МОН нагадує, що перевірка зошитів є оплачуваною

Учителі 1-4 класів за перевірку зошитів учнів мають отримувати додаткову оплату

МОН нагадує, що перевірка зошитів є оплачуваною

Учителям 1-4 класів проводиться додаткова оплата в розмірі 15 відсотків ставки заробітної плати за перевірку зошитів учнів. Про це йдеться у роз'ясненні Міністерства освіти Державній аудиторській службі України.

У Міносвіти зазначають, що необхідність відповідного роз'яснення виникла у зв'язку з внесенням змін щодо орієнтовних вимог до контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи, яким скасовано фіксацію результатів оцінювання ведення зошитів y окремій колонці Класного журналу.

Також у відомстві повідомляють, що педагогічне навантаження вчителя включає 18 навчальних годин протягом навчального тижня, які становлять тарифну ставку, а також інші види педагогічної діяльності в такому співвідношенні до тарифної ставки: класне керівництво - 20-25 відсотків, перевірка зошитів - 10-20 відсотків тощо.

Одночасно в МОН інформують, що Інструкцією про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти встановлено, що вчителям 1-4 класів провадиться додаткова оплата в розмірі 15 відсотків ставки заробітної плати.

«Ця доплата провадиться основному вчителю незалежно від навантаження. Отже, факт перевірки зошитів вчителем підтверджується виставлянням поточних оцінок у зошитах, а не у окремій колонці Класного журналу», - наголосили у Міністерстві освіти і науки.

