Вступ до магістратури за результатами іспитів

Особи, які мають право вступати за результатами вступних іспитів замість ЄВІ

Вступ до магістратури за результатами іспитів

Деякі абітурієнти мають право вступати до магістратури за результатами вступного іспиту, замість єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування (предметного тесту та тесту з загальних навчальних компетентностей).

До цієї категорії належать:

  • особи, які не мають змоги взяти участь у єдиному фаховому вступному іспиті та єдиному фаховому вступному випробуванні через захворювання або патологічні стани, що можуть перешкоджати проходженню зовнішнього незалежного оцінювання. Їх зазначено в Переліку захворювань та патологічних станів, що можуть бути перешкодою для проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
  • особи, які для проходження єдиного фахового вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування потребують створення інших особливих умов, ніж зазначені в Переліку особливих (спеціальних) умов, що створюються для осіб з особливими освітніми потребами в пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання.
  • вступники, що звільнені з усіх видів військової служби починаючи з 01 квітня 2022 року;
  • особи рядового, сержантського, старшинського і офіцерського складу, що проходять військову службу за контрактом у Збройних силах України, інших утворених відповідно до законів України військових формуваннях, а також правоохоронних органах спеціального призначення, поліцейські, рятувальники, особи рядового і начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби, курсанти вищих військових навчальних закладів, закладів вищої освіти з специфічними умовами навчання, військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти при вступі на навчання на освітні програми в галузі знань «Воєнні науки, національна безпека, безпека державного кордону».

Інформацію про строки проведення вступних іспитів в магістратуру можна знайти за посиланням.

Складено відповідно до положень Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти.

Для отримання важливої інформації про особливості вступної кампанії долучайтеся до Telegram-каналу Вступна кампанія або до групи Абітурієнт у Facebook.

