У 2021 році діятимуть сертифікати ЗНО 2018–2021 років

Абітурієнти 2021 року зможуть при вступі подавати сертифікати ЗНО 2018, 2019, 2020 та 2021 років

У 2021 році діятимуть сертифікати ЗНО 2018–2021 років

Сертифікати ЗНО з української мови і літератури 2018-2020 років можна буде використовувати для вступу на всі спеціальності.

Про це йдеться в Умовах прийому до закладів вищої освіти України у 2021 році, що затверджені Міністерством освіти і науки. 

У 2021 році при вступі до закладу вищої освіти прийматимуться сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2018, 2019, 2020 та 2021 років у будь-яких комбінаціях на вибір вступника. Якщо як конкурсний предмет встановлено іноземну мову, вступник матиме право подавати сертифікат ЗНО з однієї з іноземних мов (англійська, німецька, французька або іспанська) на власний розсуд.

Оскільки нововведенням вступної кампанії 2021 року є окремий тест ЗНО з української мови, замість результатів зовнішнього незалежного оцінювання з цього предмета абітурієнти зможуть використовувати при вступі результати тесту ЗНО 2018, 2019 та 2020 років з української мови і літератури.

Як відомо, у 2021 році зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до закладів вищої освіти України, проводитиметься з української мови, української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, німецької, французької та іспанської мов.

Для вступу до закладу вищої освіти для здобуття ступеня бакалавра (медичного магістра) абітурієнт має подати сертифікати ЗНО з трьох конкурсних предметів (двох у випадку проведення творчого конкурсу).

Загалом учасник зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року зможе скласти ЗНО максимум з 5 предметів.

Перелік конкурсних предметів для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань) на бюджетні та небюджетні конкурсні пропозиції дивіться за посиланням.

Освіта.ua
18.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анна
доброго дня! підкажіть будь ласка, чи зможу я з цьогорічним сертифікатом ЗНО вступити на навчання за контрактом в наступному році? чи він дійсний лише на 2021??
Світлана
Доброго дня. Як знайти сертифікат ЗНО 2020 року, якщо ми здавали його у приймальній комісії при вступі( нам потрібно номер та пін-код) .Дякую
Влад
Для Світлана: якщо Ви його його здавали в приймальній комісії, то звертайтесь в університет
Коментувати
Вероніка
Добрий вечір. Таке питання, якщо зно здавали в 2021 році з української мови та літератури чи можна його використати для вступу на ті спеціальності де потрібно тільки українська мова
Галина
Для Вероніка: можна.
Влад
А якщо для вступу цього року потрібна лише мова,але є сертифікат за минулий рік мова+ література,то при вступі будуть враховувати лише мову?
Галина
Для Влад: Яким це чином Ви щось самі врахуєте. У Вас є бал ЗНО. Все. Він і підтягується. Ви самі нічого ввести не можете
Коментувати
Денис
Добрий день! Минулого року складав зно з укр, іст, та англ. Скажіть, будь ласка , чи можу я того року залишити сертифікати укр та іст за 2020рік а англ подати за 2021? Т
Влад
Для Денис: можеш
Коментувати
Віка
Чи дійсне зно з англійської мови за 2020 рік при вступі у 2021. ??? .
Влад
Для Віка: так
Коментувати
Ліна
Отже, з 2018 року дійсні лише українська мова та література? Всі інші предмети потрібно складати знову?
Влад
Для Ліна: перечитайте статтю ще раз, я не уявляю, з чого можна було зробити такий висновок.
Коментувати
Юлия
Подскажите пожалуйста, можно ли использовать для поступления на магистратуру право результати прошлого года с права и логики ?
Виктория
Подскажите, я хочу поступать на инженера механика, но у меня сертификаты 2019 года( Украинский, Английский и Математика). Я могу поступить с этими сертификатами или нужно было сдать Английский заново?
Влад
Для Виктория: всі сертифікати дійсні з 2018 року, в статті ж написано!
Коментувати
Настя
Добрий день Як буде розраховуватися конкурсний бал якщо я буду використовувати для вступу сертифікат зно 2018 року з мови та літератури , а для вступу на медичний факультет потрібно лише мова ?? У приймальній комісії ВНЗ мені відповіли що не знають на випадок минулих років Наприклад якщо в мене 160 балів по укр мові та літературі (сертифікат 2018 року) то такий результат і залишиться ?
Галина
Для Настя: приймальна комісія сама нічого не перераховує. Ви підтягуєте в кабінеті сертифікат і все. якщо в ньому вказано 160, то і буде враховано 160
Ніна
Настя! Коли написано, що для вступу необхідна українська мова без літератури, а Ви при цьому маєте сертифікат ЗНО за 2018 рік, то у Вас так і візьмуть 160 балів, як Ви отримали в 2018 році. Сертифікат з української мови та літератури за попередні роки буде братися в цьому році ідля спеціальностей, де виключно мова і там, де мова+літ-ра без ніякого перерахунку.
Коментувати