Osvita.ua ЗНО Розпочалась реєстрація на пробне ЗНО
Розпочалась реєстрація на пробне ЗНО

Вартість одного тестування з одного тестового предмета у 2017 році складає 129 грн

Розпочалась реєстрація на пробне ЗНО

10 січня розпочинається реєстрація учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Цього року реєстрація триватиме до 31 січня.

Як і в попередні роки, пробне ЗНО проводиться з метою ознайомлення випускників шкіл та абітурієнтів із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування, робочого місця тощо.

Участь у пробному ЗНО є важливою складовою підготовки до тестування. Завдання, що створюються у формі предметних тестів, відповідають програмам зовнішнього незалежного оцінювання, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт, а процедура проведення є максимально наближеною до процедури проведення основного ЗНО.

Кожен зареєстрований учасник зможе взяти участь у пробному ЗНО з української мови та літератури, а також в одному з тестів за вибором - історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, російської, французької мов.

Пробне тестування з української мови та літератури відбудеться 1 квітня, тестування з інших предметів - 8 квітня 2017 року.

Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною. Вартість одного тестування з одного тестового предмета у 2017 році складає 129 грн.

Реєстрація на пробне ЗНО здійснюється регіональними центрами оцінювання якості освіти:

Київський регіональний центр оцінювання якості освіти
(м. Київ, Київська область, Черкаська область, Чернігівська область);

Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти
(Вінницька, Житомирська та Хмельницька області);

Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти
(Дніпропетровська та Запорізька області);

Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти
(Донецька та Луганська області);

Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти
(Івано-Франківська, Чернівецька, Закарпатська та Тернопільська області);

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти
(Львівська, Рівненська та Волинська області);

Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти
(Одеська та Кіровоградська області);

Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти
(Харківська, Сумська та Полтавська області);

Херсонський регіональний центр оцінювання якості освіти
(Херсонська та Миколаївська області, АР Крим та м. Севастополь).

Звертаємо увагу, що реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Результати пробного ЗНО не зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестацію та не використовуються для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.

Освіта.ua
10.01.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Carter Collins
Чи є потребують фінансової допомоги? Видаємо позику на 2% з інтересом ставка, якщо ви зацікавлені, зв’яжіться з нами по електронній пошті: (Cartercreditunionoffer.link@gmail.com) для більш докладної інформації. * Комерційні кредити. * Персональні кредити. * Бізнес-кредити. * Інвестиції Кредити. * Розвиток кредити. * Придбання кредитів. * Будівельні кредити. * Бізнес-кредити і багато іншого: Г-н Картер Коллінз
Пані Моніка
Для батьків випускників та для випускників. Пробне тестування - найкращий спосіб перевірки готовності учня до основної сесії ЗНО. Особливо, якщо виконати його в місці проведення пробного тестування і за час, який відводиться на виконання завдань. Формат та порядок завдань повністю відповідає тому, що буде в основній сесії. Складність може відрізнятися. Тому треба налаштовуватися на те, що на основній сесії може бути складніше і не розхолоджуватися. Щодо вартості. Протягом 10-11 класів більшість батьків витрачає чималі гроші на різні матеріали з тестами сумнівних авторів, різні платні он-лайн тести невідомо якої якості. Завдання в пробному тестуванні виконані тими ж авторами, які пишуть тести для основної сесії. Пробне тестування зроблено тим же центром, який проводить основне ЗНО.
Віка
Для Пані Моніка: Дурня! Пробне не проходила. Основна сесія 190+. Викачка грошей!!
Андрей Козак
Для Пані Моніка: в прошлом году на многих пробных были тупо прошлогодние задания, так что действительно бессмысленная выкачка денег. УЦОЯО наживается на страхе абитуриентов и их родителей.
Коментувати
Ростислав
Всем советую пройти пробное ЗНО. Лично я прошёл два ЗНО, будучи в 10-м классе. Очень рад, что родители настояли. Моя мама - учитель , она неоднократно была инструктором на ЗНО, видела приступы паники и результаты некачественной подготовки. Конечно, вы не сможете ответить на все вопросы, материал 11-го класса ещё не пройден. Пусть это вас не останавливает. Сама атмосфера и экзаменационный раздаточный материал выглядят очень впечатляюще и отрезвляюще. Меня пробное ЗНО настроило на серьезную подготовку. Страх перед самой процедурой также был снижен. Буду рад, если мой комментарий окажется кому-то полезным.
віра
Дивись FAQ по Пробному ЗНО: http://education.od.ua/probnoe-zno.html
ИМХО
Если ваш ребенок волнуется о том, как пройдет ЗНО, если хочет попробовать - дайте ему эту возможность (если финансово сможете, конечно). Но обязательно обговорите, что пробное ЗНО не совсем то, что настоящее, что волнение на настоящем может помешать нормально сдать, что вопросы будут другими (детям это не очевидно, не поверите), что проба - это только проба, и эта работа никак не повлияет на настоящее ЗНО, что эта работа поможет только проверить свои силы и узнать процедуру сдачи экзамена ЗНО. Одним детям такое пробное ЗНО необходимо, другим - нет. Главное: поступить так, как нужно именно вашему ребёнку.
Володимир
Люди добрі! Не будьте дебілами! І не робіть своїми кровними грошима нових мільйонерів!
Пані Моніка
Для Володимир: Це Український центр оцінювання якості освіти стане мільйонером? Гроші не комусь в приватну кишеню ідуть, а в Центр, який виконує певну роботу - складає тести, до речі, досить якісні.
Александр Македонский
В каком это месте они "якисни"?
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!