Osvita.ua Середня освіта МОН перевіряє підсумки конкурсу підручників
МОН перевіряє підсумки конкурсу підручників

У Міносвіти створено комісію з аналізу роботи Репозитарію з відбору підручників для 9 класу

МОН перевіряє підсумки конкурсу підручників

У Міністерстві освіти і науки створено комісію з аналізу роботи Репозитарію з відбору підручників для 9 класу. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

Головним завданням комісії є проведення аналізу щодо відповідності даних з Репозитарію паперовим замовленням загальноосвітніх навчальних закладів.

За результатами роботи комісії буде поінформовано Міністерство освіти і науки.

До складу комісії включено представників громадських організацій та видавництв.

Як відомо, в Інституті модернізації змісту освіти, на базі якого цього року відбувався конкурс підручників для учнів 9-го класу повідомили, що світ побачать дійсно найкращі підручники для дев’ятикласників.

За словами в.о. директора інституту Володимира Ткаченка, голос кожного вчителя, який брав участь у голосуванні, був врахований завдяки злагодженій роботі Репозитарію.

Наприкінці квітня Колегія Міністерства освіти і науки затвердила перелік підручників для 9 класу, що видаватимуться коштом державного бюджету у 2017 році. Передбачається, що за державні кошти буде надруковано 156 назв шкільних підручників.

Освіта.ua
10.05.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Світлана
Згодна з Сергієм. У нас на Луганщині також жодного тиску щодо вибору не було , і "негласних вказівок" також. Що обрали, те й замовили. І коли отримували книги на 8 клас,надходили вони майже своєчасно, і саме те, що замовляли, тобто великий прогрес в порівнянні з попередніми роками - треба це відзначити. А взагалі наша "національна" риса - нити і все обпльовувати, щоб не робилось. І вчителі очолюють цей процес, на жаль.
ВИДАВЕЦЬ
цитата: "Для ВИДАВЕЦЬ: Інформація 100% підтверджена, після попередньообраних підручників до 18 квітня, додали ще одну спробу до 10 травня, попередньо зібравши директорів і вказавши "що і як" було обрано не так, а які підручники треба обирати "правильно". Ідля чого знову робити собі лице, якщо те що вибрав вчитель, все одно переграють в сторону відкату для виробника централізовоним наказом зверху."
Сергій
Для ВИДАВЕЦЬ: Можливо у вас і були якісь вказівки директорам щодо вибору підручників. У нас на Волині я такого не чув. Які підручники обрали першого разу, такі ж були замовлені вдруге. Навпаки, підручник одного автора, який набрав більше голосів після першого замовлення замінили на іншого з меншою кількістю голосів. Та й значно краще зробили, коли вперше за останні роки, коли проводяться конкурси по вибору підручників, організатори подумали про перспективу на 5 років.
Коментувати
ВИДАВЕЦЬ
Була негласна вказівка директорам навчальних закладів замовляти найбільш масові підручники, а не ті, які були попередньо вибрані. Перевірити буде легко - якщо кінцеве замовлення підручника з невеликим тиражем істотно зменшиться порівняно з попереднім замовленням, то план Гриневич спрацював.
Досить нити
Для ВИДАВЕЦЬ: Шановний лузер,як Ви вже набридли зі своїми одноманітними постами по всіх гілках ,присвячених підручникам
САМВИДАВ
Цікаво, чи оприлюднять порівняльну таблицю: попереднє замовлення - остаточне замовлення. Порівняємо й дізнаємося, де саме на місцях учителів змусили змінити вибір. Подекуди доходило до абсурду: автори підручника, які працюють в школі, дізналися, що збираються замовляти не їхній підручник, а інший - масовіший. Щоправда, свій підручник їм вдалося відстояти, але факт залишається фактом.
Азіров
Для Досить нити (адепта не п. Азірова). Говорімо й пишімо правильно: "Шановний невдахо, як дошкулили Ваші одноманітні пости в гілках, де йдеться про підручники."
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!