Строки проведення вступних іспитів у магістратуру

Строки реєстрації вступників і проведення вступних випробувань у магістратуру у 2022 році

Строки проведення вступних іспитів у магістратуру

Вступники, які бажають узяти участь у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра у 2022 році, мають скласти магістерські тести або фахові іспити в університеті.

Відповідна норма передбачена Порядком прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2022 році.

Зокрема, цього року для майбутніх магістрів буде проведено магістерський комплексний тест (МКТ) для спеціальностей «Право», «Міжнародне право» та магістерський тест навчальної компетентності (МТНК) для кон’юнктурних спеціальностей.

Строки реєстрації вступників у магістратуру

Обов’язковою умовою складання магістерського комплексного тесту (МКТ) або магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК) є реєстрація вступника приймальною комісією закладу вищої освіти.

Реєстрація для складання магістерських тестів розпочинається 27 червня (з 9:00) та закінчується о 18:00 18 липня.

Строки проведення магістерських тестів

Вступні випробування проводяться в три етапи:

  • основна сесія;
  • додаткова сесія;
  • спеціально організована сесія.

У 2022 році основна сесія МКТ та МТНК буде проводитися з 10 до 17 серпня, додаткова – з 7 до 10 вересня.

Спеціально організована сесія магістерського тесту навчальної компетентності та магістерського комплексного тесту буде проводитись у терміни, встановлені Міністерством освіти і науки України, орієнтовно у вересні– жовтні 2022 року.

Індивідуальні усні співбесіди в закладах вищої освіти замість магістерського тесту навчальної компетентності або магістерського комплексного тесту проводяться з 25 до 31 серпня.

Строки прийому документів і реєстрації електронних кабінетів

Реєстрація електронних кабінетів вступників розпочнеться з 1 серпня.

Подання заяв для вступу розпочнеться 16 серпня та завершиться:

  • 23 серпня – для осіб, які вступають на основі індивідуальної усної співбесіди замість МТНК або МКТ;
  • 15 вересня – для осіб, які вступають на основі результатів МТНК, МКТ або тільки фахового іспиту в закладі освіти.

Про строки зарахування на навчання до магістратури можна дізнатися за цим посиланням.

Складено відповідно до положень  Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2022 році.

Для отримання важливої інформації про особливості вступної кампанії долучайтеся до Telegram-каналу Вступна кампанія або до групи Абітурієнт у Facebook.

Освіта.ua
10.05.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Міша
Не всі можуть вивчити рівень В2, що цим дітям робити??? Зробіть декілька рівнів, до прикладу В2 і В2+, здають ті хто має бажання пройти на бюджет, а хто хоче на контракт здає нижчий рівень, думаю це буде справедливо!!!
Влад
Для Міша: якщо дитина здає В2, але здала його не на 180 - 200 балів, а на 130 - 140, то вона теж пройде на контракт. І, навіть, з меншим балом
Коментувати
Вовка із Чернігова
Весь сайт забитий інфой про прийом у виші Польщі , Словачини без екзаменів... А наші- як не допустити молодь до універів!! Куплені чиновники ?? Чого новий міністр іх терпить?
Zz
Для Вовка із Чернігова: Без екзаменів,але по балах атестата і зі знанням мови на рівні В2.))) І плата за навчання в Польщі зазвичай вища,ніж в українських університетах,і проживання дорожче.А як же буджет?))
Ольга
Не брешіть, ніяких перепоннемає, та ще й платять стипуху
Коментувати
Студент
Не пройшло і 4 місяці, як є якась інформацію!!!! Але чи потрібна вона? Варто відмінити ЄВІ, якщо школярам відміняєте, так студентам відміняйти, ми нічим не гірші, вже 2 рік тупо сидимо на дистанційному!!!!
Для Студент:
А навіщо тобі ЄВІ, якщо ти ТУПО сидиш на дистанційному? Отримуй диплом бакалавра і марш до роботи!
Діана
Не згідна з Вами, Ви не в праві вказувати комусь на роботу чи ні! І всі знають, що бакалавр неповна вища освіта!!!! І я думаю, що дійсно багато студентів не згідні складати ЄВІ, тому що в більшості англійська мові взагалі не виклдається з 2 курсу? !!!!
РУСЛАН
Тут поради висловлюють, а не вказують..! Це Ви, так думаєте що бакалавр неповна вища освіта, тому що Ви мабуть просиділи з 2015 року і до сьогодні у бронепоїзді і не знаєте нічого взагалі про вищу освіту, Вам ще потрібно багато чому навчатись...! Для тих хто знаходиться у бронепоїзді, повідомляю, що з 2015 року освітньо-кваліфікаційний рівень - це є БАЗОВА ВИЩА ОСВІТА так самісенько як і у євросоюзі...!
Коментувати