від учителів може вимагати тільки директор школи», - наголосила в.о. міністра освіти і науки.

Освіта.ua
04.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає сил
Та кому потрібні ці звіти? Сиділи з уроками цілими днями, тепер звіт- все те переписати на бумажку.Та зайдіть і подивіться, що ми кидали в групи і як працювали,там же все зафіксовано.Коли ж закінчиться цей дибілізм?Та звіт цей треба 4 суток тепер писати.І знову знущання над людьми.Боже, де ж та пенсія? А пенсія аж в 60! Як доробити? Немає сил! Немає бажання вже нічого робити із- за тупої бюрократії
алина
Для Немає сил: Нечего плакаться, не перегружены были, из 20 уроков в неделю проводилось 3 , да и тетради не проверялись. Радоваться надо, что дома сидели , а зп 100% получили.
Коментувати
Батько двох дітей
Дают тільки тести, викладання нема зовсім. Перевіряти можно коли щось дали, а так робота батьків.
Людмила
Шановні законодавці! Чи можна було б вам спочатку розробити та надати форму, зразок та т.ін. - один Єдиний зразок цього "ЗВІТУ" всім учасникам освітнього процесу? А з нас зараз вимагають "Пойди туда - не знаю куда...". Знову працюємо по 25 год/добу. І куди підуть ці папірці? Вчительські діти знову ростуть без батьків. Краще б сім’ям та учням віддавали цей час, а не папірцям.
Ануфрий
Целых 20 лет директор французской школы отправляет на олимпиаду частных учеников своей жены и договаривается о призовых местах-))) И тогда к чему удивляться, что у него и у нее куча ,,достижений, наград, внесков в развитие собственного благосостояния")))
Drake
На мою думку, вся проблема, в більшості випадків, у директорах шкіл. Вони набирають персонал з критерієм вигідності для себе, щоб вчитель мовчав коли , побачить як бензин шкільного автобуса зливають, як на олімпіаду за 10 клас директор посилає дитину з 11 класу і такі інші махінації. І от коли школа за останній 10 років тільки деградувала і вже дуже довгий час не може налагодити систему роботу колективу то під час карантину це вилізе боком. У мене в школі по класах де по 20-25 дітей працює 2-3 дитини. На класного керівника вибирались люди, за принципом сусідської общини ( хто ближче до директриси живе тому і давали. А якшо ще й занести подаруночок то і факультативи можна дістати). На що може претендувати така школа під час карантину? Це хаос. І таких шкіл, як моя - безліч. Враження ніби міністерство проводить реформи але чомусь результату взагалі не видно.
Світлана
Для Drake: не судіть по своїй школі інші школи. Я-директор сільської школи,яка є опорною. В нас не зливають бензин, не дають взятку директору за класне керівництво... В нас у класах працюють майже всі, може один, два не працює.Все залежить від керівництва і, звичайно, самих педагогів. Директор не звіт має вимагати, а контролювати процес гавчання. Сьогодні-це можливо! Потрібно лише захотіти.
КЛАСНИЙ КЕРІВНИК
Кому дати взятку щоб НЕ бути класнимкерівником!!!!
Антипліснява
Пані Світлано ! Ви з планети Земля ? Жодного запитання , бо це одне, єдине до Вас.
Коментувати
Іван
Деяких горе-вчителів потрібно перевірити на знання алфавіту! А так,звісно,вони впевнені,що Сухомлиський їм і в підметки не годиться! Понавипускали платників,тепер маємо!
Світлана
Найперше розпорядження має бути -познімати в кабінетах всі штори і тюлі. Кожен педагог знає не лише про те, скільки пилюки збирають на себе ці предмети , а й скільки діточок полюбляють повитирати руці, взуття і носики об ці вистраждані шматки тканини.Про те, що вони порушують норми освітлення в класах, годі й казати.
К
Для міністерства:перепрошую не по темі,але...вазони позабирати,пороху на них,прибиральниці не витирають,діти тим дихають в класі може бути і 15 вазонів.притому,що класи малі,а дітей багато.Потрібні жалюзі,коли сонце засвітить, особливо,якщо клас із сонячної сторони,не можливо в класі сидіти,так в голову пече,в дітей голова болить.Зараз на дистаційному деякі вчителі, виставляють бал понижений,а де помилка не вказують,як дитина може вчитися,зрозуміти,якщо вчитель ні помилки ні пояснень не дає(в коментарі)?Ставити питання вчителю не має сенсу,вчитель завжди правий,і це вже будуть лишні проблеми,так само мають писати котрольні з деяких предметів,відмінники знають,а решта ввечері на передодні скажуть.Збирають з дітей гроші на школу(в добровільно-примусовому порядку),а потім приїжджають перевірки,директори мають за що гостей зустрічати.Для чого та показуха,коронавірус вже показав,потрібно міняти і ті звіти(що тут пишуть),може вже нарешті в школі вчителі дітей нехай вчать,а не звіти,збори,на словах,на папері-все ідеально як потрібно так напишуть, як скажуть так буде,а насправді?результат має бути,що діти знають,а не звіти...А ті інститути"вдосконалення"-ви в міністерстві не хочете від них ніяких звітів?
