Osvita.ua Середня освіта МОН затверджений план доставки підручників у школи
МОН затверджений план доставки підручників у школи

Метою затвердження плану є своєчасне забезпечення учнів 9-х класів підручниками у цьому році

МОН затверджений план доставки підручників у школи

Міністерством освіти затверджений план заходів щодо видання, придбання та доставки підручників для учнів 9 класу в 2017 році. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

У відомстві зазначають, що метою затвердження плану є своєчасне забезпечення школярів підручниками у цьому році.

Передбачається, що до 24 червня будуть розроблені плани доставки підручників до книжкових баз регіональних департаментів освіти і науки.

У період з 06 червня - 04 серпня будуть проведені процедури закупівель послуг з доставки підручників згідно із законом «Про публічні закупівлі».

Впродовж липня-серпня міністерством буде здійснюватись контроль за виданням та доставкою підручників до книжкових баз регіональних департаментів освіти і науки облдержадміністрацій.

Забезпечення виконання плану заходів щодо видання, придбання та доставки підручників у встановлені строки покладено на департамент загальної середньої та дошкільної освіти МОН та Інститут модернізації змісту освіти.

Як відомо, наприкінці квітня Колегія Міністерства освіти і науки затвердила перелік підручників для 9 класу, що видаватимуться коштом державного бюджету 2017 році. Планується, що за державні кошти буде надруковано 156 назв шкільних підручників.

Освіта.ua
25.05.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Бібліотекар
... доставка до книжкових баз... А до шкільних бібліотек хто доставляти буде? У нашому місті, де понад десяток бібліотек, це проблема бібліотекарів. Хіба бібліотекар повинен платити власні гроші за транспортування підручників до школи, та ще й завантажувати і вивантажувати їх з машини?
спец
Будуть підручники чи не будуть? Головне, щоб затверджений план був, бо без плану ніяк. І прийдуть у школу ці шедеври мабуть, як завжди, у грудні, і ще, напевне, не ті, що замовляла школа, та ще в мізерній кількості, і не на всі предмети. Так справа з постачанням підручників є атрибутом сучасної української освіти.
Александр Македонский
Крайне интересно, какого ляда конкурс учебников по англ. языку на след. учебный год проводился, а потом пришло известие от гороно/мин образования, что печатать будут только "несвит" и "карпюк". ну ох...ть, господа. Странно, почему же? А потому, что они наиболее дешевые в печати. И мнение преподов вАС не интересует... молодцы...
Вчитель
А коли моя школа отримає підручники для 7 класу? Головне, що музика та малювання є, а от біологія та хімія - 0000000
Luda
Коли довезуть Хрестоматії для читання в 1-2 класах та 3 -4 класах? Не вистачає дітям навіть 1 підручника на парту. Вчитель початкових класів.
Вероніка
А для сьомих класів підручників не буде? Нас в школі повідомили,що, ми самі маємо купляти підручники.Після підрахунків на клас, вийшло майже 14 тисяч гривень. Скажіть будь-ласка до кого звертатись, куди дзвонити,щоб розібратись!!!
кулінар
Як стало відомо, наприкінці!!! травня Колегія Міністерства освіти і науки нарешті!!! затвердить оновлені програми для 7-9 класів. Автори та видавництва в авральному порядку перекроять і перелатають підручники - ото вже буде продукт. Смачного, не вдавіться слинками!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!