Залишки освітньої субвенції підуть на пожежну безпеку

Уряд акцентує увагу на тому, що пожежна безпека має бути одним із пріоритетів місцевої влади

Залишки освітньої субвенції підуть на пожежну безпеку

Одним із пріоритетів для використання залишків освітньої субвенції буде пожежна безпека у школах. Про це, з посиланням на відповідну постанову Кабінету Міністрів, повідомили у Міністерстві освіти і науки.

За словами міністра освіти Ганни Новосад, цим рішенням уряд акцентує увагу, що пожежна безпека шкіл має бути одним із пріоритетів для місцевої влади.

«Адже вона напряму стосується безпеки учнів, учителів та усіх, хто знаходиться у закладах. Наше рішення дає можливість використовувати більше ресурсу на протипожежні заходи та підвищувати їхню ефективність», – зазначила міністр.

У Міністерстві освіти і науки повідомили, що серед інших пріоритетів для закупівель за залишки освітньої субвенції є придбання шкільних автобусів, оновлення навчальної та матеріально-технічної бази, придбання підручників і посібників, оснащення закладів освіти засобами навчання з фізики, хімії, біології, географії, математики, навчальними комп’ютерними комплексами з мультимедійними засобами навчання, підключення закладів освіти до Інтернету, реконструкція туалетних приміщень шкіл.

Станом на 1 січня 2020 року вільні залишки освітньої субвенції становлять 3 млрд 355 млн грн.

У МОН нагадують, що цьогорічна субвенція на розвиток Нової української школи зросла на 17% порівняно з минулорічною і становить 1,4 млрд грн. 12 лютого Кабінет Міністрів розподілив ці кошти на місця.

Освіта.ua
19.02.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Володимир
От дерибан так дерибан!.
Olga
В позапрошлом году экономили на капитальный ремонт опорной школы, в прошлом - на покупку школьного автобуса, в этом - на пожарную сигнализацию. А премий у учителей как не было, так и не будет. В отличие от чиновников ОТГ.
И у нас так
Для Olga: В ОТГ знают,как " дерибанить".Наш голова и землицу " выделил" для родственников и друзей,и с субвенцией знает,что делать: в прошлые годы совершенно верно, купил за неё школьный автобус, а за счёт экономии- премии себе любимому в 200%, а также своему аппарату( вообще непонятно за что, эффективность их работы-0), школы сельские закрывает,медицинские учреждения- тоже.
Коментувати
Вчитель УА
Економія освітньої субвенції призводить до того, що чиновники та бюрократи на місцях збагачуються за рахунок бюджету країни, а вчителі недоотримують кошти. Шановні міністри та депутати наведіть лад з виплатами зарплати вчителям і не підставляйте під удар нашого президента...
Vlad
Для Вчитель УА: А у нас є президент?
Небайдужий
Для Вчитель: Ну, ви вже геть як на мокшанщині : " Царь-батюшка-то хороший, єто бояре плохіє". Аж гидко від вчителя таке чути, безхребетна ви істота! Отакі і обрали і клоуна преЗедентом, і тупорилих та розбещених зелебобіків- слуг народу до верховної зради. Це ви цю шайку-лєйку привели до влади, а тепер плачетесь, та ще й прсите "не зобіжати харошого царя-батюшку"! Песець прийшов повний до України в такому випадку!
Коментувати
михайло
За економію коштів освітньої субвенції -премія керівництву. А вчителі тримайтесь-грошей нема.
Новосад
Для михайло: раби іншого не заслуговують, поки язик засунутий в д.., не треба чекати щось іншого
Коментувати