ЗНО-2016 розпочнеться 5 травня

Міністерством освіти і науки затверджено Календарний план підготовки та проведення ЗНО в 2016 році

ЗНО-2016 розпочнеться 5 травня

Міністерством освіти і науки затверджено Календарний план підготовки та проведення ЗНО в 2016 році, яким визначено дати проведення тестування з кожного навчального предмета, а також дати проведення основних заходів, що супроводжуватимуть проведення тестування у наступному році.

Документом визначено, що випускні шкільні іспити з української мови і літератури, математики та історії України, які в 2016 році будуть проведені у формі ЗНО, і результати яких за бажанням абітурієнтів можуть бути використані для вступу до ВНЗ, відбудуться у травні.

Зокрема, основна сесія ЗНО розпочнеться 5 травня тестуванням з української мови і літератури.

Тестування з математики буде проведено 11 травня, а з історії України - 13 травня.

Оскільки результати тестування із зазначених предметів будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація, учасники тестування дізнаються про свої результати до кінця навчального року -26 травня. Український центр оцінювання якості освіти не пізніше 31 травня має надіслати навчальним закладам відомості з результатами атестації випускників за 12-бальною шкалою.

Зовнішнє незалежне оцінювання з інших предметів відбуватиметься після завершення навчального року, у період з 3 до 17 червня. Упродовж цього часу абітурієнти матимуть можливість скласти тести, результати з яких будуть необхідні для вступу до вищих навчальних закладів. Результати тестування абітурієнтів буде визначено до 25 червня.

Проведення додаткової сесії заплановано у період з 14 червня до 4 липня.

Дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року:

Предмет

Дата проведення

Українська мова і література

5 травня (четвер)

Математика

11 травня (середа)

Історія України

13 травня (п’ятниця)

Російська мова

3 червня (п’ятниця)

Іспанська мова

6 червня (понеділок)

Англійська мова

7 червня (вівторок)

Німецька мова

8 червня (середа)

Французька мова

9 червня (четвер)

Біологія

10 червня (п’ятниця)

Фізика

13 червня (понеділок)

Географія

15 червня (середа)

Хімія

17 червня (п’ятниця)

 

