Зарплата молодого вчителя складає 7 580 грн, - Мінфін

За словами міністра фінансів, зарплата вчителя-початківця після підвищення складатиме 9 511 грн

Зарплата молодого вчителя складає 7 580 грн, - Мінфін

Зарплата вчителя-початківця наразі складає 7 580 грн, а після підвищення заробітних плат, що заплановане впродовж наступного року, складатиме 9 511 грн.

Про це, представляючи у парламенті проєкт Державного бюджету на 2021 рік, заявив міністр фінансів Сергій Марченко.

«Вчитель без категорії зараз отримує 7 580 грн, після зростання отримуватиме 9 511 грн. Це після університету. Вчитель вищої категорії в середньому отримає зараз 10 600 грн, а після підвищення буде отримувати 13 400 грн», - повідомив Марченко.

За результатами розгляду, Верховна Рада 15 грудня ухвалила в другому читанні законопроєкт про Державний бюджет України на 2021 рік. За відповідне рішення проголосувало 289 народних депутатів.

Як відомо, заробітна плата освітян у 2021 році має бути підвищена двічі — в січні та грудні.

Освіта.ua
15.12.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ольга
Все залежить від кількості годин.За 18 годин таку зарплату (9511грн)не мають навіть вчителі вищої категорії,не говорячи вже про молодого спеціаліста.
Віра
Для ольга: Мають,якщо є доплати за зошити,кл.керівництво,вислуга і престижність.
Коментувати
Слава геноциду
Каждому учителю- зарплату Тупицкого! Чтоб можно было 5 раз в год в Дубаи слетать на отдых. На худой конец какой- нибудь арахамии или наема с лещенками.
Каністратенко С.
Ну що діється в Украіні? Ми на Майдані з жадібними регіоналами боролись, а нині грабіжники підняли ціни до НЕ МОЖУ на комуналку , світло , тепло , воду.... Із 2014 року в рази!!! І тут цей ріст зарплати нічого не вирішує. ЧОМУ УКРАІНСЬКИЙ ГАЗ КОШТУЄ ЯК В ЄВРОПІ? Він же в Нас в Полтаві чи Харкові добувається, а не в Люксембургі чи Парижі... УРЯДЕ, пан Шмиргаль, ну вживайте ж заходи, бо біда буде!
Орбит
Для Каністратенко С.: Вытыраны,актывысты,патриоты не платят за коммуналку. Плюс военные платят 25% при зарплате 20 тыс. У депутатов льготы на особняки по 1000кв.м.
Местный
Для Каністратенко С.: прошло достаточно времени, чтобы дать оценки событиям 2014 года на Майдане - и как, победили? В стране стало жить лучше? Это того стоило?
Слава
Ура мове,вире,Томасу( что- то молчат о нём). Слава огыдности и европейскому выбору! Оказывается,голодомор и геноцид тарифный сегодняшний в Украине- это счастье,добытое в 2014!Янык,вернись! Всё простим!
Коментувати
ЮрійПанасюк
Чому не задумується влада( після них хоч потоп) про недолугість способу підвищення зарплат на противагу іншим способам щодо покращення рівня життя населення. Ми уже були, в недалекому минулому,мільйонерами поголовно. І що.Девальвація,скачки курсів валют та поголовне зубожіння.Зарплати на селі видавали жомом та гноєм в честь "взаємозаліків".А зарплати вчителям? Батьки, не "стіпісняйтесь" прийти до школи,на урок та перевірити, як учитель подає матеріал, як учень його має можливість та доступність сприйняти і засвоїти.Не кожен це зможе і в змозі зробити,але про відповідність учителя займані посаді висновок ВАШ буде більш справедливий ніж будь-яка атестація "своїх" учителів школи.І ніхто не говоритиме про високі зарплати, тим більш,як показує життя, часто несправедливо нараховані.Нараховані за "глазкі", торби, кумівство.Я це,даруйте, педагогічне блядство чудово знаю з середини.Такі тупі бездарі керують не лише школами. а й відділами освіти.ПРИКЛАД: Погребищенський р-н.нач.від.освіти Бутенко З.М.,директорка Синюченко Н.І.разом зі своїм ПЕДОФІЛОМ-географом Грільою.
Сирнер
Для ЮрійПанасюк: що це за соплі трусливого зайця?
Коментувати
Серега
Извините, опечатка. 7 лет в меде. К небольшому сведению в Луганске врач получает 7₽ в месяц, и как ему работать?
Серега
Да...люди!!! Вы вообще люди? Не уже ли не понятно, что у тех кто отучился 7лкт в селе, это крик души. Вы лучше подумайте почему на постсоветском пространстве зарплата медика 7гр., а на попежденой Европе 7€? Никакие мысли не заходят? Или это высоко спланированная деверсия( которая не под силу президентам СНГ), либо высокого уровня обман...кто друг а кто враг. Получается так (смотрю со стороны обывателя) там где войска НАТО там зарплата 2000€, а там где войска СНГ 200€. Кто мне может объяснить этот прикол???
