Osvita.ua Середня освіта Субвенцію на інклюзивну освіту підвищать до 504 млн
Субвенцію на інклюзивну освіту підвищать до 504 млн

У МОН зазначають, що субвенція має заохочувати місцеві органи покращувати можливості інклюзивної освіти

Субвенцію на інклюзивну освіту підвищать до 504 млн

Одним із пріоритетних завдань Нової української школи є формування інклюзивного освітнього середовища. На цьому наголосив заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей під час міжнародної конференції «Інклюзія для всіх: освітня політика та практика».

«На 2017 рік Уряд вперше виділив цільову освітню субвенцію на інклюзивну освіту – 209,4 млн грн. Вона забезпечує проведення додаткових корекційно-розвиткових занять та придбання засобів корекції, дидактичного матеріалу тощо. На наступний рік уже заплановано збільшення цільової субвенції більш ніж вдвічі – в проект бюджету вона закладена на рівні 504 мільйонів гривень. Ця субвенція має заохочувати місцеві органи покращувати можливості інклюзивної освіти», - зазначив Павло Хобзей.

Під час конференції, зокрема, обговорили додаткові потреби в освітньому процесі ромів, внутрішньо переміщених осіб, дітей з інвалідністю, мігрантів, біженців тощо.

Освіта.ua
04.12.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Максим Мирошник
Ну хоч одна хороша новина - якби ще вони направлялися куди треба
Ольга
це добре, що додали ромів, мігрантів, біженців, дітей з інвалідністю,..а чи враховано, що всі означені і не названі категорії бувають ще й дошкільниками. і для них теж організовують інклюзивне навчання. Як щодо цільового фінансування цих "додаткових потреб в освітньому процесі" ?
Пелагея
Для Ольга: Точно! Будто бы не существует специальных и инклюзивных групп в детских садах! И все "особенные" дети становятся особенными, только когда переступают школьный порог! Детские сады вообще без субвенции!
Коментувати
вчителька
Фікція, а не субвенція! Інклюзивна освіта в школі не виконує тих завдань під які вона створювалася і під які виділяються кошти!!! Дарма викинуті гроші!!!
Вчитель
Для вчителька: Згоден. Ну, індивідуальні заняття я ще можу зрозуміти. Але як можна при нашій класно-урочній системі одночасно в одному класі навчати дітей звичайних і дітей з особливими потребами? А хіба обдаровані діти, це не діти з "особливими потребами"? Виходить, що я на уроці повинен працювати на чотирьох рівнях: із "середніми" учнями, із "відстаючими", із "обдарованими", із "особливими". Вгадайте з трох разів, що з цього вийде? :)
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!