В уряді уточнили дані про вчительську "мінімалку"

Вчитель вищої категорії отримуватиме від 5266 грн, учитель без категорії - від 3960 грн

В уряді уточнили дані про вчительську "мінімалку"

З 1 січня 2017 року заробітна плата вчителя вищої категорії складатиме від 5266 грн до 6841 грн, учитель без категорії отримуватиме від 3960 до 4853 грн. Про це, за повідомленням прес-служби Міністерства соціальної політики, під час виступу у парламенті сказав міністр соціальної політики Андрій Рева.

За його словами, рівень оплати праці працівників з 2017 року буде різним залежно від кваліфікації та рівня складності робіт.

Міністр соціальної політики наголосив, що заяви про зрівнялівку кваліфікованих і не кваліфікованих працівників бюджетних установ після підвищення мінімальної зарплати не мають під собою підґрунтя.

"Адже посадовий оклад працівника, скажімо, першого тарифного розряду єдиної тарифної сітки буде підвищено порівняно із січнем 2016 року майже на 44%. Таким чином буде ліквідовано розрив у сумі 265 гривень, що існує між цим показником та затвердженим прожитковим мінімумом. Відповідно зростуть оклади працівників бюджетної сфери", - зазначив Рева.

За словами міністра, тарифні розряди вчителів буде підвищено на дві одиниці.

"І це буде додатково враховуватися при підвищенні рівня окладу з 1 січня 2017 року. Наприклад, заробітна плата вчителя вищої категорії, що буде віднесено до 14 розряду (минулого року - 12 розряд), складатиме від 5266 гривень до 6841 гривні. Учитель без категорії отримуватиме від 3960 до 4853 гривень. Тобто заробітна плата буде вища в півтора-два рази, ніж у тих, хто отримує мінімальну заробітну плату. Мова про зрівнялівку не доречна", - наголосив міністр соціальної політики.

Він також зазначив, що зі встановленням розміру мінімальної заробітної плати в 3200 гривень, вона не буде застосовуватись як розрахункова величина, коли її збільшення автоматично веде до перерахунку інших виплат і вимагає додаткових коштів.

"Для цього необхідно зняти всі штучні обмеження зростання мінімальної заробітної плати, визначити її основну роль, як нижньої межі оплати праці за відпрацьований повний робочий місяць. Саме такий підхід до мінімальної заробітної плати застосовується міжнародними нормами та практиками всіх європейських країн", - зазначив міністр.

Як відомо, у четвер, під час позачергового засідання уряду міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що мінімальну заробітну плату у розмірі 5266 грн з 1 січня 2017 року отримуватимуть учителі, які не мають категорії.

