Osvita.ua Середня освіта МОН презентувало проекти підручників для 5 і 10 класів
МОН презентувало проекти підручників для 5 і 10 класів

Інститут модернізації змісту освіти розпочав ознайомлення вчителів з електронними версіями підручників

МОН презентувало проекти підручників для 5 і 10 класів

Інститут модернізації змісту освіти розпочав ознайомлення педагогічних працівників з електронними версіями фрагментів підручників для учнів 5-х та 10-х класів. Демонстрація електронних версій триватиме до 27 квітня на сторінці електронної бібліотеки Інституту модернізації змісту освіти.

Для ознайомлення з фрагментами підручників учителям необхідно відвідати сайт, обрати необхідний розділ та назву підручника.

Вибір підручників, здійснений учителями та викладачами, має бути затверджений педагогічною радою закладу освіти, відповідно до інструктивно-методичних матеріалів МОН щодо здійснення вибору.

Результати вибору підручників учителями заклади освіти мають подати до Інституту освітньої аналітики з 23 по 27 квітня 2018 року.

Call-центр для допомоги вчителям під час конкурсного відбору проектів підручників для 5 та 10 класів: (044) 248-30-60, o.dubovik@imzo.gov.ua.

Докладна інформація

Освіта.ua
17.04.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Шестопалов
Шановні колеги! Хто мав намір замовити наш підручник з інформатики для 5 класу, не поспішайте! Авторські (Бондаренко, Ластовецький, Пилипчук, Шестопалов) і видавництва "Ранок" матеріали з приводу зняття з Конкурсу нашого підручника за другорядною формальною причиною подані в інстанції МОН. Почекайте вирішення нашої долі, сподіваємся, що це відбудеться до 1 Травня. У нашому підручнику пропонується вивчення мови програмування Пайтон, у всіх інших - Скретч. Поки що можете ознайомитися з першими 60 с. нашого підручника для 5 класу. https://goo.gl/dL7E6D
serj
Для Шестопалов: Сподобалося. Як би глянуть хоч одним оком на програмування???!!!
Шестопалов
Без проблем! Заходьте на https://aspekt.in.ua/ і маєте щастя: весь підручник, робочий зошит, тести, календарний план і т.д. можете скачати безкоштовно.
serj
Дякую
Коментувати
Ірина
Як можна вибирати підручники, якщо не затверджено Типові навчальні плани для 10-11 класів і нічого не зрозуміло з профілями
igor53
Кинули огризки підручників як собаці кістку - нате вибирайте. А що порівнювати? Яскравість оформлення кількох перших параграфів, які зазвичай просто вступні? Основний матеріал, наприклад алгоритмізація та програмування з інформатики, починається пізніше. Ось де потрібно було б порівнювати та вибирати кращий варіант. Чому не виклали підручники повністю? На мою думку зроблено "для галочки", аби рахувалося.
serj
Для igor53: Навіть не читаючи: параграф = урок = 8-10 сторінок. Це нормально?
Коментувати
Танаиса
И еще, во многих учебниках есть неплохие тесты, вопросы. А почему бы их (может быть, несколько измененными) не выпускать отдельно, приложением к учебнику? Это было бы хорошее подспорье учителю, легче было бы проверить знания учеников к каждому параграфу. И учителю облегчение. Не нужно сидеть ночами. Составлять раздаточный материал. В таких приложениях можно продумать различные задания, схемы, рисунки, соответствующие каждому параграфу. А еще бы придумать обратную связь такую - учебники, которые отслужили свой срок, сдавать государству, тогда бы и учебники были дешевле. И вот пример заботы о экологии страны
Танаиса
Разочарована((( И что же нового в этих учебниках??? (смотрела химию и биологию) Плохо, в некоторых фрагментах электронных версий нет странички с содержанием.В некоторых учебниках слишком много "яркости" (яркого цвета). Вспомнились животные - у них яркий цвет - символ опасности, ядовитости. А вот еще вопрос - в каждом из учебников есть какой-то нюанс, который может попасть в ЗНО. Ученикам нужно изучать все учебники??? А еще...школьные библиотеки (если не заставили списать), полны учебников с подобным учебным материалом. Вспомнилась басня Крылова: "И как, друзья, вы не садитесь, все ж в музыканты не годитесь". Я с уважением отношусь ко многим авторам учебников своего предмета, но затем так тратить Министерству государственные деньги, выпуская массу учебников, практически дублирующих предыдущие???
Дмитро
Для Танаиса: Найцікавіше залишилося за лаштунками, бо дали для ознайомлення лише 60 сторінок. В одному з підручників хімії анонсовано кейси, це цікаво й сучасно, справді щось новеньке й незаяложене, але побачити зразок не зміг, бо кейси наприкінці тем.
Колибри
Для Танаиса: Cогласна, самое опасное существо на планете - колибри
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!