Реєстрація на ЗНО випускників минулих років

Порядок реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання осіб, які не складають ДПА у формі ЗНО

Реєстрація на ЗНО випускників минулих років

Цей порядок реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання має використовуватися особами, які НЕ складають державну підсумкову атестацію (ДПА) у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

Увага! Якщо ви складаєте ДПА у формі ЗНО у 2021 році, ви маєте користуватися іншим порядком реєстрації на ЗНО.

Реєстрація на ЗНО осіб, які НЕ складають ДПА у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), триває з 01 лютого до 05 березня 2021 року. Унесення змін до реєстраційних даних також можливе у період з 01 лютого до 05 березня 2021 року.

У разі відмови в реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінювання подання до УЦОЯО апеляційних заяв (оскаржень) триватиме до 18 березня 2021 року.

Для того щоб зареєструватися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (далі – зовнішнє оцінювання), потрібно виконати низку послідовних дій.

1. Ознайомтесь із правилами прийому до вибраних вами закладів вищої освіти. Радимо уважно вивчити пропозиції закладів, заздалегідь визначитися зі спеціальностями, на які вступатимете, і з’ясувати перелік предметів, із яких необхідно подати результати зовнішнього оцінювання. Такий порядок дій допоможе вам усвідомлено вибрати навчальні предмети для проходження зовнішнього оцінювання.

Також обов’язковим для ознайомлення документом є Порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти (далі – Порядок). У документі, зокрема, визначено коло осіб, які можуть брати участь у зовнішньому оцінюванні, їхні права й обов’язки, унормовано основні засади проведення зовнішнього оцінювання, порядок реєстрації осіб тощо.

У 2021 році для вступу до закладу вищої освіти можна подавати сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2018, 2019, 2020 та 2021 років.

2. Виберіть навчальні предмети, із яких ви бажаєте пройти зовнішнє оцінювання.

Пам’ятайте, що загальна кількість навчальних предметів, вибраних вами для проходження зовнішнього оцінювання, не повинна перевищувати п'ятьох. У 2021 році зовнішнє оцінювання проводитиметься з таких навчальних предметів:

3. Підготуйте необхідні для реєстрації документи та матеріали, зокрема:

  • копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові). У разі відсутності паспорта окремі категорії осіб можуть подати інший документ;
  • дві однакові фотокартки для документів розміром 3 х 4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку (фотокартки мають бути виготовлені на білому або кольоровому фотопапері);
  • копію документа про повну загальну середню освіту (для осіб, які здобули повну загальну середню освіту) або довідку з місця навчання (для учнів (слухачів) закладів професійної (професійної-технічної) освіти та студентів закладів вищої освіти, які здобувають повну загальну середню освіту в 2021 році та не проходять ДПА у формі ЗНО). Таку ж довідку, перекладену українською мовою та нотаріально завірену, мають подати і випускники, які здобудуть в 2021 році повну загальну середню освіту в закордонному закладі освіти.
  • реєстраційну картку, яку можна сформувати самостійно, скориставшись спеціальним сервісом «Зареєструватися», що доступний на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти, або звернувшись за допомогою до працівника пункту реєстрації.

У разі необхідності також підготуйте:

  • медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього оцінювання за формою первинної облікової документації № 086-3/о «Медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання», затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900;
  • копію свідоцтва про зміну імені, та/або свідоцтва про шлюб, та/або свідоцтва про розірвання шлюбу (для осіб, у документах яких є розбіжності в персональних даних);
  • копію нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих для реєстрації (для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою);
  • заяву щодо надання можливості пройти зовнішнє оцінювання з певного(их) предмета(ів) під час додаткової сесії, у якій має бути вказана причина, що унеможливлює участь в основній сесії, і документ, що підтверджує цю причину (для осіб, які мають на це право відповідно до розділу VI Порядку).

Увага! На копіях документів випускник має написати Згідно з оригіналом (без лапок), поставити підпис, свої ініціали та прізвище, дату засвідчення копії.

4. Сформуйте комплект реєстраційних документів та надішліть його на адресу регіонального центру оцінювання якості освіти (далі – регіональний центр), зазначену в контрольно-інформаційному листі.

Дату подання реєстраційних документів визначатимуть за відтиском штемпеля на поштовому конверті.

Особи з тимчасово неконтрольованих територій, які не мають можливості відправити документи поштою, повинні в установлений строк надіслати скан-копії фотокартки та реєстраційних документів на електронну адресу, зазначену в контрольно-інформаційному листі.

Підтвердженням факту реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні є Сертифікат, який Вам буде надіслано в індивідуальному конверті разом із реєстраційним повідомленням учасника зовнішнього незалежного оцінювання на адресу, зазначену в реєстраційній картці.

