МОН затверджений план доставки підручників у школи

Метою затвердження плану є своєчасне забезпечення учнів 9-х класів підручниками у цьому році

МОН затверджений план доставки підручників у школи

Міністерством освіти затверджений план заходів щодо видання, придбання та доставки підручників для учнів 9 класу в 2017 році. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

У відомстві зазначають, що метою затвердження плану є своєчасне забезпечення школярів підручниками у цьому році.

Передбачається, що до 24 червня будуть розроблені плани доставки підручників до книжкових баз регіональних департаментів освіти і науки.

У період з 06 червня - 04 серпня будуть проведені процедури закупівель послуг з доставки підручників згідно із законом «Про публічні закупівлі».

Впродовж липня-серпня міністерством буде здійснюватись контроль за виданням та доставкою підручників до книжкових баз регіональних департаментів освіти і науки облдержадміністрацій.

Забезпечення виконання плану заходів щодо видання, придбання та доставки підручників у встановлені строки покладено на департамент загальної середньої та дошкільної освіти МОН та Інститут модернізації змісту освіти.

Як відомо, наприкінці квітня Колегія Міністерства освіти і науки затвердила перелік підручників для 9 класу, що видаватимуться коштом державного бюджету 2017 році. Планується, що за державні кошти буде надруковано 156 назв шкільних підручників.

Освіта.ua
25.05.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Бібліотекар
... доставка до книжкових баз... А до шкільних бібліотек хто доставляти буде? У нашому місті, де понад десяток бібліотек, це проблема бібліотекарів. Хіба бібліотекар повинен платити власні гроші за транспортування підручників до школи, та ще й завантажувати і вивантажувати їх з машини?
спец
Будуть підручники чи не будуть? Головне, щоб затверджений план був, бо без плану ніяк. І прийдуть у школу ці шедеври мабуть, як завжди, у грудні, і ще, напевне, не ті, що замовляла школа, та ще в мізерній кількості, і не на всі предмети. Так справа з постачанням підручників є атрибутом сучасної української освіти.
Александр Македонский
Крайне интересно, какого ляда конкурс учебников по англ. языку на след. учебный год проводился, а потом пришло известие от гороно/мин образования, что печатать будут только "несвит" и "карпюк". ну ох...ть, господа. Странно, почему же? А потому, что они наиболее дешевые в печати. И мнение преподов вАС не интересует... молодцы...
Вчитель
А коли моя школа отримає підручники для 7 класу? Головне, що музика та малювання є, а от біологія та хімія - 0000000
Luda
Коли довезуть Хрестоматії для читання в 1-2 класах та 3 -4 класах? Не вистачає дітям навіть 1 підручника на парту. Вчитель початкових класів.
Вероніка
А для сьомих класів підручників не буде? Нас в школі повідомили,що, ми самі маємо купляти підручники.Після підрахунків на клас, вийшло майже 14 тисяч гривень. Скажіть будь-ласка до кого звертатись, куди дзвонити,щоб розібратись!!!
кулінар
Як стало відомо, наприкінці!!! травня Колегія Міністерства освіти і науки нарешті!!! затвердить оновлені програми для 7-9 класів. Автори та видавництва в авральному порядку перекроять і перелатають підручники - ото вже буде продукт. Смачного, не вдавіться слинками!