Встановлено поріг "склав/не склав" для пробного ЗНО

В УЦОЯО визначено поріг "склав/не склав" для пробного оцінювання з 11 навчальних предметів

Встановлено поріг "склав/не склав" для пробного ЗНО

Українським центром оцінювання якості освіти визначено поріг «склав/не склав» для тестів пробного ЗНО з тих предметів, тестування з яких було проведено 9 квітня.

За інформацією УЦОЯО, значення порога «склав/не склав» для тесту пробного ЗНО з математики становить 13 балів, історії України - 28 балів, англійської - 14 балів, німецької - 13 балів, іспанської - 16 балів, французької - 14 балів, російської мови - 33 бали, біології - 22 бали, географії - 26 балів, фізики - 14 балів, хімії - 22 бали.

Скориставшись ключами та схемами оцінювання завдань сертифікаційної роботи, кожен учасник тестування має можливість самостійно визначити кількість набраних балів за виконання завдань тесту.

Як відомо, поріг тесту «склав/не склав» визначатиметься для кожного тесту індивідуально і означатиме прохідний поріг, у разі подолання якого, абітурієнт отримає право використовувати результат тесту під час конкурсного відбору до вищих навчальних закладів.

Загалом, враховуючи проведення двох сесій пробного тестування у 2016 році, участь у ньому взяли 168 тисяч абітурієнтів і випускників шкіл.

Основна сесія ЗНО розпочнеться вже на початку травня. Упродовж місяця учасники тестування матимуть можливість скласти тести з української мови і літератури, математики та історії України. ЗНО з інших предметів буде проведено після завершення навчального року.

Для дистанційної підготовки до тестування випускники шкіл можуть використовувати сервіс ЗНО-онлайн, що містить найбільшу базу тестових завдань, а також коментарі фахівців до правильних відповідей до завдань тестів з різних предметів.

ЗНО онлайн

З особливостями проведення тестування з усіх тестових предметів, формами завдань, схемами їх оцінювання, часом відведеним на виконання завдань тесту, рекомендаціями щодо тестування можна ознайомитись у розділі Підготовка до ЗНО.

Підготовка до ЗНО

Освіта.ua
20.04.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Александр
Добрый день, подскажите пожалуйста проходной балл считают только по части теста (укр мова), или с всего теста?
Алексей
дебилы....Это министерство образования само то знает историю???
Марта
Чому прохідний для математики 13, а історії 28 ??? 1,5 години на тиждень історії , а математики 4. Поясніть!!!
unforgiven
У міністерстві освіти єдине, що виходить бездоганно - це встановлювати пороги у всіх напрямах його роботи, щоб калічити життя учням і учителям. Браво!!!
James Hetfield
Для unforgiven: Sad but true
Коментувати
Наталя Олексіївна
Кому потрібні ці "пороги"? Так, аби було куди списати гроші....
Mykyta
Для Наталя Олексіївна: Пробачте, але ви зара якусь дурість бовкнули!
Коментувати