Завдання НМТ укладатимуть за чинними програмами ЗНО

Тести НМТ відповідатимуть змісту чинних програм зовнішнього незалежного оцінювання з усіх предметів

Завдання НМТ укладатимуть за чинними програмами ЗНО

Завдання національного мультипредметного тесту у 2024 році укладатимуть за чинними програмами ЗНО.

Тести НМТ відповідатимуть змісту чинних програм ЗНО з усіх предметів і будуть аналогічними до раніше використовуваних завдань у ЗНО.

Як відомо, згідно з чинним законодавством, зміни в програмах мають затверджуватись не пізніше, ніж за півтора року до проведення іспитів.

Форми та кількість тестових завдань, час на їх виконання й схеми нарахування балів за завдання будуть затверджені пізніше.

Очікується, що до переліку НМТ у 2024 році мають включити 4 предмети: обов’язково оцінюватимуться знання абітурієнтів з української мови, математики, історії України та одного предмета на вибір.

ПЕРЕЙТИ ДО ПРОГРАМ ЗНО

Освіта.ua
13.09.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
чмоня
ебанаты, я ваш рот шатал с такими приколами! вы там вообще головой ебнулись??? я ваши адреса найду и вырежу все ваши семьи
Вінсент
Ех, самі себе, гей перевіримо... А чому нема таких проблем з оцінюванням у приватних закладах, також в тих, що видають сертифікати на певний рівень?
Лілія
Ну це, прямо кажучи, перегнули палку з кількістю предметів НМТ, хай би три лишили. Ну раз не вистачає толку нормально НМТ організувати, то вже краще ЗНО хай проводять. Один предмет здав, потім другий, є час підготуватися. По одному здавати легше хоть і чотири екзамени.
Олександр
Хто нестиме відповідальність за недолугі рішення? В чиїй голові зародилась ця божевільна ідея - здавати 4 екзамени в один день? У МОН відсутня адекватність в рішеннях, бо 4 предмети НМТ-це відверте знущання над учасниками НМТ. Тут МОН гарно наспівує про дитиноцентризм в освіті, а на ділі на дітей і не зважають. Яке європейське суспільство ви будуєте, якщо ви на людей не зважаєте. Учасники НМТ - це люди, переважно діти, це не роботи.
Лілія
Для Олександр: Підтримую)
Коментувати
Ірина
А поріг у результатах не хочуть змінити? Бо при ЗНО він був один, а от при НМТ - дуже несправедливий.