Освіта.ua
05.11.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
галина
годі вже!! надоїло, доживемо побачимо,але декларації уряду та депутатів не закриють нашими зарплатами. Порівняйте життя вчителя і інших людей!?
lira
Досить вважати нас усіх ідіотами і вішати лапшу на вуха. З 1 січня реальність така: прибиральниця в школі отримує 3200, водій- 3200, учитель спеціаліст - 3200, учитель ІІ категорії - 3200, учитель першої категорії - 3200, учитель вищої категорії - 3231 гривню нарахованими. Космічні суми вийшли, бо дорахували нам за престижність праці, вислугу років, класне керівництво, перевірку зошитів. "Чорними" приблизно так і буде. Це найбільше приниження вчителя від держави за весь період моєї роботи в школі (16 років). Навіщо проходити вчителеві атестацію, якщо усі кваліфікаційні категорії отримають однаковий оклад? Нонсенс!!!
ВЧИТЕЛЬ МАТЕМАТИКИ
Для lira: ЩОСЬ ПОГАНО З МАТЕМАТИКОЮ: 1600 Х 2.42=3872(ВИЩА),3632(І КАТ),3392(ІІ КАТ)
lira
Інформація з http://www.zarplata.co.ua/?p=5899
lira
Мінімальний тарифний розряд з 1 січня 1335, а не 1600. Відповідно множимо на коефіцієнти і підтягамо до мінімальної зарплати. Буду рада, якщо я помилилася, і мінімальний тарифний розряд втановили 1600 з 1 січня. А, по друге, хіба це справедлива різниця в окладі неосвіченої людини 3200 і 3872 - вища категорія вчителя. Скільки здоров’я і нервів нам з’їдають, щоб дати вищу категорію. Ви вмієте добре рахувати, поділіться думкою з цього приводу.
Коментувати
Маша
А дошкольникам (воспитателям) тоже повысят или мы не относимся к "вчителям"?
Путлер
А в вузах зарплата тоже вырастет или нет . А то непонятно ничего
Оксана
в минулому році вже "підвищили", знявши індексацію... Я особисто втратила більше 300 грн із зарплати
Шиншилла
Кто-нибудь знает, сколько и чего задекларировал этот Рева-народный благодетель? Посмотрите на его морду - она прошла и крым, и рым и медные трубы))))
Вальцман
Гої з вищою освітою працюватимуть за зарплату менше 300 доларів нам місяць! Цеперемога! За це стрибав майдан!
Українська вчителька
Для Вальцман: Я вже починаю розуміти почуття фишистів до євреїв, дякуючи Яценюкам, Гройсманам, Порошенкам, Тимошенкам, Розенблатам та ін. "шанованим товаріщам". Хочеться брати вила в руки!!! Тому не дражніть своїм "ніком"...............
Ляшко
Нє-є-є-є. Вила і граблі – це мої столові прибори. Не дам, самому потрібні. Я, як справжній українець, чесною працею заробив мільйони.
я
Для Українська вчителька: Дивна ви вчителька, раз не знаєте, хто такий Пиня Вальцман... БлагодЄтель наш, отець рідний...
Коментувати
Владимир Сергиенко
Забавненько...Не поднимают зарплаты - плохие!даешь революцию! ганьба! Поднимают - вой поднимается еще больше: за шо так над людьми издеваться, поднимая минималку в 2 раза!? Вы же ныли, шо лучше бы подняли зарплату, чем получать субсидии. Шо поменялось?
Вчитель
Для Владимир Сергиенко: а що реально піднімають, чи просто кричать про підняття?
Українська вчителька
Для Владимир Сергиенко: Ви знаєте, кому підняли, а кого "годують" обіцянками з вересня? І навіть, якщо ці обіцянки колись виконаються, та жити потрібно сьогодні: платити за комуналку сьогодні, а не після примарного підняття. Діти хотять їсти щоденно, а не раз на місяць, коли отримуєш ті "подачки", що звуться зарплатою. Це не підняття, а своєрідна індексація! Підняття-це коли в 3-4 РАЗИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Коментувати
ну-ну
Уже начали приходить платежки за две недели ком. услуг, двушка - чуть больше 900 грн. С такими тарифами цены на проезд, продукты влетят в космос, особенно после НГ. Выход только один - бежать из школы не оглядываясь.
Владимир Сергиенко
Для ну-ну: Для Ольга: А к оплате сколько?
ну-ну
Для Владимир Сергиенко: 903 грн. к оплате за две недели 43 кв.м ............................
ТАРАС
А субсидія?
Коментувати
Ольга
Бред седой кобылы!Не вериться что у мужа з/п станет в 2 раза выше,и это типа от 3960!!!Посмотрим после 1 января. Бросают пыль в глаза!!!!
учитель
як вчасно заговорили про підвищення зарплат.коли чиновники заповнили декларації.
Zoryana
Для учитель: відволікаючий маневр від їхніх е-декларацій, звичайна маніпуляція
Коментувати
Шиншилла
Вот так услышит соседка тетя Маня или родители ученика " 5266 грн" минимум у учителя, скажут, забогател учитель, еще и конфеты ему дари! Рева, называйте зарплату на руки, а не "грязную". А цены-то как выросли от этих разговоров про зарплату! Сливочное масло 120 грн кг! И это не красная рыба!
Владимир Сергиенко
Для Шиншилла: Бггггг...))) А Вы шо, без подачек уже жить не можете?
Коментувати
Людмила Босенко
Чому не кричали на всю Україну коли знімали 20% за престижність? А тепер трішки добавили і шуму на весь світ. Вони ж просто повертають ці 20%. Отож рівень вчительської зарплати = 2015 року! Не можу зрозуміти - з 1 грудня 2016 - підвищення мінімальної - 1600 - підвищуються зарплати. А з 1.01.2017 - 3200 - то зарплата не підвищується??
1
Для Людмила Босенко: Перегляньте 7-й слайд у презентації А.Реви (посилання на завантаження презентації знаходиться унизу сторінки http://www.msp.gov.ua/news/11217.html). Там подано тарифну сітку працівників бюджетної сфери при відліку від 1600 грн. Навіть 10-11 тарифний розряди з додаванням 20% вже близько до 3200 грн. То навіщо ще підвищувати?
Владимир Сергиенко
Для Людмила Босенко:Где это поснимали? Жена работает в Громаде. Все выплачивают, как положено.Плюс 50% от оклада за инстенсивность, плюс ежемесячная премия в размере оклада.
Пенсіонерка
Для Владимир Сергиенко: А можете дати адресу? І чи не потрібен там учитель фізики та математики вищої категорії? Бо у нас (Запорізька область) за престижність 0% уже давно, за кабінети не платять, заміни не оплачують, премію дали один раз на рік до Дня вчителя - 10% окладу. І це скоро будемо вважати за щастя, бо з шести шкіл громади одну закривають, чотири реорганізують. Питаю не для себе, я дійсно пенсіонерка.
Коментувати
Українська вчителька
https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/678 Голосуйте за відміну мікрорайонів! З потрібних 25тис., є лише 1тис. підписів!!!!!!!!!!!!!!!!!
Українська вчителька
http://vnz.org.ua/novyny/osvita/9695-pidvyschennja-vydatkiv-na-osvitu-ne-perekrye-rivnja-prognozovanoyi-infljatsiyi-v-2017-rotsi Погляньте на ссилочку, що скинув дописувач "123"!
Вчитель
Ніхто нікому нічого не підніме. Інфляція все з`їсть.Хотіли б уже давно підняли зарплату. Коли небуло війни і кредитів,нічого для вчителя не робили,а зараз війна і боргів у держави куча Все це популізм!!!!!
Українська вчителька
Люди добрі, не будуйте пісчаних замків! Це підвищення таке мізерне, що ви не відчуєте ніякого покращення! Жиди вішають локшину!!!Погляньте на цифри, що в бюджеті на 2017: на освіту планується збільшити видатки на 7, 8%, а інфляція закладена -8,1%. То як ви вважаєте, ваше життя зміниться на краще?
Алекс
https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/678 Доки йде зарплатня треба знищити мікрорайон, нехай соцслужбам "капає" за їхню працю
Голосzнарода
Вот теперь цена на должность учителя в школе еще вырастет, не светит мне с моим педагогическим талантом работать в школе(((
Ліля
Тепер куплю ноутбук і проектор!! Ура , збулася мрія, дякую уряду.
DARA
Для Ліля: Уявляю їх вартість
Олекса Позняк
ещё ничео не выплатили а доллар уже 20 коп подскочил
Саме тому у нас
нема єдиної позиції. Якщо держава на це гроші дасть, тоді купуйте."Тепер куплю ноутбук і проектор!!"
Коментувати