Osvita.ua ЗНО Дорожня карта учасника Реєстрація на ЗНО у разі відсутності паспорта
Реєстрація на ЗНО у разі відсутності паспорта

Перелік документів на підставі яких можна зареєструватися для участі у ЗНО у разі відсутності паспорта громадянина України

Реєстрація на ЗНО у разі відсутності паспорта

У разі відсутності паспорта громадянина України окремі категорії осіб можуть подати для реєстрації у зовнішньому незалежному оцінюванні інший документ:

  • копію свідоцтва про народження (для осіб, які не мали можливості отримати паспорт громадянина України у зв’язку з тим, що проживають на тимчасово окупованій території (Автономна Республіка Крим, м. Севастополь) або в населених пунктах, зазначених у переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та переліку населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення, наведених у додатках 1 і 2 до розпорядження Кабінету Міністрів України від 07 листопада 2014 року N 1085-р “Про затвердження переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та переліку населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення” (у редакції розпорядження Кабінету Міністрів України від 02 грудня 2015 року N 1276-р), або переселилися з них);
  • копію паспорта або іншого документа, що посвідчує особу (для іноземців та осіб без громадянства);
  • копію довідки про звернення за захистом в Україні (для особи, яка звернулася за захистом в Україні);
  • довідку із закладу освіти з фотокарткою (для осіб з тимчасово неконтрольованої території, які є учнями (слухачами, студентами) закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної), вищої освіти, розташованих на території, де органи державної влади здійснюють у повному обсязі свої повноваження, якщо названі особи втратили документ, що посвідчує особу, і не мають можливості його відновити.

БІЛЬШЕ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ НА ЗНО

Освіта.ua
05.02.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Абітурієнт
Я здавала ЗНО у 2018 році, хочу поступити в університет у 2019. Однак недавно змінила паспорт через помилку в ньому, тому номери паспорта в сертифікаті 2018 і теперішній - не збігаються. Чи можна в такому випадку подавати документи?
Іван
Для Абітурієнт: Звісно можна.
Коментувати
Іванна Горбач
1 березня 2018 року в Національному університеті «Острозька академія» відбудеться загальноакадемічний День відкритих дверей. Реєстрація: https://goo.gl/forms/OT8O0tKnTGmbTGuz2
Юлія
моя дочка бажає зареєструватися на ЗНО. Вона випускник школи, але ми не встигаємо отримати паспорт через релігійні переконання. Чи можна зареєструватися на ЗНО за свідоцтвом про народження? ??
Галина
Для Юлія: ні
LV
Для Юлія: зареєструвалися Ви по свідоцтву?
Коментувати
Ольга Скарбек
Мій племінник хоче зареєструватись на ЗНО з української мови та літератури але не має паспорта. Його тато не дозволяє йому одержати паспорт нового зразка і хоче через суд отримати дозвіл на паспорт старого зразка без відбитків пальців. Але ще нічого остаточно не вирішено, судове засідання знову відкладено. Чи може хлопець, він студент медичного коледжу Івано-Франківського національного медичного університету, зареєструватись на ЗНО зі свідоцтвом про народження? У нього не має іншого документу. Якщо він не зареєструється, то не зможе продовжити навчання. Як нам діяти у даній ситуації щоб не позбавити дитину можливості навчатися далі?
Абітурієнт
Для Ольга Скарбек: Для паспорту нового зразка не потрібно відбитків пальців.
Коментувати
Артем
После регистрации паспорт был утерян, буду получать новый. Не возникнут ли проблемы с допуском на ЗНО или нужно срочно получать новый и заново регистрироваться?
Людмила
Для Артем: У разі зміни персональних даних (прізвища, імені, по батькові, типу та номеру документа, за яким відбулася реєстрація учасника зовнішнього незалежного оцінювання) необхідно подати заяву про внесення змін до персональних даних. Форма заяви на регіональних сайтах. (Заява для внесення змін до персональних даних)
галина
А как быть если паспорт будет испорчен. утерян (украден) непосредственно перед экзаменом? Мало ли что может случиться.
Галина
Мой предыдущий комментарий остался без ответа. А тема серьезная. Может стоит внести изменения и указать документы на основании которых лица, утратившие паспорт в результате неправомерных действий других лиц (кража), форс-мажорных обстоятельств (например, пожар), утере документа и т.д. могли пройти ВНО на основании справки , выданной гос.миграц. службой, полицией и т.д.
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!