МОН планує закуповувати шкільні електронні підручники

Відомство планує провести експеримент із запровадження електронних підручників

МОН планує закуповувати шкільні електронні підручники

Міністерство освіти планує у найближчі роки провести експеримент із запровадження шкільних електронних підручників. У рамках експерименту Інститут модернізації змісту освіти буде проводити відбір для подальшої закупівлі за державні кошти у 2018 році декількох зразків електронних підручників.

В освітньому відомстві зазначають, що цього року планується провести відбір п'яти   електронних підручників для першого, п'ятого і десятого класу. Зокрема, двох підручників для першого класу «Мистецтво» та «Я досліджую світ». Двох для п'ятого «Історія України» та «Природознавство», а також підручника «Біологія» для десятого класу.

У зв'язку з цим, Міністерство освіти звертається до зацікавлених виробників та авторів електронних підручників і електронного освітнього контенту надати до Інституту модернізації змісту освіти інформацію щодо можливості пропонування зазначених електронних підручників, концептуального бачення проекту електронного підручника, орієнтовної вартості підручників тощо.

Електронні підручники, що пропонуватимуться, мають відповідати вимогам, встановленим Положенням про електронний підручник, що пройшло громадське обговорення та наразі проходить процедуру затвердження.

Окрім того, в рамках експерименту у 2018-2020 роках планується закупівля електронних освітніх ресурсів до вищезазначених зразків електронних підручників.

Пропозиції можна надсилати до 27 квітня поштою або на електронну адресу: digital@imzo.gow.ua.

Освіта.ua
20.04.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
НЕБАЙДУЖИЙ
Хватить декларацій! доведьть до логічного завершення хоч щось! Де кабінети природничо-математичногоциклу! Одні обіцянки. Соромно за МОН.
Катя
Не треба запроваджувати електронні підручники зір у дітей буде зіпсований ви зовсім здуріли найкраще мати справжні підручники із паперу А якщо електронний підручник вдруг зламається чи акумулятор сяде подумайте добре
Володимир
Для Катя: Невже ви справді думаєте, що у МОН хтось переймається зором дітей?
Коментувати
патріот
Угадаю с первой попытки: а також підручника російського запроданця Шаламова «Біологія» для десятого класу