Результати конкурсу підручників зберігатиме УЦОЯО

Копії результатів голосування конкурсного відбору підручників зберігатимуться протягом року

Результати конкурсу підручників зберігатиме УЦОЯО

Міністерство освіти доручило Українському центру оцінювання якості освіти зберігання резервних копій результатів голосування конкурсного відбору проектів підручників для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів, що проводиться цього року. Відповідний наказ підписаний міністром Лілією Гриневич.

Інституту модернізації змісту освіти, на який покладено організацію конкурсу, доручено щоденно з 20 по 26 квітня подавати до УЦОЯО електронні резервні копії результатів голосування конкурсного відбору проектів підручників.

Зберігання резервних копій результатів голосування конкурсного відбору проектів підручників триватиме протягом року. Також УЦОЯО має забезпечити безперешкодний доступ до інформації щодо перебігу голосування представникам Незалежної експертної комісії.

Як відомо, Конкурс підручників для учнів 9 класу було оголошено наприкінці минулого року.

Наприкінці березня в Інституті модернізації змісту освіти повідомили, що механізм роботи електронного репозитарію, на якому відбувалось голосування з обрання кращих проектів підручників цього року, дозволяє врахувати кожен голос і забезпечує цілковиту прозорість голосування.

Освіта.ua
13.04.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Надія
Мене теж заставляли обирати той підручник, який вибирають у районі, але я наполягла на своєму. Проте впевнена, що конкурс не був чесним зовсім
olga
Нас заставляли виписувати ті підручники, що визначили районо чи область , а не ті які кращі, які хоче учитель
Анна
Для olga: А ми - максималісти. Це нічого, що сьогодні у мене в класі 20 учнів, а завтра буде 30! Буде винен хтось, як правило районо чи область, що саме підручника обраного вами автора у районі більше немає і нема де його взяти.
Коментувати