Освітянам у грудні дещо піднімуть зарплати

У грудні працівникам освіти будуть підвищені посадові оклади від 260 грн до 450 грн

Освітянам у грудні дещо піднімуть зарплати

У грудні працівникам освіти будуть підвищені посадові оклади від 260 грн до 450 грн. Про це під час засідання уряду сказав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Завтра розпочинається останній місяць 2016 року. Я б хотів, щоб цей місяць увійшов в історію нашої країни. Цей рік як рік, в якому відбулася стабілізація, місяць, в якому відновлено економічне зростання, і період, в якому ми можемо сказати, що найгірше залишилося позаду, а зростання, позитивні зміни йдуть попереду», - сказав Гройсман.

Він також зазначив, що це тільки перші кроки, які дадуть можливість змінювати якість життя людей.

«Якщо ви пам’ятаєте, з 1 травня відбулося незначне підвищення на 5%, потім ми прийняли рішення про те, щоб з 1 грудня провести підвищення на 10%. Відповідним чином, ми забезпечили в цьому році зростання за рік на рівні 16,1%», - зауважив Гройсман.

За його словами, посадовий оклад першого тарифного розряду з грудня буде дорівнювати вже 1 тисячі 335 грн, а з 1 січня - 1 тис. 600 грн.

«Підвищення розмірів посадових окладів працівників освіти. Прошу звернути на це увагу. Тобто від 260 грн до 450 грн вже за грудень місяць, а відповідно в січні це вже буде зростання порядка біля 50% до факту 2016 року», - наголосив прем’єр-міністр.

Як відомо, в уряді планують підняти заробітні плати українським вчителям, зокрема, з 1 січня 2017 року вчитель вищої категорії має отримувати від 5266 грн до 6841 грн, учитель без категорії отримуватиме від 3960 до 4853 грн.

