Вчителям, залученим до ЗНО, відкорегують графік відпустки

Учителі можуть скористатися іншим канікулярним часом або отримати компенсацію

Вчителям, залученим до ЗНО, відкорегують графік відпустки

Для вчителів, які долучені до проведення зовнішнього незалежного оцінювання, графік відпусток має бути відкоригований.

Про це повідомила в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій, відповідаючи на найпоширеніші запитання вчителів.

Також вона зазначила, що якщо педагоги не використають всі дні відпустки під час літніх канікул, вони можуть скористатися іншим канікулярним часом або наприкінці року отримати компенсацію за невикористані дні.

Всі інші педагогічні працівники мають вийти у відпустку за графіком.

Освіта.ua
04.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Андрій
А де набрати тих, хто бажає працювати у пунктах ЗНО? Та ще в такий короткий термін. В останні 2 роки більшість пунктів навіть необхідного резерву не мало. Люди просто не погоджувалися працювати за таку оплату. Залучення відбувалося шляхом умовлянь, переконань, а подеколи і необхідного адміністративного тиску з боку ВО на адміністрацію закладів (це давало до 40% залучених працівників). А в умовах епідемії буде багато бажаючих поставити себе і своїх близьких під загрозу захворювання?
мы не рабы
Учмителя, неучели вы до сих пор верите чиновникам? Вас в очередной раз обманут. Как уже обманули, на пример, с повышением оплаты вашего труда. Вам не оплатят работу при проведении ВНО. А если и дадут какие-то деньги, то с большим опазданием (до набора новых рекрутов на ВНО) и не столько, сколько сейчас обещают. "РАБЫ НЕ МЫ". РАБЫ НЕМЫ!!! Не будте дурнями, не верте чиновникам. Впроче, если хотитн, - становитесь рабами.
Працівник СО
Для мы не рабы: Стаття не про оплату участі, а про відпустки. І в цьому ніхто нікого обдурити просто не зможе
Коментувати
Олександр
Щоб скоригувати терміни відпустки потрібно ЗНАТИ коли буде ЗНО. А не тримати вчителів на прив’язі і чекати, який із сценаріїв МОН справдиться або не справдиться взагалі. Сказати, що просто чекайте - це не коригування. Ну і треба розуміти, які вчителі не можуть за медичними показами брати участь у цьому. Ну і звичайно буде значна частина вчителів, які раніше погоджувалися бути інструторами, відмовляться від цього.
Василенко
Для Олександр: Як відмовитись від залучення до ЗНО?
Просто. Кажете директору, що не братимете участь. І замість Вас шукатимуть когось.
Працівник СО
Питання перенесення відпустки для того, хто займається кадровою роботою у закладі - зовсім не проблема, бо все це врегульовано чинним законодавством. І для цього зовсім не потрібно наперед знати дати проведення ЗНО.
Коментувати