Гройсман: учителі отримуватимуть на 30% більше

Підвищення соцстандартів може бути переглянуто за результатами виконання бюджету

Гройсман: учителі отримуватимуть на 30% більше

Підвищуючи мінімальні пенсію та заробітну плату, уряд робить перші кроки у підвищенні соціальних стандартів громадян. Зокрема, у 2017 році заплановане збільшення заробітної плати вчителів на 30%. Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, відкриваючи засідання уряду у середу.

"Я хочу, щоб в кожному селі, селищі і місті української держави зараз почули: це тільки початок. Все найгірше вже минуло. Ми вистоїмо у боротьбі за суверенітет і територіальну цілісність нашої країни, і ми виграємо війну за розвиток національної економіки. Тому що ворог нам не тільки оголосив війну збройними силами, а й економічну теж. Ми будемо бачити, як ситуація відновлюється і як Україна розвивається", - підкреслив Гройсман.

При цьому він не виключає, що показник зростання соціальних стандартів у 2017 році буде переглянутий за результатами виконання бюджету.

"Нам важливо реінвестувати кошти в якість життя українських громадян", - зазначив голова уряду.

"Сукупно зростання відбувається. Звісно, ми хочемо його пришвидшувати, але це пов'язано з розвитком національної економіки. Ми робимо перші кроки у тому, щоб підвищувати соціальні стандарти громадян України", - наголосив прем'єр-міністр.

Як відомо, в уряді зазначають, що після прийняття Державного бюджету заробітна плата вчителя вищої категорії має складати від 5266 грн до 6841 грн, учитель без категорії отримуватиме від 3960 до 4853 грн.

Освіта.ua
16.11.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Валентина
Не сподівайтесь. Зайдіть по посиланню та ознайомтесь з тарифною сіткою на 2017 рік. Розіслана всім бухгалтеріям для формування бюджету на 17 рік. https://buhgalter.com.ua/dovidnik/pratsya-ta-zarobitna-plata/posadovi-okladi-za-yets/posadovi-okladi-za-yets А говорити можна до безкінечності.
Євгеній
Зараз перший тарифний розряд 1185. Обіцяли підвищити до 1600. Це вже збільшення на 35 %. Обіцяли підняти на 2 розряди по сітці. Це ще 14-16 %. Тобто, разом не менше 50%. Отже: підвищення на 30% - це зменшення зарплати. Скільки ж можна брехати!!
Сергей Лимонов
По факту 20% Юлиной доплаты за престижность вернут+10 доплаты- вот вам и всё повышение!!!
Вчитель
Для Сергей Лимонов: У нас вже наказ написали , що з 1.01.2017 престижу у нас 1%!
Сергей Лимонов
у нас 5% "престижности" с сентября 2014
ВЧИТЕЛЬ
А У НАС ПОСТІЙНО 20%
Коментувати
Іван
Мінімальна заробітна плата вчителя без категорії з 1 січня 2017 року складатиме 5266 гривень. Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, під час позачергового засідання уряду. «Заробітна плата вчителя, завдяки нашому рішенню, розпочинається з 10-го тарифного розряду. Не з 6-го, не з 7-го, не з 8-го, як це було раніше, а з 10-го. Якщо вона у 2016 році становила 3385 грн, то мінімальна заробітна плата вчителя без категорії з 1 січня 2017 року складатиме 5266 грн. Це реальність. І нам не треба запускати верстат і друкувати гроші, щоб це зробити, Ці гроші є у реальній економіці», — заявив він. У свою чергу голова уряду Володимир Гройсман додав, що проект Державного бюджету на 2017 рік вже готовий до другого читання у Верховній Раді. «Він є абсолютно чесним, збалансованим і реальним», — вважає Гройсман. Так у кого буде 5266 грн?
Вчителька
Ключове слово "ОТРИМУВАТИМУТЬ"! А ціни вже виросли в рази! То ви хочете, щоб освітяни заспівали вам Оду вдячності??????????? При переході пана Гройсмана на посаду прем’ра-всі депутати відразу ж отримали збільшення зарплатні не на 30%, а у два рази! ( це при цінах у буфеті ВР, де на 20 грн можна тричі перекусити і не якимись позавчорашніми булками, як у школі). Це все при їх мільйонах, виплатах з бюджету на житло, оздоровлення і т.д. Піднімайте в рази й тоді вже будете хвалитися!!!!!!!!!!!! А так це сприймається як індексація за рівень цін, що виросли................
Петро
А це стосується тільки вчителів, чи викладачів Вузів теж???? Бо вчитель вищої категорії має майже таку ж зарплату як і доцент університету.
Вчитель
Я хочу почути ставку вчителя, а не що я буду одержувати!
Alla13
Для Вчитель: Приєднуюсь до Ваших слів. А то виходить, що якась порожня балаканина. Скільки будемо отримувати - ми й самі підрахуємо
Володимир Цуприк
Для Вчитель: Ставка вчителя вищої категорії буде 3392 грн. Спеціаліст, друга та перша категорії по 3200 грн....як зарплата в прибиральниці, сторожа, двірника....
вчитель
За 14 розрядом 3872 грн
Коментувати