Osvita.ua Середня освіта Реформа середньої освіти Електронні версії підручників для 9 класу
Електронні версії підручників для 9 класу

Міністерство освіти опублікувало електронні версії підручників для розміщення у вільному доступі

Електронні версії підручників для 9 класу

Видавництва, що цього року друкують шкільні підручники для учнів 9-х класів почали надавати Міністерству освіти і науки електронні версії підручників для розміщення у вільному доступі.

Більшість електронних версій шкільних підручників для цьогорічних дев'ятикласників вже оприлюднена Інститутом модернізації змісту освіти.

Публікація електронних версій підручників у вільному доступі є обов'язковою вимогою Міністерства освіти. Ця новація цього року використовується відомством вперше.

Міністр освіти Лілія Гриневич, коментуючи необхідність публікації електронних версій підручників навесні цього року наголосила, що всі нові підручники для дев’ятого класу будуть доступні для скачування за державний кошт.

За інформацією Інституту модернізації змісту освіти, станом на 2 серпня установою прийнято від видавництв 118 назв паперових підручників з 228, загальним накладом 440 тисяч примірників, що дорівнює 50% від загальної кількості необхідних підручників для учнів 9-х класів. Розпочато доставку навчальної літератури до книжкових баз обласних департаментів освіти і науки.

Електронні версії підручників

Освіта.ua
09.08.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ted
Підручників з інформатики (5-6 клас) чекати марно, МОНУ це не потрібно. Хіба що деякі автори через видавництва надрукують, але це буде комерційна партія. Більше того, зміни програми призвели до неактуальності деяких розділів у підручниках 7-8 класів. Ще одне "оновлення" програм і всі ті підручники можна нести на макулатурку. Бо оті вибірки абзаців з підручників за кожен клас ніякої реальної користі не несуть, легше в інтернеті знайти потрібну інформацію. А моновським "реформаторам" велика "дяка" за турботу про дітей, головне програми не забувайте оновлювати, і бажано щомісяця, про всяк випадок...
Оксана Карпенко
алгебра і геометрія Істера будуть у доступі?
a-Lina
Для Оксана Карпенко: знайшла ось тут http://pidruchnyk.com.ua/983-algebra-9-klas-ister.html
a-Lina
Для Оксана Карпенко: Або тут http://4book.org/uchebniki-ukraina/9-klass/pidruchnik-algebra-9-klas-ister-2017 А от геометрію знайти не можу, на жаль.
unforgiven
Для Оксана Карпенко: Алгебра http://www.geneza.ua/pdf/9klas/Ister_Algeb_P_9ukr_(054-13)_S.pdf
Коментувати
schol
Целый год проработали без учебников информатике в 5 классе. Учебника до сих пор нет! То есть в этом году опять в 5 классе информатика будет без учебника? Ну и соответственно в 6 классе тоже. Программу поменять успели, а учебники выпустить за год так и не смогли. Выложите хотя бы электронные версии учебников по информатике для 5-6 класса. Хватит издеваться над учителями и детьми!
unforgiven
А підручники інформатики для 5-6 класів будуть у ВІЛЬНОМУ безкоштовному доступі хоча б в ЕЛЕКТРОННОМУ варіанті? Чи міністерству освіти і науки разом Гриневич на цих учнів і вчителів начхати?
Alex Shestopalov
Для unforgiven: Видавництво "Аспект" пропонує до нового 2017-2018 навчального року комплект засобів для навчання інформатики у 5 класі за оновленою програмою 07.06.17 у складі: підручник, робочий зошит, календарний план, комп’ютерні тести. Все це добро можна скачати безкоштовно з сайту https://aspekt.in.ua/ мітка "5 клас".
Ted
Для Alex Shestopalov: Спасибі за вашу працю! За оновлений безкоштовний підручник з інформатики для 5 класу. І особливо за підручник для 8 класу (він дуже близький до ідеалу) - саме такими мають бути підручники - змістовно, зрозуміло, лаконічно. До кожного параграфу одна вправа, зате продумана і цікава. Це куди краще за перелік завдань чи запитань, як буває зазвичай. Практичні завдання теж на висоті - постановка завдання - алгоритм виконання - пункти на самостійну реалізацію. Відповідає повністю програмі (торішній), принцип - один урок - один параграф (у більшості випадків). Плюс розмір підручника радує, бо в деяких габарити прямо таки енциклопедичні (не буду тицяти пальцем). А, і супровід на сайті видавництва, теж в плюс. Так що бажаю продовжувати в тому ж дусі. Успіхів вашому колективу і творчого натхнення!
Ted
Для Alex Shestopalov: P.S. Будемо чекати на оновлений підручник з інформатики для 6 класу)
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!