Вартість пробного ЗНО у 2017 році складає 129 грн

Регіональні центри оцінювання якості освіти визначили вартість пробного ЗНО у 2017 році

Вартість пробного ЗНО у 2017 році складає 129 грн

Вартість пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році з одного предмета складає 129 грн. Відповідна інформація оприлюднена на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Під час пробного ЗНО абітурієнти матимуть можливість ознайомитися із процедурою проведення тестування та виконати тестові завдання, що будуть максимально наближені до завдань, які будуть виконувати учасники ЗНО під час основної сесії тестування.

Участь у пробному ЗНО зможуть взяти лише зареєстровані особи. Реєстрація учасників розпочалась 10 січня та триватиме до 31 січня 2017 року на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 1 квітня. Тестування з інших предметів, зокрема, біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, а також з англійської, німецької, іспанської, французької або російської мов буде проведено 8 квітня. Відповідно, учасник пробного ЗНО матиме можливість скласти один або два пробних тести - українську мову і літературу та один предмет за вибором.

Запрошення на пробне тестування, в якому буде вказано інформацію про пункт та час проведення тестування, учасники ПЗНО зможуть роздрукувати з власної персональної сторінки на сайті свого регіонального центру оцінювання якості освіти.

Після виконання тестових робіт усім учасникам пробного зовнішнього незалежного оцінювання буде виданий тестовий зошит із відповідями на тестові завдання та схемами підрахунку тестових балів.

Увага! Результати ПЗНО не використовуються для оцінювання навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти.

Освіта.ua
10.01.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Carter Collins
Чи є потребують фінансової допомоги? Видаємо позику на 2% з інтересом ставка, якщо ви зацікавлені, зв’яжіться з нами по електронній пошті: (Cartercreditunionoffer.link@gmail.com) для більш докладної інформації. * Комерційні кредити. * Персональні кредити. * Бізнес-кредити. * Інвестиції Кредити. * Розвиток кредити. * Придбання кредитів. * Будівельні кредити. * Бізнес-кредити і багато іншого: Г-н Картер Коллінз
совесть
Цікаво буде після основного тестування звірити тести з пробним... "Максимально наближені за змістом" - це як? А якщо цю "максимальну наближеність" Іванов не виявить? Чи в рівних умовах тоді всі учасники тестування? Діти, батьки, бігом на пробне! Це справді гарна новина "про максимальну наближеність"!
Anna
Для совесть: задания пробного ЗНО появляются в интернее спустя пару дней после пробного, так что все в равных условиях))
Коментувати
микола кучевський
Добре було б якби на сайті УЦОЯО у грудні-січні опублікували у відкритому доступі демонстраційні варіанти тестів ЗНО-2017. Це було б корисніше і головне дешевше для майбутніх випускників , бо їх батьків чекають великі фінансові затрати. І вчителі могли б їх використовувати при повторенні і систематизації вивченого матеріалу.
А деньги?
Для микола кучевський: А как же тогда взять 120 грн?
Юрий
Для микола кучевський: А что мешает прорешивать ЗНО прошлых лет? Их онлайн миллион.
AirsofteR
Для Юрий: на самом деле ПВНО очень полезно, говорю как бывшая участница. Одно дело сидеть дома/да где угодно и тихонько себе проходить тесты прошлых лет, другое - участвовать в максимально реалистичном симуляторе. Да, пришлось платить, но я считаю, оно того стоило, хорошее допополнение к самостоятельной подготовке было
Коментувати
валентин
бізнес . В минулому було скільки : 90 грн.
Наталія
Для валентин: В позапрошлом было 90 (89 если точнее). Настоящее реальное ЗНО является полностью бесплатным для участников и оплачивается из бюджета, то есть налогоплательщиками. Пробное ЗНО дает дополнительное возможности и в каком-то смысле преимущества для участников. И Вы считаете, что его тоже должны оплачивать налогоплательщики?
Anna
Для валентин: а вы уверенны про 90? ибо я в прошлом сдавала ЗНо и платила больше сотни, если ничего не путаю конечно
Валентина
В минуллому році було 111= послуги банку. Але завдання пробного ЗНО й реального були різними за структурою й рівнем складності
Коментувати