Osvita.ua Середня освіта У МОН кажуть, що врахують думку вчителів щодо підручників
У МОН кажуть, що врахують думку вчителів щодо підручників

Учителів закликали не бути байдужими і долучитись до вибору підручників для 9-го класу

У МОН кажуть, що врахують думку вчителів щодо підручників

Виконуючий обов‘язки директора Інституту модернізації змісту освіти наголошує, що головним експертом у виборі нових підручників був і залишається вчитель. Про це Володимир Ткаченко заявив під час проведення вебінару, що був присвячений конкурсному відбору електронних версій оригінал-макетів підручників для 9 класу.

«Я закликаю педагогів не залишатись байдужими до цієї важливої справи, активніше реєструватись на нашому Репозитарії та робити свій вибір. Якісний підручник є запорукою успішного навчання наших дітей.  Механізм роботи Репозитарію дозволяє врахувати кожен голос і забезпечує цілковиту прозорість голосування», - наголосив чиновник.

В Інституті модернізації змісту освіти також повідомили, що зараз на Репозитарії опубліковано 185 електронних версій проектів підручників для дев’ятикласників.

За словами начальника відділу наукового та навчально-методичного забезпечення інституту Олени Дубовик, другий етап конкурсного відбору завершується 14 квітня 2017 року.

«До цієї дати усі зареєстровані педагогічні колективи - учасники онлайн - голосування мають визначитися з вибором та заповнити відповідну форму на Репозитарії. Після цього результати конкурсного відбору розгляне Конкурсна комісія», - повідомила Дубовик.

Разом з тим, заступник директора Інституту педагогіки НАПН Тетяна Засєкіна, висловила переконання, що у вчителів, як ніколи, є колосальний вибір для відбору справді якісної навчальної літератури.

«Дуже важливо, щоб передусім учителі були агентами змін. Саме від них сьогодні залежить, чи отримають наші діти якісні підручники», - підкреслила Засєкіна.

Перейти до репозитарію

Освіта.ua
30.03.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Учитель
Так, це лише марна трата часу. Спочатку переглядаємо, "вибираємо". А потім, або відділ освіти вибирає підручник, який не відповідає програмі, або нас змушують голосувати зовсім не за той підручник який подобається. Крім того, скільки грошей витратили на Репозитарій.
Олександр
А в інформатиці і взагалі нема з чого вибирати! Рахуєте нормальним присутність в розділі програмування таких "об’єктно-орієтованих" мов як Лазарус, Паскаль, Делфі і їм подібні? Ще роки назад була учениця, яка вчилась за кордоном та екстерном здавала предмети. Так от, вчителі звідти на завдання, орієнтовані на вище зазначені мови мали лише одну репліку: "He’s steel alive?!" І чи є правильним підхід прив’язки усюди до конкретно взятого софту? Робота пророблена авторами, редакторами... А результат? Макулатура з історії інформатики. В розрізі програмування то точно! Чи я не правий? 8 клас підручники майже не використовували. Використовували власні напрацювання, розробки викладені на власний сайт.
Ліля))
Для Олександр: "об’єктно-орієтованих" мов як Лазарус, Паскаль, Делфі і їм подібні?. Мова взагалі - то тут одна, - Паскаль. Лазарус, Делфі - середовища програмування. Як для 8 класу, норм. Підручник Ривкінда 8 - краще з того, що було до цього. Не подобається - ніхто не забороняє власні напрацювання. На власному сайті.) У власній школі). У власному класі))). Да, і ми не "рахуєм нормальним присутність". Ми вважаєм нормальним наявність в розділі програмування... (далі за текстом))
Накипелов
Для Олександр: Підручники видавництва "Ранок" теж непогані. Не реклама!!! Особисто використовуємо РиФФкінда!!! Барна - "полный отстой", принаймні, у 8 класі, там замість центрального процесора зображено південний міст, а ЦП у 5 класі - МІКРОСХЕМА, наче діти до цього часу вивчали курс радіотехніки... Мови програмування вперемішку: і скретч і лазарус і пайтон. Навіщо? Достатньо вивчити одну мову програмування (алгоритми не змінюються!!!), а потім, за потреби переклади на інші мови програмування, в залежності від синтаксису та алфавіту.
Коментувати
Ірина
Все одно будемо працювати по тих підручниках, що прийдуть з відділів освіти... Перевірено вже!
Накипелов
ВраХУЮть... А потім наздоженуть і ще раз враХУЮть... Класика жанру...
Українська вчителька
Не знаю як в старших класах щодо підручників, а в початкових вже так покращили, що вчителі скоро перейдуть на лайливі слова! Це ж якими профФесорами потрібно бути, щоб видавати такий непотріб? Я вважаю, що всіх, хто написав, допустив до друку- потрібно оштрафувати на суму, яка б дала змогу хоча б передрукувати ті, що були до Табачника! Що ж ви так знущаєтеся над дітьми й вчителями?
танюша
Підручники дадуть в грудні, в кращому випадку. Хрестоматії ж ,дітки, купітьсамі. Діти не куплять , куплять вчителі. От вам і бізнес.
Валя
В нас як завжди: спочатку взули туфлі, а потім натягуємо носки!!!! Спочатку, "ШАНОВНІ АГЕНТИ ЗМІН" вибирайте підручники, а потім ознайомитесь з новими програмами!!! А там...з темами "бардак", з годинами ще "краще" (бо хто як хотів так і крутив, а хто аналізував??? побалакали та зліпили ) А ви вчителі як можете так і працюйте, ми вам ЗНО.....

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!