З грудня вчителі отримають підвищення зарплати

Кабінет Міністрів підвищив посадові оклади всім категоріям працівників бюджетної сфери

З грудня вчителі отримають підвищення зарплати

З 1 грудня будуть підвищені посадові оклади працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери. Відповідна постанова Кабінету Міністрів "Деякі питання оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери" прийнята на засіданні уряду 23 листопада.

В Кабміні зазначають, що проект постанови був підготовлений Мінсоцполітики з метою підвищення посадових окладів працівників окремих галузей бюджетної сфери у зв’язку із зростанням з 1 грудня цього року мінімальної заробітної плати з 1450 до 1600 гривень.

Зокрема, постановою передбачено підвищення тарифної ставки працівника першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки на 150 грн і встановлення її у розмірі 1335 гривень. При цьому буде збережено діючий грошовий розрив між мінімальною заробітною платою та тарифною ставкою працівника першого тарифного розряду ЄТС у сумі 265 грн.

Відповідно до зростання посадового окладу працівника першого тарифного розряду ЄТС та тарифних коефіцієнтів за розрядами ЄТС будуть підвищені посадові оклади всім категоріям працівників бюджетної сфери з дотриманням міжкваліфікаційних співвідношень в оплаті праці.

"Окрім того, для недопущення "зрівнялівки" у посадових окладах окремих категорій працівників постановою передбачено встановлення диференціації розмірів посадових окладів працівників 1 - 3 тарифних розрядів ЄТС (на 5-10 гривень)", - повідомили в уряді.

Освіта.ua
23.11.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
На межі
Ну що - отримали? Підвищення? Сподіваючись -сподівайтеся...(((((
Ліза
Насмішка над освітянами. Можливо хтось тут знає як тарифікують викладачів коледжів? А то за свої 15 років педстажу і 1 категорією зі ставкою в 0,75 я отримую всього-навсього 1800 грн. В інших коледжах такого самого статусу зарплата була ще 4000 грн років з 3-4 тому.
Oksanka
Сьогодні отримала зарплату на 200 гр. меншу за попередню.
ТАРАС
Та не плачте,- порадійте, твердошкірі ЧЛЕНИ совкового ПРОФСОЮЗА!!!
Вчитель
Про яке підвищення можна говорити, якщо мінімальна зарплата підвищується на 100%, ціни на 300%, а зарплата вчителя на 30%???? Це знущання з учителя і насиішка над освітою взагалі! А прибиральниця, посудомийка, вантажник на нормальній фірмі уже сьогодні отримують 6 тис грн!
Ірина
Гірко слухати про підвищення заробітної плати вчителям, вчителі як були жебраками так ними й залишаться, а ще замучать з підвищенням всілякі перевірки , які принижують честь і гідність вчителя, так що не захочеться їхнього підвищення.
Вчителька історії
Особливо гірко, коли грошей ще реально немає, а люди на вулиці перестрівають і вже заздрять, що ми такі багаті. Нас знову обвели. Хіба це не зрозуміло?
марина
Як набридло це все .Коли вчитель буде вчителем ,а не жебраком......
Дістало
Пі-пі-пі-пі-пі................................................................................................................. Слів немає!
Володимир
"Сила"!Особливо, якщо співставити із статками заробленими е-деклаларантами! Браво керманичі!
Віра
А ще, коли відбувається підвищення ставки, офіційно знімається індексація на три місяці, от і порахуйте. Так було в минулому році. У вересні підняли і "забули про індексацію", а в жовтні вивернули навіть за попередній місять. Вийшло близько 700 грн., о це підвищення!!! Нас дурять, а більше дурять людей, які говорять, чого вчителі хочуть, в них з/п велика))))
Простий вчитель
Ніяк не можу зрозуміти, для чого прожитковий мінімум, якщо людина працюючи не може заробити навіть його? Цікаво - хто дурнйи, люди чи політики?
Хто дурніший
Для Простий вчитель: «Чого дурний, бо бідний. Чого бідний, бо дурний.» Звичайно, дурніший народ, який дає можливість його ошукувати, грабувати, а потім цих «грабунчиків-політиків» обирає у верховну раду… а потім дивується…
Простий вчитель
Так не вибирайте їх. Адже єдиний момент коли ми можемо реально вплинути на владу це 1-2 місяці до виборів, тож при нагоді просто користуйтесь моментом.
Коментувати
Сумнівник
є-моє! так 3200 ж з 01 січня буде! заживеееемо ж браттья)
Простий вчитель
Для Сумнівник: Не радійте, нас, всіх вчителів дружно кинули - читайте http://hvylya.net/reviews/c19-2010-05-28-07-24-31/kak-vyirastut-zarplatyi-s-dekabrya-i-skolko-dobavyat-vracham-i-uchitelyam.html та інші статті в яких розклали підвищення по поличках. Цікаво, вчителі і дальше мовчатимуть і чекатимуть на профспілку?
Коментувати
ТАРАС
Та порадійте, що вас у грудні не кинули. А могли. І Сергію- не дурдом, бо так було і треба знати чому, а не кричати. Піднімуть же вчителям на 54%, а решті ні, невдячні.
декабрь ещё не закончился
Для ТАРАС: так что кинуть ещё успеют. Посмотрим на выплату аванса, а после - зарплат...
Октябрь не закончился за неделю до
А некоторые еще ждут аванс и зарплату за октябрь...
Коментувати
Сергій
Це справжній дурдом! Мінімалка буде 1600, а 1-ий тарифний розряд 1335. Кому ж будуть платити мінімальну, а кому по першому розряду? І чому перший розряд має бути нижчим за мінімальну зарплату?
Вчитель
Навіщо бути такими гучномовними, усі ми розуміємо, що на нас чекає після цього підвищення і в соціальному, і в економічному, і в професійному плані. Як не могли зводити кінці з кінцями, так і не зможемо. Питання тільки, в якому еквіваленті: +-ому чи --ому?!
Вчитель
пачка масла 30 грн, яйця 30 грн, мясо 80 - з такою "підвищеною" зарплатнею я новий рік буду зустрічати з мівіною. Велике вам дякую!!!!
Вчитель  Л
Для Вчитель: А ще купи за свої кошти папір, фотопапір, здай кошти на заправку прінтера - точно залишиться на мівіну
Коментувати
Шиншилла
Гройсман включил станок, и понеслось. Сами украли у нас, а теперь преподносят это повышение как глобальную социальную реформу. Свиньи бездарные.
вчителька
Це підвищення з 1 грудня. Воно було заплановано в бюджет 2016 року. А наступне підвищення буде з 1 січня. Це бюджет 2017 року. Про нього так багато казали.
Patriot
Ось і стало зрозуміло, що ніякого підвищення, яке так обіцяли - НЕ буде. Для першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки встановленно розмір - 1335 гривень, а не 1600 який обіцяли. Знову ми маємо особливі постанови для працівників бюджетної форми. Для всіх буде 1600, а для освітян знову менше. І що дало те, що Станіслав Літинський виграв суд, який зобов’язав нормально рахувати зарплату освітянам? Це просто піпец друзі......