Освіта.ua
07.07.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Пентагон
Уроди з міносвіти ще в 2019 р записали а закон про вищуосвіту , що привступі в магістратуру слід здавати 3 складних, неперевірених , невалідних ЗНО : ЄВІ, Єфді … Навіщо- щоб позбавти молодь майбутнього. Про це знає міністр, але не хоче ,чи боіться відмінити цю незаконну бредятину прикрих соросяt. Він на цьому скажено підводить Президента, втрачає довіру.
Татьяна Лохвицька
Доброго дня якщо я хочу вступити до магістратури чи можу я звільнитися від ЄВІ за переліком захворюванням Деформації грудної клітки III ступенів із значними порушеннями функції органів грудної клітки (не оперовані)
Володимир
22 роки безперервно стажу в ЗОШ ...(вчитель Кілька місцевість 20км .до роботи (з одного села в інше) Учасник бойових дій Можу поступити на магістратури без ЄВІ Дякую
Местный
Для Володимир: "Учасник бойових дій" - это "особенно важно".
Нерогуль
Для Володимир: В котёл поступи.
Галина
Для Володимир: при вступі в магістратуру не діють жодні пільги. Хоч сирота хоч убд, все одно вступ на загальних підставах
Коментувати
Oksana
Доброго дня! Підкажіть. будь ласка! Я бажаю вступити до магістратури за спеціальністю "Філологія. Англійська мова", заочна контрактна форма навчання. Маю технічну освіту - диплом спеціаліста. Я не встигла зареєструватись для ЄВІ. Чи є можливість вступити до магістратури цього року? Що таке фаховий іспит? Дякую.
Влад
Для Oksana: ФАХОВИЙ ІСПИТ, ЦЕ ІСПИТ ПО ДИСЦИПЛІНАМ, які вивчалися на бакалавраті. в кожному свій фаховий іспит Без ЄВІ і фахового іспиту вступити неможливо
Андрей
Для Oksana: С дипломом специалиста (магистра) единый вступительный экзамен сдавать не нужно. Вместо него внутренний экзамен в вузе + экзамен по специальности (по программе бакалаврата). В сентябре-октябре будет дополнительный набор (обучение с середины октября - начала ноября). Так что ещё успеваете.
Коментувати
АЛЕКСАНДР
Расскажу как поступить в магистратуру без ЄВІ. Отличная цена и условия программы. Пишите в телеграмме @Guard1775
Uliana
Доброго дня! Поступаю на магістратуру вперше на основі диплому бакалавра. Мені обрати обраний рівень освіти не здобувався раніше у заявах?
Viktoria
Доброго дня,якщо здавала цього року англійську та право набрала поріг,але логіку ні чи дійсна результати логіки з минулого року і чи можна баз логіки вступати на право?
Анонім
Для Viktoria: ні
Коментувати
Маргарита
Доброго дня! На сайті МОНу є роз’яснення, що ЗНО можуть не складати такі категорії: військовослужбовці-контрактники, поліцейські, рятувальники, особи рядового і начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби, курсанти вищих військових навчальних закладів, закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання, військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти при вступі на навчання на освітні програми в галузі знань 25 «Воєнні науки, національна безпека, безпека державного кордону». Скажіть будь ласка,  чи підпадаю я  під ці умови, якщо працюю в органах ДКВС на посаді молодшого інспектора відділу нагляду і безпеки ,маю звання молодшого сержанта внутрішньої служби? Маю диплом бакалавра за спеціальністю 262 "Правоохоронна діяльність".   Закінчила в цьому році Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ . Якщо підпадаю під ці умови, які потрібні підтвердження для вступу?
Олена
Доброго дня! Чи можливо поступити на право, яко здано тільки ЄВІ, без ЄФВВ? Дякую!
Валентина
Доброго дня, чи можна вступити на магістратуру (право) з сертифікатами 2020 року?
Максим
Для Валентина: Да
Коментувати
АЛЕКСАНДР
Расскажу про возможность обучения в магистратуре без ЄВІ. Пишите в телеграмм Guard1775
Галина
Для АЛЕКСАНДР: лише в іноземниих вищах
Оксана
Для АЛЕКСАНДР: Добрый день, интересует вопрос поступления без еви на английский язык, магистратура
Коментувати
Станіслав
Добрий день, я працюю оперуповноваженним в поліції в наступному році планую поступати на магістратуру право 081, мені потрібно буде складати ЄВІ та ЄФВВ?
Галина
Для Станіслав: розділ ІІ умов вступу, затверджених наказом МОН "Для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 081 «Право» приймаються особи, які здобули ступінь бакалавра з спеціальностей 081 «Право» або 293 «Міжнародне право», напрямів 6.030401 «Правознавство», 6.030202 «Міжнародне право»". У Вас вочевиді бакалавр за чпеціальність 262. "Правоохоронна діяльність". Тож Ви не можете вступити до магістратури на спеціальність 081. Вам необхідно починати з бакалавра. Туди Ви можете вступити на базі диплому бакалавра без ЗНО, за програмою ІІ вищої освіти.
Станіслав
Ні в мене бакалавр по 081 Право вже є
Галина
Для Станіслав: тоді можете вступати в магістратуру. Але здавати ЄВІ та ЄФВВ обов’язково потрібно
Коментувати
Ангеліна
Доброго дня, можна дізнатися перелік спеціальностей для вступу до магістратури без складання ЄВІ?
Галина
Для Ангеліна: таких немає. ЄВІ вводились поступово для частини спеціальностей, щороку збільшуючи перелік. Але у 2021 році вже на всі спеціальності потрібно ЄВІ
Коментувати
Андрій
Доброго дня, підкажіть, будь ласка, єві здав на 13 балів, євфф на 106 балів, вступаю на право, я пройшов порговий бал?
Корнелія
Для Андрій: пройшов. Пороговий 12 з ЄВІ.
Коментувати
Оксана
Доброго дня. Підкажіть, будь-ласка, чи відправляються автоматично результати ЄВІ в університет, який реєстрував екземенаційну картку?
Влад
Для Оксана: ні
Коментувати
Максим
Доброго дня Підкажіть будь ласка Якщо не не набрав прохідний бал з Анг.мови на ЄВІ , є можливість вступити на магістратуру без ЄВІ?
Віка
Для Максим: Можна повтороно зареєструватися. На Спеціальну організовану сесію 11 вересня 2021 року відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ. Реєстрація вступників триватиме з 27 липня до 5 серпня. https://testportal.gov.ua/spetsialno-organizovana-sesiya-yedynogo-vstupnogo-ispytu/
Коментувати
Юлія
От навіщо ми продовжуємо корупцію. Для всіх іспит - значить для всіх. Не для всіх - значить ні для кого.
Маргарита
Доброго дня. Скажіть,будь ласка, я молодший сержант Державної кримінально- виконавчої служби. ЗНО буду складати,але якщо не наберу прохідний бал з англійської мови або права, чи є в мене можливість вступити до вищого навчального закладу для здобуття освітнього рівня магістр за спеціальність Право або Правоохоронна діяльність. Дякую.
Галина
Для Маргарита: ні
Коментувати
Оля
Добрий день. Якщо у абітурієнта онкозахворювання опероване, на даний момент ремісія, чи на таких же умовах людина має вступати як і інші в магістратуру? Дякую.
Галина
Для Оля: при вступі до магістратури (аспірантури, докторантури) відсутні пільги. Всі вступають на загальних підставах
Коментувати
Студентка
Народ, підкажіть, як здати ЄДІ не знаючи толком іноз мови? Видайте секрети-підказки, плз. Дякую.
Студентка
Для Студентка: пардон, ЄВІ))
Андрей
Единый вступ.экзамен можно сдать, не зная иностранного языка, если обладать навыками гадалки. Только навыки должны быть гораздо лучше, чем у известной лыской гадалки Дм. Городона: этот постоянно что-то предсказывает, но ни разу не угадал. :)
Бедный Йорик
Для Студентка: отмечаешь все А или все В и тд
Коментувати