Osvita.ua Середня освіта Реформа середньої освіти На реформу виділено реальні гроші, - Гриневич
На реформу виділено реальні гроші, - Гриневич

За словами міністра освіти, 2017-й став роком зростання для фінансування української освіти

На реформу виділено реальні гроші, - Гриневич

2017-й став роком зростання для фінансування освіти, що дозволило підготуватись до реформування школи. На цьому, під час проведення прес-конференції, присвяченій підсумкам 2017 року, наголосила міністр освіти Лілія Гриневич.

«Збільшення інвестицій дозволило нам підготуватися до змін, які очікують у 2018 році, підняти соціальний статус вчителів, підтримати професійну освіту, яку внаслідок недостатньо продуманих рішень у 2016 році кинули на фінансування областей та міст обласного значення. У бюджеті на 2018 рік ми продовжуємо збільшувати інвестиції в освіту, зокрема, частка ВВП на освіту збільшилася до 6,7%. Зведений бюджет освіти зріс на 53,3 млрд грн», – розповіла Гриневич.

Вона підкреслила, що 2018 рік – рік старту реформи Нова українська школа.

«І це саме той випадок, коли реформа підтримана реальними грошима», – додала міністр.

За її словами, на старт реформи в бюджеті 2018 року закладено майже 1 млрд грн на забезпечення учнів початкових класів навчальними засобами та мобільними меблями.

«Ці інвестиції ми робимо на засадах співфінансування з місцевими органами влади – частину коштів дає держава, іншу частину – місцеві органи. Майже 1 млрд держава дає на забезпечення навчальним засобами та мобільними меблями, бо для реалізації нових методик потрібне нове освітнє середовище, і маємо його забезпечити», – зазначила Лілія Гриневич.

Освіта.ua
27.12.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
unforgiven
Віртуально ми маємо мільйон доларів, а реально двох повій і одного старого гомосексуаліста.
Олег
Для unforgiven: А хто друга повія і старий гомосексуаліст?
Коментувати
unforgiven
Щоб утримувати керівників директоратів і "експертів" з реформи освіти?
Тор
Агенти змін...Концепція, стратегія, дорожня карта, ключові компетентності. Стратегія впровадження концепції). Просто план реформ. Експерти з реформування освіти. Цирк. Цирк. Цирк.
Тор
Реформа школи? Скільки концепцій не пишіть, толку не буде. Скільки курсів і перенавчань не робіть, толку не буде. Поганий вчитель, після курсів не стане класним. Це ілюзії. І розкрадання коштів. В сучасному цифровому світі достатньо умов для підвищення фахового рівня. Безкоштовно. Було б бажання. А ці гроші. що ви збираєтесь вбухати в "перепідготовку" вчителів, краще пустили б на технічне оснащення шкіл. На нормальні комп’ютери і норм. інтернет. Як реформувати освіту? Та без проблем. 1. Структурна реформа: (школи по 20-50 учнів, то не школи, а цирк і самообман) 2. Технічне переоснащення шкіл (насамперед достатня кількість сучасних компів + норм мережа) 3. Чесне конкурентне середовище серед учителів(збільшення зрпт+прив’язка до результатів роботи) Все. За 5 років це буде інша середня освіта. Але кому я це розказую
Faina
Пройшла куси по "Новій украінській школі". Довго не могла зрозуміти, що це таке і як навчати дітей.Але одне я знаю точно,що без повного забезпечення класів всім необхідним(ноутбук,принтер,мультимедійна дошка,зони відпочинку,обладнання для практичних робіт і багато іншого) НУШ ніколи не дасть позитивного ефекту.А знаючи наших політиків ніхто нічого не дасть.
Михайло
А про викладачів технікумів і університетів знову забули. Реформатори.
Учитель
Нам виділили СТІЛЬКИ ГРОШЕЙ, що аж доплату 20% убирають з 01 січня. СУПЕР... Це м.Чернігів.
smisko
Для Учитель: в нас ці 20% не платять років зо два
Завуч
Гриневич у кожному інтерв’ю говорить, що з 2018 року надбавка фіксована, тобто не ДО 20%, а саме 20. Зараз надбавку залишають лише 5 %. Як розуміти? Це Луганська область, м. Рубіжне
Завуч
https://www.kmu.gov.ua/ua/news/250393444
Коментувати
Реалист
Сколько она уже накосячила за неполных два года, а ей хоть бы хны. Яценюковские кадры такие как Аваков, Петренко, Гриневич и прочие вредители наверное неприкасаемые. Тот же Квит делал хоть что-то дельное, а не разбрасывался красивыми словами просто так.
Вчитель
Да...как в старые добрые времена " Дан приказ ему на запад, ей в другую сторону!!!" Придумали красивые слова, не дав при этом ни методик , ни средств к их воплощению.О какой групповой работе и самообучении речь, когда в классе от 33до 38 человек!!! А самое главное дети, которые НЕ ГОТОВЫ в большинстве своем делать то , что НАДО, а не то , что ХОЧЕТСЯ. Надо же не просто играть, но и во время игры научиться!!! Играть - то тоже надо по правилам. А этого не хотят ни дети, ни родители. По ТВ в декабре показали упражнение " Знакомство"...это и все чему они научились за 2 месяца???Вот вам и навыки коммуникации...
Тарас
Назва статті не закінчена. Має бути так "На реформу виділено реальні гроші - і ми готові їх розікрасти".
о.л.і.
Папір все витерпить, але на ділі ніхто нічого не робить. Нам обіцяли на серпневих нарадах навчання з жовтня місяця. До сьогодні нічого конкретного не те що навчили не сказали. Вчіться самі, бо не отримаєте сертифікат. "Як думати про завтрашній день з учорашнім гардеробом?"
Татьяна
Да, деньги выделили... Наверное поэтому предложили всем учителям написать заявление на свой счет...
сум
"Сядют все!" Ужас что творят! Где они живут! Нас не слышут
Мельничук
Таке враження,що вони там у МНО не в Україні.
Випускник
А педвиші залишилися за бортом. Ні компютерів, ні методистів, ні навчальних планів. Реформа школи без реформи педвишів - це абсурд!
учитель
Від 60-70 років не бачили ваших мобільних меблів та навчальних засобів. Не кривіть душею перед освітянами. Якщо щось і будуть бачити то це одиниці. Знайте як тепер в школах? Товариш директору учитель ОБЖ, от і на кабінет ОБЖ йде обладнання. Ноутбук, проектор, ксерокс. А інших ніхто й непомічає.
Олекса Позняк
Мільярди підуть на перенавчання молодшої школи. Аферисти століття: вагони грошей за бла-бла-бла

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!