МОН оголосило конкурс підручників для 1 класу

Ознайомлення колективів шкіл з електронними версіями підручників заплановане на 14-17 травня

МОН оголосило конкурс підручників для 1 класу

Міністерством освіти оголошений конкурсний відбір проектів шкільних підручників для 1 класу. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

Документ, зокрема, визначає послідовність дій Інституту модернізації змісту освіти з організації і проведення конкурсу.

Конкурс підручників відбуватиметься у два етапи. Ознайомлення колективів шкіл з електронними версіями оригінал-макетів підручників, які братимуть участь у другому етапі конкурсу заплановане на 14-17 травня 2018 року.

Також до 17 травня школи мають заповнити спеціальну форму вибору електронних версій оригінал-макетів підручників та оприлюднити на своїх сайтах результати вибору проектів підручників.

Після цього органи управління освітою, яким підпорядковані заклади загальної середньої освіти, мають узагальнити результати вибору проектів підручників та  передати їх до Інституту модернізації змісту освіти.

Учасники конкурсу, підручники яких буде запропоновано включити до переліку підручників, що можуть друкуватися за кошти державного бюджету до 11 червня  мають передати Інституту модернізації змісту освіти доопрацьований варіант оригінал-макета підручника разом з відповіддю авторів на зауваження і пропозиції.

Освіта.ua
04.04.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
English teacher
Дайте на англійську мову підручники британських видавництв! Наші ні в яке порівняння з ними не йдуть! Нудні, нецікаві, з безліччю помилок. Немає там з чого обирати! Знову державні гроші на вітер! Краще вже ті кошти школам перерахувати, щоб самі купували підручники. Знову доведеться звертатися до батьків з протягнутою рукою, бо "нагорі" лише говорять, що все у першу чергу для дітей, а насправді дбають про фінансування нездар. Та і з чого взяли, що підручник англійської мови має писати українець? Такого апріорі не повинно бути. Принаймні, коли мова йде про навчання дітей. Той, хто спробував навчати за підручниками носіїв мови, не може повернутися до вітчизняних. Це те саме, що пересісти з "Мерседеса" на "Таврію" або навіть на воза. І, коли мова йде про черговий конкурс підручників, кричати хочеться! Додайте до конкурсу й британські підручники, тоді побачите, які його виграють! Дорогі? Так у них така якість, що прослугують не один десяток років.
Автор
Для English teacher: Я автор підручників. Держава платить нам копійки , а саме 1500 гре за автор. лист (40 000 розд.знаків) ,мінус податки . За такий гонорар английці навіть плювати на долоню не будуть
English teacher #2
Англійці вже все пописали, не треба вже ваших книжок. Досить!
Коментувати