БІЛЬШЕ ПРО ЗНО-2016

Освіта.ua
05.11.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Влад
Можно ли пройти ЗНО осенью?? Если можно, то когда??
Анна
Когда будут результаты украинского языка и литературы и истории?
Ольга
Як будуть працювати школи, на у приміщенні яких відбуватиметься ЗНО?
Галя
Скажіть, будь-ласка, коли у школу надійдуть атестати про закінчення? Чи зможуть учні отримати їх на останній дзвоник?
Людмила Архипова
1. Де будуть діти після 18 травня і до останнього дзвоника? Хто за них відповідатиме? 2. Для чого у програмі з фізики записано 105 год, якщо в навчальному році їх немає???????????
простоктото
Для Людмила Архипова: Кому потрібні Ваші діти !
Коментувати
Helen Golovina
Скажіть, будь ласка, в якому нормативному документі написано про заповнення сторінок журналу з української мови та літератури після 5 травня?
Дмитрий Голубев
Записывайтесь на бесплатный урок! http://rdr.salesdoubler.com.ua/in/offer/144?aid=25634
Ира
нужно ли сдавать зно после колледжа? после колледжа обязательно сдавать математику и историю?
Оленка
Де можна почитати про зно для випускників минулих років (2015)? Чи в будь-якому місті можна його здавати, які треба документи і тд. Дякую
Оксана
Електронні петиції Президенту України petition.president.gov.ua Веб-сайт Офіційного інтернет-представництва Президента України. Сервіс електронних петицій.
Оксана
Расскажи друзьям о том, что мы можем изменить правила только вместе!!!#зно2016 #лишеукраїнська #твійголос #голосуй #підпишись #длязмінважливийттвійголос #11клас #
Ирина
Здравствуйте. Скажите нужно ли сдавать зно выпускникам 2005года для поступления в вуз?
ольга
Математика обов’язково??? Дуже прошу відповісти на це запитання
Назар
Для ольга: на вибір або математика або історія України
Коментувати
Анастасія
можна здавати лише 2 предмета? наприклад:Укр.мову і літературу, і історію?
Галина
Для Анастасія: Так, або укр.мова(обов’язкова) і математика або укр. мова і історія
Коментувати
Анна
Про те, що ми тут пишемо, ніхто з працівників МОН не читає. Тому на наші питання немає "компетентної" відповіді. Адже ще ніхто не відповів на мої звернення ще з липня. Про структуру навчального року (закінчення навчання для 11 класу), та як працювати школам, у приміщенні яких відбувається ЗНО (напр., 5 травня, 11 і 13 травня). А отже, чи логічно проводити іспити ще до закінчення навчального процесу. Невідомо також, коли вручати атестати випускникам. Щось МОН заплуталось у своїх рішеннях, листах, наказах. Могла б допомогти, та, на жаль, ніхто не просить
Галина
Для Анна: Згодна з Вами:виходить, що у 11-тикласників забирають місяць навчання, а це чимало ще можна повторити чи й вивчити.
Коментувати
Полина
Еще один вопрос (нет украинской раскладки, так что извините, пишу по-русски). Как будут работать все остальные классы (1-10) в день проведения в школе ЗНО в мае? Как записывать в журнале и не будем ли мы потом отрабатывать в субботу за 5,11 и 13 число? Или в эти дни детей отправят на экскурсии с теми учителями, которые не задействованы в ЗНО? График ДПА составляет школа или тоже будет министерский приказ? Все таки иностранный язык - обязательный экзамен. И материалы, как обещали ранее, будут из банка ЗНО. Когда их планируют обнародовать?
Іванна
Я щось теж не зрозуміла: навчання в 11-ти класників буде в травні? Чи дається час на підготовку ЗНО? А після 13 травня знову в школу? З якою метою? І що вони там курять?
Мама студента 2015 Киев
Для Іванна: Обучение в мае будет как- обычно за исключением тех дней. когда будет ЗНО.а готовиться к ЗНО нужно уже сейчас.говорю из собственного опыта. мы начинали готовиться с сентября 11 класса. 5 раз в неделю по 3 часа.Мы после школы шли сразу на курсы .несмотря а то что у нас хорошая школа . практически все одноклассники занимались дополнительно.Все поступили(КНУ Шевченко. КПИ. НАУ. Могилянка. КНЕУ. Торгово-экономический).НИЧЕГО СТРАШНОГО в ЗНО НЕТ. ЕСЛИ ЕСТЬ ЗНАНИЯ!!! В следующем году сын снова собирается сдавать ЗНО .на второе высшее(на заочку) УДАЧИ ВСЕМ!!!
Коментувати
Тарас
Та не в датах ЗНО проблема, а в тому, що досі немає затверджених Умов прийому, по яких ВНЗ до 1 грудня мають розробити Правила прийому, в яких має бути встановлений порядок обрахунку конкурсного бала (читайте частину 6 ст.44 Закону, щоб К=1), визначені предмети і коефіцієнти, нові назви спеціальностей і т.п. і т.д.
Михайло
Чи можна здавати Математику і Історію?ПІдскажіть будь-ласка.
Стас
Для Михайло:Так, можна. ЗНО будуть проводитися в різні дні.
Анна
Так, у різні дні. Випускник реєструється на математику (11 травня) та історію(13 травня). З якого предмета піде оцінка в атестат? Або я щось не розумію.
Коментувати
Свирид Опанасович
Знову будуть порівнювати х..й з пальцем. А ще кажуть зовнішнє, незалежне...
Дмитрий Чумаченко
Цікаво як би складили це зно ті хто його вигпадав
Коментувати