Уряд спрямував 1,6 млрд на вирішення проблем освіти

Кошти витратять на зарплати вчителів, шкільні автобуси та матеріальну базу шкіл

Уряд спрямував 1,6 млрд на вирішення проблем освіти

Уряд спрямував місцевим бюджетам 1 615 896,6 тис. грн освітньої субвенції з держбюджету для вирішення нагальних проблем галузі. Відповідне розпорядження Кабінету Міністрів прийнято 16 листопада.

В уряді наголошують, що таке рішення дасть змогу уникнути виникнення заборгованості із заробітної плати працівникам загальноосвітніх навчальних закладів на кінець року, придбати шкільні автобуси для перевезення дітей, що проживають у сільській місцевості, та зміцнити матеріально-технічну базу навчальних закладів.

Зокрема, на шкільні автобуси, які підвозитимуть дітей до навчальних закладів у сільській місцевості буде спрямовано 200 млн грн. Використовувати кошти будуть на засадах співфінансування: не більше 70% – за рахунок освітньої субвенції, не менше 30% – за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Державну субвенцію в 300 млн грн витратять на оснащення закладів освіти з поглибленим вивченням природничих та математичних предметів. Передбачається, що комп’ютерні комплекси з мультимедійними засобами навчання придбають для кабінетів фізики, хімії, біології, географії, математики. Окрім цього, гроші спрямують і на впровадження енергозберігаючих технологій.

У Кабінеті Міністрів наголошують, що суттєву допомогу на забезпечення освітнього процесу отримають об’єднані територіальні громади. Уряд передбачив для них 300 млн грн на придбання автобусів, оснащення навчальних кабінетів та впровадження енергозберігаючих технологій.

Також кошти державної субвенції спрямують для виплат зарплат освітянам, оплату комунальних послуг та енергоносіїв та недопущення виникнення заборгованості із зазначених виплат до кінця поточного року.

Освіта.ua
16.11.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Володимир
Нарешті управління освіти Львівської міської ради видало наказ про надання матеріальної допомоги на соціально-побутові питання технічному персоналу навчальних закладів. Питання до начальника управління освіти Львова: "Невже хтось відміняв наказ МОНУ 557 чи Постанову Кабміну 1298, чому тоді не давали матеріальну допомогу на оздоровлення до щорічної відпустки?" Пора працювати по-новому, або йдіть з цієї посади!
вчителька
Згідна з Олексою! "Відкати" в освітянській сфері були, а зараз ще більші! Ото і вся боротьба з корупцією....А дехто косо дивиться на вчителя, якому несуть букет на 1 вересня... Співвідношення цих подій у їх дирявих головах однозначні!!! На Полтавщині вчителям оздоровчі виплачують справно в червні, а тех.персоналу вже два роки частково виплачують їх перед Новим роком! А от командировочні забули виплатити ще тим, хто пройшов курсову перепідготовку 4 роки тому і по сьогодні...
Олекса Позняк
=========Уряд спрямував 1,6 млрд на вирішення проблем освіти===== их успешно разворуют районо и хороший куш занесут МОНу
Олена
Для Олекса Позняк: Кошти які виділяються на школи - це освітня субвенція! І спрямовується вона тільки на заклади освіти, а не на райоо. От коли вже стануть заклади освіти самостійними, може тоді почнуть включати мозги.
Коментувати
ghjcnjz
Дай то Бог нашому теляті та й вовка з’їсти.Бо закрадається думка, поки кошти дійдуть на місця- як би хто та не подавився ними...
Людмила Оленич (Бурба)
Можливо аж тепер віддадуть оздоровчі, які заборгували.
вчитель
Для Людмила Оленич (Бурба): ... та заробітну плату за осінні місяці...
Коментувати