Інформацію про результати реєстрації осіб, які не можуть указати відповідну поштову адресу в Україні (з числа осіб, які проживають або навчаються за кордоном, або осіб з неконтрольованої території), буде надіслано на електронну адресу, указану ними під час реєстрації. Індивідуальні конверти таких осіб зберігатимуть у регіональному центрі, учасники зовнішнього оцінювання зможуть отримати їх у пунктах зовнішнього оцінювання під час проходження першого тестування або звернувшись до регіонального центру до початку проведення зовнішнього оцінювання.

У регіональному центрі зберігатимуть індивідуальні конверти учасників зовнішнього оцінювання, які були відправлені на адресу, зазначену в реєстраційній картці, але повернуті оператором поштового зв’язку відправникові.

За інформацією Українського центру оцінювання якості освіти

БІЛЬШЕ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ НА ЗНО

Освіта.ua
31.01.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ірина
Добрий день.Скажіть ,чи можу я зареєструватись на ЗНО на основі атестату про повну загальну освіту отриманого у польському технікумі .
Катя
Добрый день! Подскажите пожалуйста если какие-то правила для сдачи ЗНО для людей с диспепсией?
Natalia
Підскажіть будь ласка. Я отримала диплом молодшого спеціаліста, здавала дпа(в формі зно?) 2017р. Там оцінки типу "вісім балів". 1.Якщо я хочу поступити в університет в 2022р мені обов’язково здавати зно? 2.Якщо здаю зно в 22році, то зможу використовувати для вступу на бакалавра, якщо на базі молодшого спеціаліста, щоб вчитись за скороченою програмою, а не на 1курс? 3.Як подавати документи, якщо я маю диплом молодшого спеціаліста? 4. Обов’язково тільки 3 предмета?
Галина
Для Natalia: дпа не має жодного стосунку до вступу. Це випускний шкільний іспит. Зно в 2022 році має бути не старіше 2019 року (якщо не буде змін в умовах вступу). Якщо Ви будете вступати на ту ж саму спеціальністт, що й диплом молодшого спеціаліста, то звісно Ви вступатимете на скорочену програму, і там має бути зно з 2 предметів, а не 3. Замість 3-го предмету - фаховий іспит. Але краще дочекатись затверджених умов вступу. Міністерство їх затвердить вже цього місяця
Коментувати
Алла
Цікаво, чи будуть якісь зміни у програмі з української літератури для ЗНО - 22 .
Аня
Я вступила на перший курс в цьому році. Чи маю право я скласти ЗНО в 2022 році і перевступити?
Наталя
Питання про ЗНО 2022 року. Чи обов’язково здавати історію і англ. мову після школи, якщо вони для вступу не потрібні? Потрібні математика, укр. мова, фізика або географія. Які ЗНО будуть обов’язковими для отримання атестата?
Вчитель
Для Наталя: історія або англійська обов’язково.
Наталя
Як я зрозуміла, після 11 класу для отримання атестата обов’язково потрібно буде здавати 1)укр. мову, 2)математику, 3)історію (або англю мову) 4)і 4-ий предмет на вибір? Чи ще і 5-ий потрібно? Складається враження, що навмисно готують гуманітаріїв. Якщо історія чи англ. мова не потрібні для вступу і дитина їх погано складе, можно ці сертифікати не подавати у Вишу, а прдати тільки необхідні?
Галина
Для Наталя: 5-й предмет не потрібен. 4х для вступу досить. Англійську приймають і на деякі технічні спеціальності. Якщо зовсім не потрібна, то її можна здавати лише як дпа, а не зно. Га вступ подають лише 3 (а там де треба творчий конкурс, то 2) предмети, які самедля вступу і потрібні.
Коментувати
Настя
Доброго дня, що робити, якщо я подала заяву про вступ в інше місто (вказана пріоритетність 1) пройшла на бюджет, також подала заяву в університет в своєму місті, пройшла на бюджет (пріоритетність 2), але в зв’язку з нещодавніми подіями не можу переїхати в інше місто, чи зможу я вчитись в своєму місті незважаючи на визначену пріоритетність Чи можу я просто прийти в університет свого міста та подати туди всі документи?
Тарас
Для Настя: бюджет Вам може бути запропонований лише один. Якщо вистачить балів за першим пріоритетом, то всі інші розглядатися не будуть. Тобто, якщо Вам запропонують бюджетне місце за першим пріоритетом, то у всі інші ЗВО Ви зможете вступати лише на контракт. Якщо Ви впевнені, що не будете мати змоги навчатися там, де поставили перший пріоритет, то до 23 липня ще можете скасувати цю заяву (із втратою пріоритету). Тоді Ваші заяви почнуть розглядати з другого пріоритету і Ви будете мати шанс (якщо вистачить балів) вступити на бюджет саме сюди.
Коментувати
Катя
