Вступ до магістратури за результатами іспитів

Особи, які мають право вступати за результатами вступних іспитів замість ЄВІ

Вступ до магістратури за результатами іспитів

Відповідно до Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2021 році деякі абітурієнти мають право вступати до магістратури за результатами вступного іспиту, замість єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей.

До цієї категорії належать:

Інформацію про строки проведення вступних іспитів в магістратуру можна знайти за посиланням.

Освіта.ua
06.04.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Микита
Доброго дня. Я закінчив військовий заклад у 2009 році, хочу вступити на магістратуру за іншою спеціальністю. ЄВІ обов’язково здавати чи є можливість обійтися без цього іспиту?
Андрій
Підкажіть, коли буде відомий обсяг державного замовленя для вступників на магістратуру?
Тетяна
Доброго дня я маю бакалавра,дошкільна освіта.Хочу піти дальше на магістра.що для цього потрібно?
Ігор
а скількі років дійсний рез-т ЄВІ (англійська) якщо здав в 2020 ,то якщо вступати у 2022 з ним можна буде?
Володимир
Для Ігор: Невідомо
Коментувати
Наталія
Для вступу а магістратуру за результатами іспитів інваліду достатньо предоставити у ВУЗ індивідуальну реабілітаційну програму, де вказано діагноз і можно розраховувати на проведення вспиту? Яким чином оформлюється складання іспиту і звертатися можно тільки в один ВУЗ, в якому планую навчатися?
Володимир
Для Наталія: Доброго дня, радшу звернутися до закладу в який плануєте вступ.
Коментувати
Ольга
Доброго дня!Прошу сказати чи необхідно складати ЄВІ з іноземної мови придіагнозі аденома аденогіпофізу (ендокринна патологія) Якщо ні то які документи необхідно долучати для вступу.
Володимир
Для Ольга: Доброго дня, радшу звернутися до закладу в який плануєте вступ.
Коментувати
Юлія
Скажіть будь ласка в 2021 році в які строки треба подати документи для реєстрації на ЄВІ?
Влад
Для Юлія: з 11 травня по 3 червня
Коментувати
Іван
Іван Скажіть будь ласка якщо я навчаюся на військовій кафедрі на платному чи можу я претендувати в пед університет на магістратуру на бюджет? Без ЄВІ
Галина
Для Іван: ви змішали в питанні все до купи (котлети і мухи). Хто вчився на платному, може вступати на бюджет. ійськова кафедра тут ні до чого. Вступ в магітратуру лише через ЄВІ (навіть на контракт)
Коментувати
Іван
Скажіть будь ласка якщо я навчаюся на військовій кафедрі на платному чи можу я претендувати в пед університет на магістратуру на бюджет?
Михайло
Якщо в мене немає рівня англійської В2 і В2+, а ЄВІ проводиться саме на цих рівнях, коштів зайвих щоб займатись додатково також немає, сам не можу підняти собі рівень, як вже не старався і які безкоштовні курси не проходив, скажіть як скласти іспит??? Повторюсь, англійську знаю, але не на тому рівні, що потрібно!!
Інкогніто
Для Михайло: все дуже просто. Потрібно навгад відповідати ( звичайно ті питання, які орієнтуєшся трохи, то напрягтись). Я сам перший рік не склав, а на другий склав ще й з лишком ( при чому на англійську забив ще піся першої спроби). Так багато знайомих робили, просто комусь повезло, а комусь - ні.
Коментувати
Студент
Скажіть, я не хочу претендувати на бюджет і вступати на бюджет, я хочу на контрактну форму вступити на магістратутру!!! Але якщо я не здам на прохідний бал англійську, то я взагалі не зможу вступити на магістратуру? Зауважу, вступаю на основі диплому бакалавра? Підкажіть, бо не знаю?
Інкогніто
Для Студент: так, система така, щоб не перлись всі під ряд на ту магістратуру, бо тупорилих йтак вдосталь, а диплом магістра це не показник успіху в майбутньому))
Olanciya
Вот как вы говорите "тупорылым" как раз и везёт, без знаний английского сдают тесты с первого раза, получают диплом для того чтоб был. А кому реально необходима степень магистра для работы (в частности для тех, кто работает на государственных предприятиях) мучаются, ни денег ни времени на курсы нет. Никто не говорит, что конкретно лучше учить слова или правила, все качественно запомнить не реально. Я в прошлом году два раза пыталась, но не повезло, от такой рулетки сдают нервы.
Міша
Olanciya, так згідниц з Вами, в більшості випадків роль грають далеко не знання, особливо під час ЗНО чи ЄВІ, відмінники чи ті хто дійсно вчиться, завжди, як правило, хвилюються більше, і як результат проявляється фактор страху, переживання і т.д. і всі знання відходять на інший план, а хто прийшов просто написати, аби було, як раз і здають на досить таки високі бали — на які навіть і не очікували!!! Тому так, це зовсім не перевірка дійсних знань, які має кожна особистість!!!
Коментувати
Такатлі
а тепер ще раз і уважніше автор матеріалу читає правила вступу, бачить, що єві з іноземної мови можна не складати на небюджетні пропозиції (а складати іспит у виші), і редагує текст, який уводить в оману майбутніх магістрантів.
Володимир
Для Такатлі: На небюджетні конкурсні пропозиції можна вступати без ЄВІ за результатами внутрішньовузівських вступних іспитів виключно на базі дипломо СПЕЦІАЛІСТА або МАГІСТРА. А на основі диплому БАКАЛАВРА - на НЕБЮДЖЕТНІ конкурсні пропозиції обовя’зкове складання ЄВІ!
Оксана
Добрий день . Якщо мені потрібно отримати ступінь магістра ( щоб викладати англійську мову), 1.які предмети потрібно здавати ? 2.перелік питань для ЄДІ та ЗНО однакові? 3. Як подавати документи ? Дякую за відповідь .
Коментувати