вчитыляку на гылляку
5000 тисяч - за глаза этим трутням!!! И этого слишком много для тех, кто годами ничего не делает, а просто сидит и ждет када ему зарплату опять повысят. Не нравится оплата - валите на завод в Польшу!
Вчытеляка
Для вчитыляку на гылляку: У Вас дитяча травма? Ви погано навчались і отримували двійки, а тепер ненавидите вчителів? :-)
Коментувати
Дмитрий
Зачем вообще этот бред читать, полный идиотизм. Люди которые получают больше 50к.просто несут чушь без раздумий.
змін не буде, ніколи
За що нам це все? Ну за що?
Наталка
Складається враження , що до влади прийшли друзі "кровосісів", які ввесь час дурили учительство і брехали про зростання зарплат . Мінімальна зарплата зростає , а вчителям розробили тарифні розряди , які не "прив"язані" зараз до зростання мінімалки . І вони залишаються незмінними на цей рік , я так зрозуміла . Тоді в наступному році тенічний персонал у школі отримуватиме мінімальну зарплату більшу ніж вчитель. Це просто ганьба!
Местный
Для Наталка: та снимите уже наконец-то кастрюлю с головы. При, как вы выражаетесь, "кровосісях" страна жила и жили те же учителя. А сейчас все выживают.
Коментувати
Кузьменко Петро
А чи часом не дебіл наш міністр фінансів?
Ігор
то він каже грязними мабуть, він не уточнює, що 2500 тисячі вираховують ще, не компетентний він
Степан
Це не правда! Такої зарплати нема! Особливо у селах! Багато молодих вчителів не мають ставки і отримують по 3 тисячі! І треба рахувати чисту зарплату, яка на руки йде!
Світлана
Доведіть цю інформацію бухгалтеру, який з 1 січня мені буде нараховувати зарплату!!!
яких7000
Ставка молодого вчителя 4000грн. Звідки беруть 7000?
Сергей Лимонов
Для яких7000: Ставка молодого вчителя 4000 доларів! Ви що це ганьбете президента ЗЕ!
Val
Для яких7000: Ставка не может быть ниже прожиточного минимума. Плюс, там не самый нижний тариф по сетке.
Маргарита
Для Val: Та що Ви кажете? Ви бухгалтер з освіти чи, може, директор школи? Спеціаліст - це 11 тарифний розряд - 4383,00 (наводжу з тарифної сітки діючої, та ви самі її можете знайти в інтернеті), вища категорія - це 14 тарифний розряд - 5385,00. І де ж тут у молодого спеціаліста 7500??? Хіба що уві сні у наших великорозумних міністрів. Так, ще можуть бути різні доплати: за перевірку зошитів, класне керівництво, але ж вони рахуються від тарифного розряду, а тому хоч як крути, а 7500 у молодого спеціаліста бути не може, хіба що працює на дві ставки. А податки? То й виходить, що молоді люди, які ризикнули прийти працювати в школу, отримують на руки ледве 4-4,5 тисячі в кращому випадку. І це ж одне недолуге (маю на увазі т.з. міністра фінансів) ляпне, а інші недолугі вже верещать, що вчителі отримують такі зарплати ні за що, бо нічого не роблять.
Коментувати
Резюме
Ставка молодому учителю нараховується за 11 тарифним розрядом. Це 4821 гривня. Якщо міністр фінансів бреше, то за брехню його треба подати до суду, а якщо він вірить у те, що каже, то треба звільнити з роботи, бо він баран, і не має права бути міністром!
Людмила
В мене 20 років стажу, класне керівництво і я отримую менше. Молодий вчитель отримує максимум 4000. Де ви знайшли такі зарплати?. Ганьба такій країні, де вчителі знаходяться за межею бідності
О.В.
У мене 4000$.. Папір стерпить... :) В якій країні ці клоуни живуть..
Сергей Лимонов
Для О.В.: Клоуни обрали клоуна у 2019! Війна закінчилася- газ подешевшав вполовину- зарплати збільшилися в 4 рази! Все як в серіалі про Голобородька!
Коментувати
Вчитель
Працюю за сумісництвом у двох школах. Майже 10 років. Яка яка зарплата? Бо у мене навіть 7 тисяч нема. Ледь 5 є.
Сергій
Звідки такі "дивні", м’яко кажучи, дані про теперішню зарплату вчителя-початківця? Після закінчення університету молодому вчителю встановлюється ставка за 11 тарифним розрядом, а зараз ця сума складає 4383 гривні.
Економіст
Для Сергій: не 4383, а 4821! (постанова про 10% підвищення посадових окладів)
Голос розуму
Для Економіст: І ці 4821! це не знак оклику, а факторіал)))) Плюс рахувати треба в доларах, як влада і обіцяла)))
Коментувати