Доброго дня, якщо я подаю заяву щодо вступу в два різні університети на різні спеціальності та проходжу на бюджет, чи зможу я обрати навчальний заклад в якому буду навчатись, чи все вирішує визначена заздалегідь пріоритетність? Дякую)
I
Для Катя: Рекомендація на бюджет лише одна. І якщо Вам вистачає балів за Вашим першим пріоритетом - бюджет буде за Вашим першим пріоритетом. Тому дуже зважено обирайте пріоритети. І щасти!
Якось так
Для I: "вистачає балів" далеко не завжди гарантує бюджне місце. Бо можна заяви подати у ті ЗВО, де для всіх абітурієнтів з прохідним балом не вистачить бюджетних місць.
Коментувати
Анастасія
Доброго дня. Я выпускник минулих років, цього року здавала ЗНО. Мені потрібно створювати новий особистий кабінет вступника для завантаження цьогорічних результатів ЗНО чи я повинна використовувати торішній особистий кабінет (з результатами ЗНО 2020) і вже туди завантажити результати ЗНО 2021? Буду дуже вдячна за відповідь)
Влад
Для Анастасія: новий кабінет. І вводите номер нового сертифікату. Старий підтягнеться
Коментувати
Nadezhda
Доброго дня! Як можна взнати де мені здавати ЗНО в 2021 році? Чи буде приходити запрошення на електронну адресу окремо?
Сергей
Добрый день. Я потерял номер регистрационной карты. Могу я как-то восстановить эти данные? Или можно ли узнать номер на горячей линии, используя другие мои данные?
Ольга
Для Сергей: а навіщо Вам той номер? Вам потрібен номер сертифіката
Коментувати
Вова
Доброго дня. Був за кордоном і не встиг зарегиструваться. Єсть іще можливість зареєструватися?
Сергій
Доброго дня. Я надіслав комплект документів для реєстрації на ЗНО 28-го лютого. До цього дня в особистому кабінеті є повідомлення лише про те, що "заяву завантажено". Як дізнатися чи отримали мої документи, чи розглянули їх і чи зареєстреваний я на ЗНО? Якщо мої документи загубилися на пошті чи можу я в такому випадку зареєструватися на додаткову сесію ЗНО?
ААА
Для Сергій: знайдіть на сайті вашого регіонального центру телефони та зателефонуйте стосовно цього питання
Коментувати
Анна
Доброго дня, закінчила школу у 2018 році. Сертифікати ще дійсні, але не здавала математику. Реєстрацію на іспит пропустила. Я можу зареєструватись на додаткову сесію? Дякую
Галина
Для Анна: зареєструватись вже неможна. а математика Вам точно потрібна для всупу?
Коментувати
Мария
Здравствуйте, сдавала ЗНО в прошлом году, сейчас учусь на 1 курсе университета, но собираюсь уходить. Подскажите, пожалуйста, могут ли быть использованы сертификаты ЗНО, которые я уже подавала в прошлом году, в 2021 при поступлении в другой университет? Заранее спасибо.
Влад
Для Мария: так
Коментувати
Вікторія
Якщо я випускниця школи в 2007 році, я всеодно маю здавати ЗНО? (Раніше хто закінчив школу включно до 2007 року, це було не обов‘язково). Математика зараз обов‘язковий предмет, вірно? Дякую
Галина
Для Вікторія: коли це раніше? ЗНО - це вступні іспити, їх здають всі, хто вступає до вишів. Математика обов’язкова для атестату, а не для вступу. Ви маєте здавати лише ті предмети, які необхідні Вам для вступу. Але Ви вже спізнились з реєстрацією
Коментувати
Інна
Що робити,якщо я тільки дізналася що для вступу до вищого навчального закладу мені потрібно здавати зно. Але так вийшло що я закінчила навчатись 2008 році отримала диплом кваліфікованого робітника тепер хочу дальше навчатись. Чи можу я зареєструватися в додатковій сесії.
Влад
Для Інна: на додаткову сесію можуть зареєструватися тільки ті, хто мав вагомі причині не реєструвати я на основну сесію. Навчання за кордоном, олімпіади і т. Д. Причину, яку Ви можете підтвердити документально
Коментувати
Інна
Доброго дня. Що робити якщо я тільки дізналась.що для вступу до вищого закладу,мені потрібно зно, Якщо я вже здобула освіту в 2008. Що робити хочу поступати вище навчатися.
Влад
Для Інна: чекати наступного року. Реєстрація на ЗНО цього року закінчилася 5 березня.
Коментувати
Валерія
Що робити, якщо я тільки дізналась, що для вступу до вищого навчального закладу, мені потрібно ЗНО, можу я зарєєструватися у додатковій сесії ( маю результати ЗНО за 2019рвк, хотіла покращити результати
Влад
Для Валерія: https://testportal.gov.ua/dodsession/
Коментувати
Валерія
Доброго дня. Я вчусь на першому курсі в університеті і вирішила перепоступити у цьому році знову, але вже з кращими результатами, та коли збиралася проходити реєстрацію на ЗНО, то зрозуміла, що вже запізнилася лише на декілька днів та не можу зареєструватися. Підскажіть, будь ласка, чи можу я ще зареєструватися якимось чином у цьому році?
Влад
Для Валерія: ні
Коментувати