Коментувати
ДепартаментДюсолей
Директори шкіл мають не звіт вимагати, а самі організовувати процес дистанційного навчання і контролювати його на протязі карантину! Сама постановка питання, вже якось виглядає по дебільному!
Оксана
А у нас найкраще в Україні. Написали звіт від 12 березня до кінця травня, а тепер кажуть переписувати, бо не така форма звіту. А чи якась затверджена форма? Сумніваюсь...От знову пишемо...Що сказати на це?
Тетяна
Пропоную Міністерству освіти написати на 50 сторінок інструкцію як правильно писати звіт, з методичними рекомендаціями. І не забудьте вказати де з малої букви розпочинати а де з великої
Людмила
Повністю згодна. А ще вимагати звіт про написання звіту. І звітувати про те як написали звіт
Ігор
Берете до голови те чим не потрібно турбуватися. Та понаписуйте там такого що вам по тих звітах памятник повинні поставити,, а чи провели ніхто ж не перевірить. В нашій країні ж головне звіти, бумаготворчість, а справи то вже таке, як вийде. У кого краща бумаготворчість той і вчитель кращий, наівіть якщо ні фіга не робив
Іванна
Коли ви уже чітко!! Та прозоро без своїх рекомендацій!!! Тупих пропишите єдиний стандарт!! Без "має право, не має право" А за одно перевірите методичні наробки наших пенсіонерів новаторів які не знають, що таке тачпед з методичних центрів та відділів освіти!!
Ольга
Для Іванна: Чим же Вам так насолили пенсіонери? І розставте, будь ласка, розділові знаки в своєму коментарі.
Дарія
Для Іванна Принаймні пенсіонери не роблять по сім помилок у чотирьох рядках коментаря. До того ж, може, все-таки "тачпад"?????
Коментувати
Буковіне
Це з директорів шкіл треба вимагати звіт. По потурі директорів дистанційне навчання поїхало у ліс по гриби. А учителі ради не можуть дади. Чогось одна школа справляється, а друга повний абзац. Я як учителька сумісник можу вам це по свому досвіді говорити. Піду жалітися до директора, завтра витурять і прощай 10 годин суміцництва. Говорю вам по справі. Ви узагалі нічого не тямете у роботі. Пишу учням, а вони мене ігнорують. Говорю класній керівничці, а вона мені на пряму в очі каже. Ти не має дома роботи. Телефоную завучу, а вона знову по колу відправляє до класного керівника. Які звіти? Ви перший раз наведіть порядок з вашими директорами. Бо вони вам гроші носять і влада на все закриває очі. А з нас нещасних звіти вимагати? Що ви тут дурню плетете про методкабінети. Там не має куди жалітися. Куму взагалі треба методкабінетів. Там одні трутні сиджуть. Хочете знову говорити, яка то добра була советска модель? Вона вам добра. Бо ми були рабами і ніким. І так вигідно щоб було завжди.
Teacher
Для Буковіне: Я в шоці!. Як учитель може так безграмотно писати. Я сама педагог,але ж Вашу доповідь ледве прочитала. Про які звіти може йти мова.
Коментувати
Родион
Адекватний директор вимагатиме звіт лише в тому випадку, коли від нього це вимагатиме відділ освіти з методкабінетом. А ті не забаряться показати свою бурхливу діяльність.
П.Р.
Для Родион: как же Вы невероятно правы! Тем из методкабинета надо же оправдать свою зарплату. Учителя вкалывают, а они "работают".
Алла
А ви не подумали, що якщо цей звіт потрібен методкабінету, то його вимагають десь вище? Департамент освіти, наприклад?
Ната
Привіт усім А мені пощастило!!! У нас дуже крутий директор. Не звітувати заставляє, а допомагає)))
Коментувати
Олена
А яка різниця кому здавати? Все закінчиться, як завжди - "Бумаготворчеством". І у кожного директора "мінімум" буде свій
Вчитель
Для Олена: А що вона (в.о. міністра) неправильно сказала? Ніхто не має права вимагати звіт. Адекватний директор цю справу не роздуватиме. Чи в нас всі ДИРЕКТОРИ неадекватні?
Наталія
Кожен директор мав би це зробити, бо його обов’язок- організовувати і контролювати навчально-виховний процес у школі. Інша справа - учитель. Це він відповідає за кожне слово звіту. А тут уже справа честі. Але є ще учасники навчально-виховного процесу - діти і їх батьки, які цьогоріч стали безпосередніми "контролерами". Їм теж давати оцінку роботі педагогам! А всім учителям, які добросовісно віднеслися до своїх обов’язків у непростий час, хочеться лише подякувати і побажати їм міцного здоров’я, добра, радості, вдячних учнів і моральної (не завадило б і грошової) винагороди з боку дирекції.
Людмила
В чому проблема : хто працював, напише звіт : які теми в якому класі опрацювали , скільки годин , які форми роботи - програма виконана. А діти працювали як завжди! Про що ми дискутуємо : працювали , заплатити , то й прозвітуємо.
Коментувати