Osvita.ua Вища освіта Вступна кампанія Виші мають затвердити правила вступу до 15 грудня
Виші мають затвердити правила вступу до 15 грудня

До 15 грудня виші повинні затвердити та розмістити на своїх веб-сайтах власні правила прийому на навчання

Виші мають затвердити правила вступу до 15 грудня

До 15 грудня вищі навчальні заклади повинні затвердити та розмістити на своїх веб-сайтах власні правила прийому на навчання. Така норма прописана в чинних Умовах прийому на навчання до вищих навчальних закладів України у 2016 році.

Правила прийому до вищого навчального закладу в 2016 році мають бути затверджені вченою (педагогічною) радою вищого навчального закладу.

Правила прийому вищих навчальних закладів повинні містити перелік акредитованих та неакредитованих освітніх програм за якими здійснюється прийом на навчання, порядок проведення конкурсного відбору та строки зарахування вступників за ступенями і освітньо-кваліфікаційними рівнями вищої освіти.

Також, правила прийому на навчання вищого навчального закладу мають містити перелік конкурсних предметів, з яких вступники подаватимуть сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на основі повної загальної середньої освіти та перелік конкурсних предметів, з яких проводяться вступні випробування.

Крім того, правила прийому повинні визначати порядок роботи приймальної комісії (дні тижня та години), порядок і строки прийому заяв і документів, порядок проведення вступних випробувань, порядок обчислення конкурсного бала вступника та іншу інформацію відповідно до розділу IV затверджених Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України у 2016 році.

Освіта.ua
10.12.2015

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Володимир
А як же ж бути із ліцензіями і сертифікатами, всі ж на узгодженні у відповідності до нового переліку спеціальностей.
Тарас
Правила в більшості ВНЗ Вченою радою (збирається раз в місяць) вже "затверджені", але коли будуть опубліковані (В Умовах це не визначено, по "традиції") не відомо, бо чекають всі на інших, ЯК ОБРАХОВУВАТИ КБ, щоб сума К була =1, які К ставити за сертифікати, атестат,особливі успіхи, п/курси, як нові спеціальності об’єднувати на різних факультетах і т.п., тобто, "затверджені" Правила ще будуть заднім числом підкилимно коректувати, а МОН листом буде давати неофіційні рекомендації. А все по недолугій зміні Л.Гриневич частиніи 6 ст.44 Закону, яку МОН вперто не хоче змінювати через подання законопроекту через Кабмін чи депутата.
Тарас
Для Тарас:А завтра вже 15-го. Почекаєм до середи....Ох, як начнуть всі публікувати Правила ....Сміх, та й годі... "Дождетесь".
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!