Деякі учасники ЗНО зможуть змінити місце тестування

Через незручності доїзду до пунктів тестування, деякі учні зможуть змінити місце проходження ЗНО

Деякі учасники ЗНО зможуть змінити місце тестування

Окремі учасники зовнішнього оцінювання, у яких можуть виникнути незручності під час доїзду до пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання, зможуть змінити місце проходження тестування.

Про це йдеться у відповідному листі Міністерства освіти і науки.

Зокрема, змінити місце тестування зможуть випускники, у яких місце проживання і місце розташування закладу освіти, де вони здобувають повну загальну середню освіту, знаходяться в різних областях.

Також змінити місце тестування зможуть учні, місце проживання і місце розташування закладу освіти, у якому вони здобувають повну загальну середню освіту, знаходяться в одній області, але на відстані, що перевищує 150 кілометрів.

Детальну інформацію щодо зміни місця проходження зовнішнього незалежного оцінювання окремими випускниками поточного навчального року буде розміщено в «Кабінеті керівника закладу освіти» на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти до 06 травня 2020 року.

Як відомо, Міністерство освіти і науки планує розпочати основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання 25 червня.

Пробне ЗНО може відбутись 15-17 червня.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
04.05.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Василий
https://petition.president.gov.ua/petition/89992 Ребятаааа ну подпишите петицию На отмену ЗНО! Есть же шанс что отменят Ребята ну реально ето же очень большой риск заболеть короной Маски не спасают Все Врачи в масках работают , и что их спасло всё равно заболели ?! Подпишите
Артур
Для Василий: и че без зно делать? Как поступать?
......
А как поступают в Казахстане? Как поступают в цивилизованных Европейских странах? Вы кроме ЗНО нихрена не видите.
Olga
Для Василий: да не вируса ты боишься,а того, что дурь твоя или деточки твоей станет видна.Небось в аттестате оценки отличные, а знаний нет. Вот и моя директрисса за отмену ЗНО кричит, потому что оценки у сыночки липовые.
Коментувати
...
Ну ну, ждём новую более мощную волну заболевания.
Валентина Іванівна
Для ...: Цілком з вами згодна. Зараз всі, хто навчається в коледжі чи ПТУ, сидять вдома. Звичайно, їм краще здавати ДПА там, куди ближче їхати. І це наскільки перевантажити пункти тестування, що ні про які 1,5 м мови не буде. Нашому МОНу дійсно здоров’я і життя наших дітей до одного місця. Приймають купу рішень по спрощення подання документів до ВНЗ, про терміни і дати закінчення навчального року та проведення ЗНО, а відмінити ДПА у формі ЗНО, щоб дійсно знизити ризики зараження коронавірусом, чомусь не можна. Як бачимо "волевиявлення" народу ніхто з нашої влади не хоче чути і бачити. Свого роду геноцид.
Коментувати