Освіта.ua
30.11.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
На межі
Отримала зарплату за грудень. У порівнянні з листопадом - на 87 грн більше. Де ж те обіцяне 10% підвищення??? На 260-450 грн збільшені посадові оклади???... Наперсточникам віри не має..Так само буде і з обіцяним підвищенням на 50%...Зате галасу -на всю країну наробили....пі-пі-пі..
Справедливість
Краще нехай повернуть пенсійний вік за вислугою,а тих що за віком повиганяють пенсіонерів з роботи.Вчитель який пропрацював 25 років - це вчитель з досвідом,а той якому вже 55-60 і ще працює - це маразм.
Володимир Мініч
Для Справедливість: Повний маразм. І здоровенна корона на голові.
учитель
У вас для всех одна метла, такие как вы Макаренко, Сухомлинского траивли от зависти, сколько им лет было..
123
Лучше директоров школ на пенсию отправить, а то гребут лопатой деньги с родителей и затравили учителей, занимаются поборами. Как только оформил пенсию, снимать с директоров и пусть работают учителями.
Коментувати
O
Отримали в середньому на 200-300 гр. менше.
учитель
а ничего, что за ноябрь у всех педработников Холодногорского района Харькова сняли доплату за стаж из-за недостатка денег в казне??? По-моему, много говорят о доплате, но никто даже и не заикается о том, что второй год как учителям снизили "юлину" доплату за престижность работы, а у школьных библиотекарей на 50 % снизили доплату за вредную работу и , скорее всего, возвращать и не собираются???!!!
Батьки с.Драчинці Чернівецька обл.
Нас тут звинувачували в анонімності, а ми таки щось домоглися. З школи відверто визнали, що майстерня знищена і деякі предмети взагалі не викладаються. http://bukinfo.com.ua/show/news?lid=84302 Після цього вважаємо всі звинувачення безпідставними. Читайте, приходьте, перевіряйте. А після того висловлюйте припущення.
Накипелов
Потрібно було зрівняти зарплати депутатів, суддів, прокурорів, міністрів... і "сєбя любімого" із зарплатою рядового вчителя, так сказати, в знак солідарності і "пониманія". Європейська праткика!!! В іншому випадку Гнойсман - жалюгідне брехливе ЧМО!!!
правильно
Для Накипелов: Тогда увижу, что я человек и меня начнут уважать.
Коментувати
казус
Если закрывают двери. Значит лучше больше не заходить. Или как? Может дйствительно именно такая правда ненужна.
Учитель Леся
По-перше, піднімають зарплату не тільки вчителям. По-друге, крику на всю Україну. По-третє,обіцяють уже півроку. А ціни поволеньки ростуть. Сьогодні відмовила собі у гречці. Не треба ні Криму, ні Донбасу. Львівський супнермаркет "Наш край" - вартість 1 кілограма гречки - 56 грн.(новий завіз). З жахом чекаю платіжки за комунальні. А мені все обіцяють ( чи знущаються?) А може, не буде нічого, влада поміняється - і почнеться "годівничка" спочатку...
ДІСТАЛО
«Завтра розпочинається останній місяць 2016 року. Я б хотів, щоб цей місяць увійшов в історію нашої країни. Цей рік як рік, в якому відбулася стабілізація, місяць, в якому відновлено економічне зростання, і період, в якому ми можемо сказати, що найгірше залишилося позаду, а зростання, позитивні зміни йдуть попереду», - сказав Гройсман. ЦЕ Ж НАСКІЛЬКИ ЦИНІЧНОЮ ЛЮДИНОЮ (ЧИ МОЖЕ НЕЛЮДОМ) ТРЕБА БУТИ, ЩОБ ОСЬ ТАК ЗНУЩАТИСЯ НАД НАРОДОМ. ЯК ВЖЕ ВСІ ВОНИ ДІСТАЛИ!!!!!!!
Оксана
Результат безстрашності і безнаказаності!
казус
Для ДІСТАЛО: А давайте все чесные коменты будем рекомендовать удалить. Это будет новым стилем демократии. Хм.........
Простий вчитель
Вже не вперше замічаю такі видалення. Висновок простий - люди нібито нова, а от методи старі.
Коментувати
Оксана
Хтось може пояснити Гройсману, що на Кашпіровського він не тягне?! Не діє такий примітивний гіпноз!
Оксана
Хоча, глянула на фото - точно, він, Анатолій. І руками так гарно махає.
Коментувати
Коровьев
...ми забезпечили в цьому році зростання за рік на рівні 16,1%», - зауважив Гройсман.Поздравляю вас солгавши. Сначала забрали 20%, потом забезпечили зростання
Evgen Shapoval
Підвищення зарплати, як дишло, куди повернеш - туди й ВИЙШЛА :)
Добрый учитель
Нам сегодня на педсовете директор сказал написать два дня декабря за свой счёт. Т.к. цифоры на повышение заложены, а денег нет. Это как раз сумма повышения получается. Как раз те 10%, которые обещали доплатить в декабре. Веселые механизмы повышения..Харьков, если что
Вчитель
Для Добрый учитель: а з якого доброго дива ви всі написали такі заяви? Тільки не треба говорити, що примусили. Де була ваша профспілка? Чи знову винні депутати- президент - взагалі влада? Як там у Конфуція? Якщо перетворився на слизняка, не дивуйся, що тебе розчавили. Примусять зі школи підти? Так там такі копійки платять, що жалкувати нема за чім. Тож, борітеся, поборете. Чесне слово, цей лемент уже набрид.
Vlad
Для Добрый учитель: Якщо вже писати заяви, всім разом на два дні, тіж самі дати, щоб у школі не залишилося жодного вчителя, і не виходити на роботу у ці дні. Але, на жаль, не вистачає рішучості у вчителів.
Коментувати
Дивні люди!
Побачу - повірю. Відчую підтримку держави, скажу "Молодець Гройсман". За Януковича посадовий оклад учителя без стажу і категорії становив 150 доларів. Тепер 56 доларів. Різницю відчувайте! Дозвольте панове олігархи саме просте - вижити і не померти від голоду та холоду. Навіть 1700 зрівнюючи з цінами та тарифами це просто нічого. Дуже хочеться повірити, що податок не буде становити половину тієї суми. Інакше все залишеться на своїх місцях.
Голосzнарода
Для Дивні люди!: так непотрібні в нову епоху нікому раби, бо за 150 доларів працює не вчитель, а раб.
Вчитель
Не працюйте, звільняйтеся!
hmelena
А за 56 - хто???
Коментувати
Школа
Краще б 13 зарплату дали на новий рік!...............................
Вчитель
Для Школа: нам дали. Тормошіть місцеву владу.
Алла
Уже дали? А хіба 13 з/п - не в кінці грудня (якщо така має місце бути...)
Вчитель
Премія за 3 квартал. Мінімальна 2 200.
Коментувати