МОН презентувало проекти підручників для 5 і 10 класів

Інститут модернізації змісту освіти розпочав ознайомлення вчителів з електронними версіями підручників

МОН презентувало проекти підручників для 5 і 10 класів

Інститут модернізації змісту освіти розпочав ознайомлення педагогічних працівників з електронними версіями фрагментів підручників для учнів 5-х та 10-х класів. Демонстрація електронних версій триватиме до 27 квітня на сторінці електронної бібліотеки Інституту модернізації змісту освіти.

Для ознайомлення з фрагментами підручників учителям необхідно відвідати сайт, обрати необхідний розділ та назву підручника.

Вибір підручників, здійснений учителями та викладачами, має бути затверджений педагогічною радою закладу освіти, відповідно до інструктивно-методичних матеріалів МОН щодо здійснення вибору.

Результати вибору підручників учителями заклади освіти мають подати до Інституту освітньої аналітики з 23 по 27 квітня 2018 року.

Call-центр для допомоги вчителям під час конкурсного відбору проектів підручників для 5 та 10 класів: (044) 248-30-60, o.dubovik@imzo.gov.ua.

Докладна інформація

Освіта.ua
17.04.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Шестопалов
Шановні колеги! Хто мав намір замовити наш підручник з інформатики для 5 класу, не поспішайте! Авторські (Бондаренко, Ластовецький, Пилипчук, Шестопалов) і видавництва "Ранок" матеріали з приводу зняття з Конкурсу нашого підручника за другорядною формальною причиною подані в інстанції МОН. Почекайте вирішення нашої долі, сподіваємся, що це відбудеться до 1 Травня. У нашому підручнику пропонується вивчення мови програмування Пайтон, у всіх інших - Скретч. Поки що можете ознайомитися з першими 60 с. нашого підручника для 5 класу. https://goo.gl/dL7E6D
serj
Для Шестопалов: Сподобалося. Як би глянуть хоч одним оком на програмування???!!!
Шестопалов
Без проблем! Заходьте на https://aspekt.in.ua/ і маєте щастя: весь підручник, робочий зошит, тести, календарний план і т.д. можете скачати безкоштовно.
serj
Дякую
Коментувати
Ірина
Як можна вибирати підручники, якщо не затверджено Типові навчальні плани для 10-11 класів і нічого не зрозуміло з профілями
igor53
Кинули огризки підручників як собаці кістку - нате вибирайте. А що порівнювати? Яскравість оформлення кількох перших параграфів, які зазвичай просто вступні? Основний матеріал, наприклад алгоритмізація та програмування з інформатики, починається пізніше. Ось де потрібно було б порівнювати та вибирати кращий варіант. Чому не виклали підручники повністю? На мою думку зроблено "для галочки", аби рахувалося.
serj
Для igor53: Навіть не читаючи: параграф = урок = 8-10 сторінок. Це нормально?
Коментувати
Танаиса
И еще, во многих учебниках есть неплохие тесты, вопросы. А почему бы их (может быть, несколько измененными) не выпускать отдельно, приложением к учебнику? Это было бы хорошее подспорье учителю, легче было бы проверить знания учеников к каждому параграфу. И учителю облегчение. Не нужно сидеть ночами. Составлять раздаточный материал. В таких приложениях можно продумать различные задания, схемы, рисунки, соответствующие каждому параграфу. А еще бы придумать обратную связь такую - учебники, которые отслужили свой срок, сдавать государству, тогда бы и учебники были дешевле. И вот пример заботы о экологии страны
Танаиса
Разочарована((( И что же нового в этих учебниках??? (смотрела химию и биологию) Плохо, в некоторых фрагментах электронных версий нет странички с содержанием.В некоторых учебниках слишком много "яркости" (яркого цвета). Вспомнились животные - у них яркий цвет - символ опасности, ядовитости. А вот еще вопрос - в каждом из учебников есть какой-то нюанс, который может попасть в ЗНО. Ученикам нужно изучать все учебники??? А еще...школьные библиотеки (если не заставили списать), полны учебников с подобным учебным материалом. Вспомнилась басня Крылова: "И как, друзья, вы не садитесь, все ж в музыканты не годитесь". Я с уважением отношусь ко многим авторам учебников своего предмета, но затем так тратить Министерству государственные деньги, выпуская массу учебников, практически дублирующих предыдущие???
Дмитро
Для Танаиса: Найцікавіше залишилося за лаштунками, бо дали для ознайомлення лише 60 сторінок. В одному з підручників хімії анонсовано кейси, це цікаво й сучасно, справді щось новеньке й незаяложене, але побачити зразок не зміг, бо кейси наприкінці тем.
Колибри
Для Танаиса: Cогласна, самое опасное существо на планете - колибри
Коментувати