Області подадуть пропозиції з використання субвенції

Пропозиції мають супроводжуватись гарантійними листами про дотримання умов співфінансування

Області подадуть пропозиції з використання субвенції

Обласні та Київська міська державні адміністрації мають до 01 березня подати пропозиції щодо використання коштів освітньої субвенції з державного бюджету. Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки.

У відомстві зазначають, що пропозиції мають бути надані окремо за кожним із 4 напрямів: ремонт обладнання та придбання обладнання для їдалень, забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов у приміщеннях закладів освіти, придбання шкільних автобусів, а також придбання обладнання для спеціальних шкіл та навчально-реабілітаційних центрів, в яких навчаються сліпі, зі зниженим зором, глухі діти.

Пропозиції мають супроводжуватись гарантійними листами місцевих рад про дотримання ними умов співфінансування з місцевого бюджету в необхідному обсязі.

До пропозицій щодо ремонту обладнання та придбання обладнання для їдалень, а також щодо забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов у приміщеннях закладів освіти мають бути додані фотографії обладнання, що потребує ремонту/оновлення, або надвірних туалетів.

Освіта.ua
19.02.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ВЧИТЕЛЬ
В Харкові вчителям на протязі багатьох років не виплачується престижність в повному обсязі,а влада на місцях постійно говорить , що немає грошей , але при цьому отримує премії за економію субвенціїї до 300%. І все це робиться на місцях ,щоб збуджувати людей, викликати невдоволення молодим президентом. Пані міністерка наведіть лад у фінансуванні вчителів Харкова та інших міст України, а якщо не в змозі до зверніться до правоохоронних органів, в антикорупційний комітет хай допоможуть...
Пані Вчителька
Министр Новосад обещала, что с 1 января 2020 все учителя будут получать доплату за престиж в максимальном размере 30%. И вот результат: в Харькове как платили 5%, так и платят. И сказала главный бухгалтер: ДЕНЕГ НЕТ... А Новосад отчиталась, что 2,2 мрд ушли на места. Где те места?