Освіта.ua
22.11.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
галина
Шановні колеги -вчителі предметники !Якщо вам треба тих копійок за перевірку зошитів, то ідіть в початкові класи і будете "сліпати" кожен день.За 30 років педпраці зір мені дуже впав .Так що я вам вже віддаю ті "копійки" і заробіть собі, якщо вам треба.
Простий вчитель
Для галина: Невже ви перестанете перевіряти письмові роботи? Так чому ви повинні робити це безоплатно?
Коментувати
Перша вчителька
Шановгі колеги! Мені за вас соромно. Люди з вищою освітою (переважно), професія -- навчати інших, Інтернетом користуватись, бачу, вмієте, а елементраного знання чинних нормативних документів не маєте. І більше того, не знаєте де і як знайти - тільки неконструктивні емоції.
Марина
Для Перша вчителька: Погоджуюсь. Сором!
Коментувати
Біолог
Вчителі біології також здійснюють перевірку зошитів (якщо я не перевірю і не виставлю оцінку, вони писати не будуть, особливо в старших класах). Також у кожному класі є практичні та лабjраторні роботи і не одна. Чому не платять за перевірку предметникам? Я здогадалася? потрібно носити зошити тим кому платять, в молодший блок(не хочу нікого образити з вчителів молодших класів). Так чи ні?
Українська вчителька
У нашій школі вимагають відводити окремі сторінки, на яких записувати - зошит з української мови перевірено (дата перевірки ), зошит з математики - перевірено і т. д. А ви кажете - паперової роботи поменшало! На зауваження, що оцінка в зошиті є ознакою того, що цей зошит перевірено, директор зауважив - нам на школу Міністерство нічого не присилало!!!!! От і все.. Пишемо далі.
Наталя Михайловська
Вчителі інформатики теж працюють в початковій школі. а також в середній і старшій. Інформатика вивчається з 2 по 11 клас (пракична робота передбачена на кожному уроці). Але ні копійки за перевірку практичних робіт ми не отримуємо! Мабуть комп’ютеру до зошита далеко! Ніхто не переглядав норми оплати робіт учнів (коли ці норми писались мабуть комп’ютерів в школах не було)!
інформатика по-українськи
Для Наталя Михайловська: Якось дивно звучить: практична робота в зошиті на уроці інформатики. Невже роботу за комп’ютером можна перевірити в зошиті?
Nataly Svetlinskaya
Для інформатика по-українськи: А невже практична робота, якщо вона виконана не у зошиті, не потребує перевірки? Чи на таку роботу витрачається менше часу, чим на перевірку роботи в зошиті?
Людмила Інформатик
Я теж вчитель інформатики й перевіряю практичні роботи на комп"ютерах "безоплатно", але на відміну від вчителів-предметників я не можу взяти комп"ютери додому на перевірку як зошити, тому довотиться ще по 2-3 години сидіти в школі. Потрібно нам, вчителям інформатики, підняти це питання про оплату за перевірку практичних на комп"ютерах.
Коментувати
Шиншилла
Отже, факт перевірки зошитів вчителем підтверджується виставлянням поточних оцінок у зошитах, а не у окремій колонці Класного журналу» МОН напоминает, что если инспектора придут проверять и всматриваться в каждую тетрадь и обнаружат отсутствие хотя бы одной отметки, то учителям снимут эту надбавку! Это же коррупция и разграбление госуд. майна!
Фахівець
Боже, як я не навиджу вчителів вони всі тупі і не далекі люди (вхнюпленні тількі в свій предмет), і питання нижче цьому підтвердження!
Заможний учитель
Для Фахівець: це вас так тупий Учитель навчив? Атестат про середню освіту сам отримав? Чи вчителі допомогли?
Golovchenko Larisa
Ненавидите? Та на здоров’я!!! Нам, учителям, від цього ні холодно, ні жарко! Витру сльозу і піду "вхнюплюсь" у чергову партію "високоінтелектуальної" прози у вигляді контрольних творів! А ввечері підвищу свій рівень партією робочих зошитів. А Ви - бережіть себе, ненависть з’їдає людину.
Коментувати
Игорь Соломонов
А учителям фізичної культури, які готують учнів до 20-ти і більше змагань на рік, нічого не хочуть доплатити?
Віра
учителям фізичної культури здійснюють доплату за позакласну спортивну роботу
Игорь Соломонов
Це да в Америці? Або за місцевий бюджет, в якому ніколи грошей немає. 25 років тільки на патріотизмі((
Игорь Соломонов
Ось нехай МО зробить доплату за позакласну спортивну роботу так як і за зошити...
Коментувати
Вчитель-класовод
Ота додаткова оплата в 15% вчителям 1-4 кл. тільки буде впроваджуватися, чи як? Бо на сьогодні її не платять! А ще питання, чому за зошити (15%) і класне керівництво (20%) рахують від ставки, а за престижність (5%) і за вислугу (30%) від окладу? Це десь прописано? Дякую!
Заможний вчитель
34 зош.× 2 пачки × 3 предмет =350 грн в місяць. А зошити треба перевіряти майже кожного дня. Низький вам уклін!
Оксана
10, а не 15. Знову самоуправство на місцях? Чи економія? А за ведення журналу не треба доплачувати та за всю купу паперів, яку потрібно створити, обробити, здати? А то дехто думає, що робота вчителя - це тільки прийшов на урок, відчитав тему і пішов насолоджуватись домашніми справами та спілкуванням із власними дітьми.
Директор
Для Оксана: Багато хто так і робить.
Natalya Buznyakova
Для Директор:а ви працюєте у школі?Мабуть для вас школа:прийшов -пішов.І поняття не маєте , що таке школа!!!!!!!!!!!!!!
Коментувати
учитель
А за вчителiв iноземноi забули, перевiрка не оплачу€ться у початковiй школi зовсiм.Економiя?Чи перевiряти повинен основний учитель?
Марія0809
Для учитель: Цікаво, а доплату за знання свого предмету хіба отримують вчителі-предметники. Це привілей вчителів іноземної.Подумайте, доплата за знання іноземної мови вчителям іноземної мови. Тоді треба доплачувати фзикам за знання фізики і т. д.
Alla
Маріє (Марія0809), я 30 років викладаю англійську мову, але ніколи ні мені, ні колегам не платили за знання іноземної мови. Прошу вас вказати звідки така інформація (про доплату). Ваші слова:"Цікаво, а доплату за знання свого предмету хіба отримують вчителі-предметники. Це привілей вчителів іноземної.Подумайте, доплата за знання іноземної мови вчителям іноземної мови. Тоді треба доплачувати фзикам за знання фізики і т. д. " Щиро вдячна за інформацію.
Шиншилла
Для Alla: В специализированных школах с углубленным изучением ин. языка, я слышала, да, что-то доплачивают.
Коментувати